Yeni God of War oyunu için önemli açıklama!

  • Ana Sayfa
  • Oyun
  • Yeni God of War oyunu için önemli açıklama!

Geçtiğimiz aylarda PlayStation 5‘in fiyatı ve bazı yeni oyunları tanıtılmıştı. Bu oyunlar arasında yerini alan yeni God of War ise oyunseverler tarafından büyük bir heyecanla karşılanmıştı. 2021 yılında piyasaya sunulacak olan oyun hakkında yeni ve heyecanlandırıcı bir açıklama yapıldı!

God of War için önemli bir açıklama geldi!

Hatırlayacağınız üzere PlayStation 5 etkinliğinde Kratos’un konuşmasını dinleyip ve yapımın sembolünü görmüştük ve video sona ermişti. Oyun hakkında şu an için hiç bir bilgimiz yok ve uzun süre bu şeklide devam edecek gibi görünüyor. Oyunu yapan firma Santa Monica Studio’nun oyun test edicisi ve UI tasarımcısı olan Sami, Twitter hesabından yaptığı açıklamalarla birlikte heyecanın artmasına yol açtı.

Santa Monica Studio’da çalışan Sami açıklamasında, “God of War 2018 oynamak artık gerçeküstü hissettiriyor. O zamanlar, herhangi bir şekilde oyun geliştirmede olacağımı hiç düşünmemiştim. Özel ve çılgın bir şey üzerinde çalışıyoruz .. GOTY 2021’e hazırlanmanın zamanı geldi.” ifadelerini kullanarak, yeni yapımın ne denli ilginç olacağını anlattı. Aynı zamanda yeni oyunun Game of the Yer yani yılın oyunu olacağını belirtti.

Yeni God of War oyunu için önemli açıklama! YAPILAN YORUMLAR