WinTuning 8 1.2 Full İndir – Dowload

WinTuning 8 1.2 Full

WinTuning,Windows 8 Optimizasyon Programı

WinTuning 8 Windows WinTuning işletim sistemi için tasarlanmış bir bilgisayar hızlandırma ve optimizasyon programıdır. Program aslında çok sayıda aracı birleştiren bir araç kutusu şeklindedir.

WinTuning 8 gereksiz dosya silme aracı yardımıyla bilgisayarınızda yer kaplayan ve Windows WinTuning’yi şişirerek hantallaşmasını elde eden çöp dosyaları tepit eder ve bu dosyaları temizleyerek hem disk alanı kazandırır bununla birlikte bilgisayarınızın daha rahat işlem yapabilmesini sağlayarak performansını arttırır. WinTuning 7 benzer şekilde web tarayıcılarının oluşturduğu kalıntı dosyaları da temizler. İnternet geçmişi silme aracı sayesinde tarayıcı önbellekleri, çerez dosyaları ve ziyaret edilen sayfalar geçmişi silinebilmektedir. Bu işlem sonucu hem kişisel data güvenliğinizi sağlayabilirsiniz bununla birlikte web hızlandırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
WinTuning 8’nin bir öteki önemli özelliği başlangıç programlarını ayarlama seçeneğidir. Bu araç sayesinde Windows ile başlamış olan programları denetleyebilir, gereksiz olanları devre dışı bırakabilirsiniz. Böylece Windows 7’nin açılışını denetim altına alabilir ve açılış hızlandırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

WinTuning 8 bilgisayarınızda yüklü olan programları denetleyerek program güncellemelerini denetim etme özelliğine de sahiptir. Bu araç yardımıyla bilgisayarınızda en güncel programların yüklü olduğundan kararlı olabilirsiniz ve güncel sürümlerin getirdiği performans artışlarından faydalanabilirsiniz.

Program Windows boot seçeneklerini düzenlemeye de olanak vermektedir. Bilgisayarınızda Windows 7’den başka işletim sistemleri yüklüyse bilgisayar açılışında boot ekranında listelenen işletim sistemlerinin isimlerini değiştirebilir, listelenme süresini belirleyebilir ve listelenme sıralarını değiştirebilirsiniz.

WinTuning 8’nin çok sayıdaki araçlarından bir diğeri de otomatik bilgisayar kapatma aracıdır. Bu araç yardımıyla bilgisayarınızın belirleyeceğiniz bir süre sonunda otomatik olarak kapatılmasını sağlayabilirsiniz.

WinTuning 8 1.2 Full
WinTuning 8 1.2 Full İndir – Dowload YAPILAN YORUMLAR