sisli escort

Windows 10, 800 Milyon Yüklemeyi Ulaştı

Windows 10, 800 Milyon Yüklemeyi Ulaştı

  • Ana Sayfa
  • Blog
  • Windows 10, 800 Milyon Yüklemeyi Ulaştı
Windows 10, 800 Milyon Yüklemeyi Ulaştı

Microsoft’un en yeni işletim sistemi, Microsoft’un milyarlarca cihazda yayınlanmasını amaçlayan kendi ilan ettiği amacına daha da yaklaşıyor gibi görünüyor. Şirket yakın zamanda Windows 10’un şu anda piyasadaki en popüler PC işletim sistemini uzak ve uzak yapan şaşırtıcı bir sayı olan 800 milyon cihazda çalıştığını ortaya çıkardı (genel olarak yine de Android ve iOS’u takip ediyor).

Bu listenin tüm  Windows sürümlerini çalıştıran tüm aygıtları içerdiğini unutmayın; bu nedenle PC’ler ve dizüstü bilgisayarlar da elbette telefonlar, tabletler, Hololens, Karışık Gerçeklik setleri, IoT aygıtları ve Xbox One’dır. Hala şaşırtıcı bir rakam ve Microsoft ve Windows’un mobil saldırıya karşı ne kadar iyi dayandığını gösteriyor.

Oyun oynamak için insanların Windows’a duyduğu birincil ilgi PC oyunlarıdır. Microsoft’un tarafında, bu yıl PC oyunlarını destekleme konusunda daha iyisini yapma sözü verdiler ; bu da hala Windows 10’u hala devam eden PC oyuncuları ile ve Windows 7’de benimsemeyi artırabilir. Ancak bu söz üzerine.

Windows 10, 800 Milyon Yüklemeyi Ulaştı YAPILAN YORUMLAR
  • Baran
    4 ay önce

    Mrb sayfanız vallaha hoşuma gitti, tebrikler

 
%d blogcu bunu beğendi: