sisli escort

Watch Dogs: Legion – 6 Mart 2020

Watch Dogs: Legion – 6 Mart 2020

Watch Dogs Legion’un ilk çıkış tarihi 6 Mart 2020 olarak belirlenmişken, Ubisoft kısa süre önce ileriye itildiğini ve şu anda 2020-21 yılı içinde bir noktada planladığını duyurdu. Resmi olarak PS4, Xbox One, PC ve Google Stadia’ya çıkması bekleniyor. Ayrıca Ubisoft’un yeni Uplay + Subscription hizmeti aracılığıyla sunulacak. İşte Watch Dogs: Legion hakkında bildiklerimiz.

Watch Dogs Legion, herkes olarak farklı kişiliklerle oynamanıza izin veriyor.

E3 TRAILER: Herkes gibi oynayabilmek

Oyunun en ilginç özelliği ise Londra’da ki herhangi yaşayan bir insanın yapabildiklerini yapmanıza izin vermesi. Fakat en merak uyandıran konu ise bunun uygulama da nasıl gerçekleşebileceği. Ubisoft, Gamescom 2019’da bunun için açıklayıcı bir video yayınlamıştı. Videonun içeriği genel olarak her karakterin kendine özgü avantajlarına, yapılarına ve yeteneklerine nasıl ışık tuttuğunu anlatıyor. Örneğin Viktor, dört birayı indirdikten sonra daha az hasar alan “chappie” dir. Evet, doğru. Kafayı çekince hasara karşı direnç sağlar. Gösterilen bir başka karakter ise Sue, sorularınızı sormadan sizi hapisten çıkarabilecek bir etken, birinci sınıf avukat. Çok kullanışlı olacağını düşündürüyor.Aynı zamanda her an ölebilecek yaşlı bir dost var, evet permadeath sistemi var. Her karakterin kendine özel bir hikayesi var. Sorunlarını çözdüğünüz zaman ise ekibinize katılacak ve oynanabilir hale gelecektir. Çok çeşitlilik ve birçok olasılıkla, Legion hıncahınç kişilikle dolu olacak gibi görünüyor.

WATCH DOGS:LEGION E3 2019’da Yayınlanan Video

Burası Londra, ama bildiğimiz gibi değil. Kitlesel işsizliğin, etkisiz bir hükümetin ve Albion adında yepyeni bir özel güvenlik şirketinin sokaklarda ayaklanmalara yol açtığı distopik bir geleceğe dayanıyor. Sıradan insanlar arasında gizlenen potansiyel Dedsec askerlerini ortaya çıkarmak için direniş savaşçıları takımı kurmak size kalmış.

Watch Dogs: Legion haritası Londra bölgesinin büyük bir kısmını kaplayacak. Fakat bahsettiğimiz Londra, çeşitli dronların havada uçtuğu, otomatik otomobillerin ve otobüslerin bir norm olduğu ve bilgisayar korsanlığının oldukça yüksek olduğu teknoloji ürünü bir Londra.

Oynanış Videosu

Diğer Bloglarımıza buradan bakabilirsiniz

Watch Dogs: Legion – 6 Mart 2020 YAPILAN YORUMLAR