Tomb Raider Reloaded taşınabilir platformlar için duyuruldu

  • Ana Sayfa
  • Oyun
  • Tomb Raider Reloaded taşınabilir platformlar için duyuruldu

Square Enix yaptığı açıklama ile birlikte taşınabilir platformlar için Tomb Raider Reloaded duyurusuna imza attı. Son olarak Shadow of the Tomb Raider oyununda karşımıza çıkan Lara Croft, bu sefer iOS ve Android platformlarında yeni bir maceraya yelken açacak.

Tomb Raider Reloaded için birinci görüntü yayınlandı

Square Enix yaptığı duyuru ile birlikte Tomb Raider Reloaded için birinci tanıtım görüntüsünü da yayınladı. Bu görüntüde rastgele bir oynanış dinamiğine yer verilmemiş. Yani oyunun ana dinamikleri hakkında fikir sahibi olmak çok güç. Buna karşın atmosferin ve karakter dizaynlarının nasıl olacağı görüntüde biraz kendisini belirli ediyor. Daha fantastik öğeler ile süslü olacağını düşündüğümüz Tomb Raider Reloaded birebir vakitte karakter tasarımı manasında da daha hoş bir yapıya sahip diyebiliriz. Görüntüde kurtlar, dev örümcekler ve golem üzere yaratıkların yanı sıra seri ile özdeşleşen tuzaklara da yer verilmiş.

Oyunun yapımcılığını daha önce G.I. Joe: War on Cobra oyununa da imza atan Emerald City Games yapıyor. Oynaması büsbütün fiyatsız olacağı açıklanan Tomb Raider Reloaded için kesin çıkış tarihi verilmese de oyunun 2021 yılı içerisinde çıkacağı belirtilmiş. Oyunun yayınlanan birinci görüntüsüne aşağıdan göz atabilirsiniz.

Tomb Raider Reloaded taşınabilir platformlar için duyuruldu YAPILAN YORUMLAR