The Walking Dead Mod Apk İndir – Sınırsız Cephane

Merhaba Yürüyen The Walking Dead Arazi Oyun Oyuncu Eğer 
The Walking Dead Erkek Arazi Mod Apk (v3.2.1.17) + Sınırsız Cephane + Obb Verileri indirmek istiyorsanız doğru sayfaya geldiniz. Bu sayfada, The Walking Dead No Man’daki Arazi Android Oyununun Uzmanlık Alanı ve Mod Versiyonu Apk’in size ne sağlayacağını biliyoruz. Google Drive Link’i tıklamanız yeterli. Böylece The Walking Dead No Man’daki Arazi Strateji Oyunu sayfasını kolayca indirebilirsiniz.

The Walking Dead

The Walking Dead Uzmanlığı No Man’s Land Apk

Daryl, Rick, Mitchon ve AMC The Walking Dead adlı diğer birçok karakterle oynayın! Kahramanları radyo görüşmelerinde toplayın ve özel yeteneklerin ve değerli lider özelliklerin kilidini açın. Bölüm 1’in ve ekibinin ilk kahramanı ücretsiz Daryl Token’ın kilidini aç!

Yürüyen Ölü: Hiçbir Erkek Ülkesi, taktiksel seçimlerin yaşam ile ölüm arasında bir fark yarattığı heyecan verici, aksiyon dolu bir RPG’dir. Sadece en güçlüleri hayatta kalacaktır, bu yüzden ekibinizi akıllıca seçin: Michonne’i getirin ve çeyrek yakın savaşta baskın olun ya da uzaktaki düşmanlara düşman gönderin. Belki de Daryl’in tatar yayı ile uzaktan keskin nişancı seçmeyi tercih edersiniz, yoksa İbrahim sürüyü saldırı tüfeğiyle vuracaktır.

The Walking Dead

The Walking Dead Serin Özellikleri No Man’s Land

• Stratejik sıraya dayalı bir savaşta çok sayıda ölümcül düşmanla savaşın 
• En sevdiğiniz karakterleri AMC’nin The Walking Dead’lerinden toplayın ve yükseltin 
• Her görev için doğru takımı ve ekipmanı seçin 
• Terminus’taki Walking Dead of AMC’den Walker’ı avlayın Hapis ve diğer tanıdık yerler 
• PVP yarışmasında özel oyuncular ve diğer oyuncular için haftalık ölümcül zorluklara katılın 
• Sezon 9 görevinde AMC koşusunda unutulmaz anlar yaşayın

“Bazı güzel squash grafiklerini, güzel animasyonları ve kan kıymıkları fırlat, ve mobilde en çok dikkatle izlenen zombi oyununa sahipsin, güzel gözüküyor ve çok iyi oynuyor.” – PocketGammer

“AMC’nin The Walking Dead’deki varoluşun her yönü, serinin resmi mobil oyununa, No Man’s Land’ın altyazısına paralel. “- Mashabal

En sevdiğiniz mobil üssü geliştirme stratejisi oyununuzu hayal edin, XCom serisinde karıştırın ve sonra yeni bir AMC’s The Walking Dead kat boyayın. Kısacası, bu bir erkeğin ülkesi değil. “- GameJebbo.

The Walking Dead

Son Güncellemedeki Yenilikler

YENİ KAHRAMAN: HILLTOP MAGGIE 
* No Man’ın Kara Kahramanları seçimine en yeni ilaveyi sunan Hilltop Maggie, normal tüfeği yerine yüksek güçlü bir tabanca kullanıyor. Özellikle insan düşmanlarına ve özel yürüyenlere karşı ölümcül!

STAR HERO 
* Yeni Star Hero özelliği burada ve savaş arttırmaları kazanmanıza ve artan ödüller kazanmanıza olanak tanıyor!

YENİ SİLAHLAR 
* Ejderin Dil kılıcı ile dilimleyin ve zar atın ya da düşmanlarınızı Bayonet Musket ile rönesans tarzında ele alın!

The Walking Dead

The Walking Dead Nasıl Kurulur No Man’s Land Mod Apk

Google Play Store’dan The Walking Dead No Man’s Land Apk’i zaten yüklediyseniz, Walking Dead No Man’s Land’in Mod Apk uygulamasını yüklemek için OBB dosyasını indirmenize gerek yoktur .

Bu Adımı izleyin-: Game Obb Data ve Apk’nız varsa 

1-: İlk önce telefonunuzun Dosya Yöneticisini açmalı ve verilen yola gitmelisiniz:  Dosya yöneticisi / Android / veri /  Ve com.nextgames.android.twd  klasörünü aramalı ve klasör adını com.nextgames.android olarakyeniden adlandırmalısınız . twd3 -Mod . (Bunu yapmazsanız, oyununuzun Verileri silinir)2-: Klasör Adını değiştirdikten sonra , The Walking Dead No Man’s Land  ve The Walking Dead No Man’s Land  (Hacked) apk uygulamasını indirip yükleyebilirsiniz .

2-: Oyununuz yüklendiğinde, Path: File-Manager / Android / obb / ve Klasör Adı ” com.nextgames.android.twd -Mod ” ile ” com.nextgames.android.twd ” e gidebilirsiniz .

4-: Sonra oyununu aç ve tadını çıkar.

Bu Adımı izleyin-: Game Data dosyanız yoksa mod Apk

1-: Telefonunuzda Oyun yüklü değilse, aşağıdaki Dosyayı indir butonuna tıklamanız gerekir.

2-: Veri Dosyası ve Mod Apk indirildikten sonra, Telefondaki dahili bellekte / Android / obb / klasördeki Veri zip Dosyasını Çıkarın .

3-: Sonra da Mod The Walking Dead’i kurmalısınız. No Man’s Land Apk. Oyun yüklendikten sonra sadece başlatmak ve tadını çıkarın.

Sağlanan Mod Apk Özellikleri

  • Yüksek Hasar
  • Sonsuz cephane
  • Yeniden Yükleme Yok
The Walking Dead

The Walking Dead Mod Apk İndir – Sınırsız Cephane BENZER İÇERİKLER
The Walking Dead Mod Apk İndir – Sınırsız Cephane YAPILAN YORUMLAR