sisli escort

The Last of Us Part 2 ne zaman çıkıyor?

The Last of Us Part 2 ne zaman çıkıyor?

  • Ana Sayfa
  • Blog
  • The Last of Us Part 2 ne zaman çıkıyor?

İlk oyunuyla fırtınalar koparan The Last of Us, devam oyunuyla da hayli ilgi çekmiş durumda. Peki The Last of Us Part 2 ne zaman satışa sunulacak? İşte bu sorunun yanıtı…

Uncharted serisinin de yapımcısı olan Naughty Dog, The Last of Us ve Uncharted oyunlarıyla çıtayı en üst seviyeye çıkarttı. E, haliyle oynanış dinamikleri, hikaye ve grafik bakımından güzel etkenlere sahip oyunun devamı çıkması bekleniyor.

Genel kanı The Last of Us’ın devam oyununun kısa süre içerisinde satışa sunulacağı yönündeydi. Fakat Naughty Dog, The Last of Us’ın devam oyunu yerine önceliği Uncharted serisine verdi. Bizler acaba The Last of Us Part 2 bir sonraki nesilde mi karşımıza çıkacak diye düşünürken, beklenen duyuru geldi.

The Last of Us Part 2, geçtiğimiz yıl PlayStation 4 için duyurulmuştu. Kısa süre önce de oyun için ilk oynanış videoları yayınlandı. 2019’a gelmiş olmamıza karşın, Naughty Dog hala oyun için bir çıkış tarihi açıklamış değil. Bu da akıllara oyun PlayStation 5 için mi hazırlanıyor fikrini getirmedi değil.

Sony tarafı ise şu anda geliştirilme aşamasında olan ve 2020 de piyasaya 400 dolar ile 499 dolar bandında çıkacak olan PlayStation 5 e kafayı yormuş durumda ve E3 e katılma fikrinde bulunmamakta.

Ve gerekli açıklama yapıldı.

Firma içinde Sony ile yakın ilişkilerde bulunan Alanah Peace oyunun 2019 yılı içinde çıkıcağı duyurusunda bulunarak bütün söylemleri çürüttü ve oyunun PlayStation 4’e çıkıcağının ilk fikirlerini biz kullanıcılara sunmuş durumda.

The Last of Us Part 2 ne zaman çıkıyor? YAPILAN YORUMLAR