sisli escort

The Essence Reaper Ritual Free Download – Ful İndir – Ücretsiz İndir


Essence Reaper Ritüel Ücretsiz İndir PC Oyunu Doğrudan Bağlantı ve Torrent'de Kırıldı. Essence Reaper Ritual, 5 adede kadar maceracının partisine önderlik ettiğiniz klasik bir destansı fantezi RPG video oyunudur. Kararlarınız Eternalia dünyasını ve partiyi şekillendirecek…

 Essence Reaper Ritüel Ücretsiz İndir

ÇATLAK – ÜCRETSİZ İNDİR TORRENT


Oyuna Genel Bakış


Geliştirici: Efsaneler Eternalia

Yayıncı: Efsaneler Eternalia

Yayın Tarihi: 23 Mar, 2020
Tür: RPG, Macera

Essence Reaper Ritual, 5 adede kadar maceraperest bir partiye liderlik ettiğiniz klasik bir destansı fantezi RPG'si olan bir Indie video oyunudur. Kararlarınız Eternalia dünyasını ve size katılmak isteyen parti üyelerini şekillendirecek. Şimdilik, beta sürümünü yayınlayacağız, böylece insanlar bize değiştirmek istediğiniz şeyler hakkında görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Neredeyse bütçesiz eğlenmek için yaptığım ilk video oyunum. Açıkçası mükemmel değil, ama herhangi bir hata veya iyileştirilecek şeyler lütfen bana bildirin ve boş zamanlarım üzerinde çalışıyorum.
1000 yıl önce yıkıldığı düşünülen eski bir yaratık olan Büyük Necromancer tekrar yükseliyor, yaşayan canlıların özünü ve hatta tanrıların özünü emme gücüne sahip biri.

Yaşayanlara yardım etmemenin tanrıları ile, çözüm kötülüklerin yükselmesi kadar cesur olsaydı ne olurdu? En iyi çözüm, Büyük Nekromancer'in güçlerine dayanma kabiliyetine sahip güçlü bir entropik iblis çağırıyorsa? Bu, Eternalia dünyasını kurtarmak ve sonsuza dek değiştirmeye karar vermek için güçlerini birleştiren macera grubunun hikayesidir. Bu senin maceran, bunlar senin seçimlerin.

 Özü Azrail Ritüel Torrent İndir

Kararlarınız karakterinizi, diğerlerini ve Eternalya dünyasını şekillendirecek. Maceralarınız sırasında seçimler yaparak karakteriniz farklı bir Ruhsal Yol alacaktır; Sipariş veya Entropi, Benign veya Evil, ya da kendinizi bu evrensel güçlerden herhangi biri için tarafsız olarak bırakın. Eylemleriniz karakterinizi tanımlayacak, ancak partinize katılmak isteyen yoldaşların yanı sıra ordunuza katılmak isteyen alaylar ve müttefikler üzerinde de bir etkisi olacak … ya da karşıt bir hizalamaları varsa size karşı savaşabilirler.

Essencereaper Ritual bir RPG (Rol Yapma Oyunu). Bir RPG oyunu olarak, Ethernalia olarak bilinen kıtanın batı kısmında seyahat edeceksiniz, maceralarınız sırasında canavarları öldürerek, yağmalayarak, öldürerek 4 yoldaş tarafından takip edeceksiniz. Davanıza katılabilecek 12 farklı arkadaş olabilir. Maceralar sırasında, düşmanlarla savaşmanız gereken bir ordu oluşturmak için müttefikler, bölgeler ve alaylar da toplayacaksınız.

 Essence Reaper Ritüel PC Çatlaması

İNDİR LİNKLER


Tüm bağlantılar değiştirilebilir, farklı ana bilgisayarlara farklı parçalar indirebilirsiniz
bir oyun veya yeniden yükleme isteği için oyun isteğini ziyaret edin
Bir yardıma ihtiyacınız olursa SSS sayfasını ziyaret edin

Bağlantı Özü Ritüeli Ritüel-PLAZA TORRENT:
Özü Reaper Ritüeli-PLAZA Torrent Bağlantısını İndir

Link MegaUp.net:[19459016gelbe[19459029gelbe[19459035yetersizPart1 – Bölüm 2

Link Mega.nz:[19459016 Sisteme Oldu 1919

Link Rapidgator:
Bölüm 1 Bölüm 2

Link Uptobox:
Bölüm 1 Bölüm 2

Bağlantı Yüklendi:
Bölüm 1 Bölüm 2

Link Google Drive:
Bölüm 1 Bölüm 2

 (Nasıl kurulacağını bilmiyorsanız talimatlara bakın:   nasıl kurulacağına ilişkin talimatlar)

1. Çıkarın / Yükleyin.
2. Gerekirse çatlayın.
3. Oyun oyna.
4. İyi eğlenceler ^^.
5. (İSTEĞE BAĞLI) Aşağıdaki bağlantıda gelecek varsa güncelleme sürümünü yükleyin: 

Sistem Gereksinimi


az:

  • İşletim Sistemi: Windows XP SP2 +
  • İşlemci: SSE2
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Grafikler: • Grafik kartı: DX9 (gölgelendirici modeli 3.0) veya özellik seviyesi 9.3 özellikli DX11.
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 10 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: • Ses Kartı: En son sürücülerle DirectX 9.0c uyumlu ses kartı

Öz Reaper Ritüel Çatlaması Öz Reaper Ritüel Ücretsiz İndir Öz Reaper Ritüel REPACK Öz Reaper Ritüel Torrent [19453] ] Esans Reaper Ritüel Torrent İndir

The Essence Reaper Ritual Free Download – Ful İndir – Ücretsiz İndir YAPILAN YORUMLAR