Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Swamp Attack Mod Apk (v3.0.1) + Sınırsız Para + Eneji İndir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Merhaba Bataklık Saldırısı Oyun Oyuncusu En Son Bataklık Saldırısı Mod Apk (v3.0.1) + Sınırsız Para / Enerji / Kilidi Açılmış + Android için Reklam Yok’u indirmek istiyorsanız, doğru sayfaya geldiniz. Bu sayfada, Swamp Attack Android Oyun Uzmanlığı ve Mod Versiyonu Apk uygulamasının size tek bir Doğrudan İndirme Bağlantısısağlayacağını biliyoruz , böylece Swamp Attack Android Aksiyon Oyununu kolayca indirebilirsiniz .

Oyun AdıBataklık Saldırısı
Android Sürümü4.1 ve üstü
KategoriAksiyon
Kullanıcı Yorumları5 üzerinden 4.6 yıldız
Şimdiki versiyonuv3.0.1
Son Güncelleme29 Haziran 2018
Boyut70 MB
İndirilenler50,000,000+

Swamp Attack Mod Apk Oyununun Uzmanlığı Nedir?

Bir yaşam tarzı 1 gün yaşıyor, eviniz birçok yaratığın saldırısına uğradı ve nerede olduğunuzu korumak için her şeyi yapabilirsiniz. Bataklık Vuruşu (MOD Sonsuz Para / Enerji) kule savunma sporuyla karıştırılan heyecan verici bir atıcı spor, hücresel savaşta en zevkli savaşa neden olabilir.

Bataklığın saldırı altında! Bir silah yakala ve evini zombi tarzı, canavarların, uzaylıların ve hatta çok daha fazlası olan timsahların yaratıklarına karşı koru! Silahları al. Dövmek.

Bataklık Saldırı Mod Apk

Basit oyun

Bataklık Saldırısı, oturan bir adamın rahatça modasıyla başlar. Timsahlar yakında o sahneyi kırıp evinize saldırır ve siz de onları ele geçirirsiniz. Oyun dokunuşlarla kolaydır.

Swamp Strike, 8 benzersiz bölümle 300 derecenin üzerinde bir seviyeye sahiptir; bu, oyunun her zaman taze ve çok fazla zorluk yaşadığını hissedebileceğiniz anlamına gelir. Bu oyun şu anda nakit topladığınız timsahları öldürmek için silah kullanıyor. Daha yüksek oranlarda, daha güçlü canavarlarla başa çıkmanız gerekir. Görünüşe göre her derece yeni bir canavar yaratıyor.

Farklı yeteneklere sahip 35’ten fazla hayvan türü ile eşsizdir, sadece size değil, aynı zamanda seçiminize saldıran yaratıklara da vurabilir. Evinize saldırıyor gibi göründüğünde, kan akışınızı 28 atmanıza izin vermeden önce ısrar ediyorum, canavarı sizden öldürmeniz gerekiyor. İyileşmek için yaratıkları yok ederken ilaç şişelerini bulacaksın.

Bataklık Saldırı Mod Apk Silah sistemi

1 av tüfeğiyle başladığınızda, erken aşamada silah seçimi sınırlandırılır, spor sayesinde daha güçlü ve silah silahlarının kilidini açarsınız. Kilidini açmak mümkün olan çok sayıda silah var, onlarla bir şekilde onları güncelleyebilir veya ateşli silahları değiştirebilirsin. Yardımcı ateşli silahlar, kolay sürükle ve bırak yöntemiyle kullanılır, patlayıcılar ve asit yağmuru dahil benzin tankları içerir.

Farklı oyunlar gibi, altın paralar bile onları toplamanız gereken gerçekten önemli bir unsurdur. Her derece veya ördeği geçmenin yararlarını tıkladığınızda yaratıkları öldürerek kazanabileceğiniz altın. Silah satın alın Evinizin daha fazla HP almasına yardımcı olmak için silahlarınızı ve kalkan ekipmanınızı güncelleyin.

Bataklık Saldırısı Hack Ios Free Download

Grevi durdurun ve evinizi bağlayın. Yaratıklar tarafından hiçbir av bilinemez, yine de hepsini yenebilirsin! Zombi tarzı canlıların aksine, dinamit, alev atıcılar, çapraz yaylar, damla atıcılar, molotof kokteylleri ve kişisel olarak bir kişi için çok daha fazlasını elde ettik! ATIŞ için hazırlanan bulun!

Saldırı eğitin! Gardiyanla birlikte evi vurun çünkü hep birlikte shooter video sporuyla oynuyorsunuz! ★★★ MONİTÖRLERİ YÜRÜŞMENİN EN İYİ STRATEJİSİ İLE HAZIRLANMAYA HAZIR MISINIZ? ★★★ – EKRANIN TAVSİYESİ ile farklı ateşli silahlar alın. – Patlayıcıların yarattığı patlayıcıyı sürükle bırak. – Bir yenilgiyi atlamayın – bu etkinlik boyunca silahların arasına geçin! – Kendini yükseltin ve yeni bir noktaya kadar tüm ateşli silahlarla ve ateşlerle donat. – Enerjinizi derhal yönlendirmek için öldürülmeniz durumunda OYNATMAYA devam etmek için bir iksir alın.

Çok zevkli oyuncu akvaryumlarını en iyi / en uygun kule koruma maçlarına korur, evinizi kendi bataklığınızla birlikte korumanız gerekir! Bu aksiyon dolu, muazzam moda kule oyunu ile ücretsiz olarak harika zaman geçirin! Görev şeklini denemeye karar ver ve kendi kısıtlarını incelemelisin! Çok oyunculu stildeki stresi daha zevkli yaşayabilirsin Kazandıktan sonra! Böylece, orada mutlak en heyecan verici maçlarından birkaçına katılmaya hazır mısın ?!

Bataklık Saldırısı Wod Apk Uptodown

8 aksiyon dolu bölüm! 390 keyfi SINGLE-PLAYER sınıflarda! Kırk şık çoklu oyuncu notları! Hemen Exhilaration elde etmek için Speedy MISSIONS! Otuzun üzerinde parlak DEFENSE ekipmanı, aynı zamanda mükemmel bomba bombasıyla birlikte, güçlü av tüfeği, rash minigun’un keyfini çıkarır. Her biri kendi istisnai grevlerini kullanan, 4’ün üzerinde 5 eşsiz MONSTERS çıldırıyor! ŞİMDİ edinin ve Gerçekleştirin! Swamp Strike, gerçekten sadece tamamen tamamen ücretsiz bir oyundur, hatta derecenizi arttırmak için size yardımcı olacak her şeyi seçme şansı.

Bu program şunları içerir: – Hem Outfit7’nin hizmetlerinin ve ürünlerinin hem de içeriğe dayalı reklamların pro-hareketini; – ziyaretçileri kendi internet sitelerimize ve ayrıca farklı Outfit7 programlarına yönlendiren gelen bağlantılar, – Uygulama içi satın alımlar için varsayılan yerine koyma, – Varsayılan yerine koyma davet kitap için oyun içi avantajları için iyi arkadaşlar yakın; ile birlikte – Diğer kullanıcıları gerçekleştirmek için seçim. Kıyafet7 – Bu sıradaki firmaların babanız olur ve My Tartışan Tom oyuncuları belki de hepsi buna güvenmeyecek bir kupa olarak kalır.

Bataklık Saldırı Mod Apk

Bataklık Saldırı Mod Apk Oyunu İnanılmaz Yeni Özellikler

Belki de fantastik bir inanç alamadım, kalibreyi ve öğenin boyunu doğruladı. Swamp Strike, aslında sadece istisnai bir bit olabilir. 2 ismin çoklu platformlarını görebilirsiniz. PopCap’in Zombies oyununa karşı ekinlere maruz kalanlar için. Dinle, Kıyafet7, Bataklık Assault’u kapsamlı ve kapsamlı bir şekilde harcamak için çabaladı. Hareket kafalarının karanlığından kurtulabilir. Tamamen evinizi korumakla ilgilidir ancak savunmak için bitki örtüsünü kullanmak yerine, sunucu oyuncu tarafından kontrol edilir.

Oğlan ev aramak için bir yer seçti. Bu adamın konutunu çevreleyen risklerin birçoğu çok farklı. Bataklık saldırısı oyuncuları merak uyandırıcı türlere çekecektir. Ancak, ilk önce bu eşleşme çizgisinden geçelim… Yol PvZ’ye benzeyecek. PvZ, Swamp Attack ile sağlam bir savunma isterse, top oyuncunun uygun şekilde davranması gerekebilir.

Trampet veya Muhtemelen sadece bir engel koymakla kalmıyor, oyuncuların girişe vurması için adamı kısıtlamaları gerekebilir. Ayrıca, fasetlerin basit olmasına izin vermeme eğilimi vardır, ancak tüfeğin seviyesini düşürmek zor olmasa da. Maçın kapanmasıyla canavar büyük ve kütleli olarak ilerleyecektir. Yavaş yükleme oranı sayesinde, evinizi korumak için insanların dikkatle kısıtlamaları gerekir. Nakit birikiminin toplamından, kendi çok yönlülüğünden yararlanmak için ateşli silah çeşitleri.

Kriterleri akışı aşmak zordur. Bazı ateşli silahlarınız onları yıkmaz. Silahın namlusunun maçı tamamlamak için yeterli olmaması durumunda, patlayıcılar, bombalar, vb. Gibi araçları kullanın. Özel silahların büyük miktarda var. Zamanı kullanan oyuncular endişe duyabilirler.

Sahneye gelince, yakında taze olacak ve hayvanlar olacak. Belki de sadece oranlarının daha hızlı olması değil, aynı zamanda grev yapabilmeleri değil, kişisel olarak yanınızda uzun mesafeli mücadele etmeleridir. Bir şeyler olduğundan emin ol. Bataklık saldırısının sorunu daha sonra büyür. Ancak, çarpıcı ve nefes kesici olan, tüm ürünlerinizi vurguladığınız olabilir. Başka bir ifadeyle, bu zevk alma biçimi, oyunculara yeni gelen maceraları kendine çekebilir.

Swamp Strike sabit ve esnek 2 boyutlu görüntüler içerir. Plan modeli sevimli ve sevimli şaşırtıcı. Grafikler ve Sonuçlar zarif, kolaydır. Liman oldukça kaliteli ve denetleyici niteliktedir. Swamp Attack’ın tasarımı ve performansı karmaşık ve şaşırtıcı. Mesafe, merkezlenecek basit ve geniş olacaktır. Yeni gelenler gerekmeyecek. Ses, bir coşku ile bağlantıyı geliştirmek için bir artı.

Zombilere karşı dinozorlar kişisel olarak ihtiyaçlarınız için sıkıcı ve aşinaysa; Bataklık saldırısı muhtemelen yakında bir rakip olacak. Fit ile oynayın ve görüntüleri onaylayın ve Eachother’i teşvik edin.

Bataklık Saldırı Mod Apk

Oyuncular çekim dakikalarını heyecan verici ve muhteşem bir şekilde deneyimleyebilirler. Belki de kibritler bu belirli macerayı, hissi kişisel olarak güçlü yapacaktır. Lütfen indirin ve geçin. Maç tamamen tamamen tamamen ücretsizdir ve sık sık güncellenir.

En Son Sürümdeki Yenilikler

– Silahlarınızı ısıtın – iki yeni kampanya bölümü ve 48 yeni seviye ile. 
– Korkusuzca yeni düşmanlarla ve evin imha silahlarıyla karşı karşıya kalın. 
– Çılgın inşaat ekipmanlarını nasıl kullanacağınızı öğretmek için Joe Amca’yı arayın.

Swamp Attack Mod Aksiyon Oyunu Hakkında Ne Demek Kullanıcı

 1. Kullanıcı-:  Çok eğlenceli bir oyun. Çok eğlenceli ve çok zorlu. Oyun geliştiricilere tek sorum oyunda Bölüm 11’i ne zaman bırakacaksınız? Bölüm 9 ve 11 henüz bitmedi. Güncellemeyi uzun zamandır bekliyordum. Bu yılın başındaki zorluk seviyelerini tamamladım. Yeni meydan okuma seviyelerini de bekliyorum.

 2. Kullanıcı-:  Bu oyun tamamen berbat! Sadece oran2 çünkü hayatımdan 10 dakika sonra 10 dakika kaybettim. Neden doldurmak için bir enerji barı beklemek zorundasınız ve sadece durmadan oynayamıyorsunuz? İkincisi, bir çok şeyi yükseltmelisin ve oyun aslında sana yeterince para vermiyor (bu enerji barı işlerin daha kötü duyulmasına neden oluyor çünkü para kazanma girişiminde bulunmadığını). Zaman kaybetmeyi hak etmediğine inanıyorum. Başka bir güncellemede tekrar kontrol edebilirim (eğer bir tane ise)…

 3. Kullanıcı-:  Bu çok hoş bir oyun ve bunun gibi yeni bir oyun umuyorum. Bu çok bağımlılık ve komedi ile eğlenceli bir 2d shooter isteyen kim BU BU OYUN tavsiye ederim. Merak ediyorum, bu oyunun oynanışını arttırıp arttırmayacaklarını merak ediyordum çünkü benim için çok kısa gibi hissettiriyor. Ama dediğim gibi hala harika bir oyun. S9’da bu oyunu oynuyorum, bu yüzden buradaki kötü telefon ile çocuklarınız için farklı olabilir.

Bataklık Saldırı Mod Apk

Sağlanan Mod Apk Özellikleri

  • sınırsız para
  • sınırsız enerji
  • kilitsiz
  • Reklamsız

Swamp Attack Mod Apk Linkleri

Swamp Attack Mod Apk ( 68 MB.)

Swamp Attack Mod Apk (v3.0.1) + Sınırsız Para + Eneji İndir BENZER İÇERİKLER
Swamp Attack Mod Apk (v3.0.1) + Sınırsız Para + Eneji İndir YAPILAN YORUMLAR

    dubai escort berlin escort sex hikayeleri seks hikayeleri porno