Spotify Music Premium Mega Mod Apk (v8.5.27.150)

Merhaba Dostum Spotify Müzik Mega Mod Apk (v8.5.27.150) + Downloader + Cracked Version + Her Türlü Reklamları Engellenen’i indirmek istiyorsanız, doğru sayfaya geldiniz. Bu sayfada, Spotify Music Android Music Apk Uzmanlığı ve Mod Versiyonu Apk uygulamasının size tek bir İndiren En Süratli CDN Sürücü Bağlantısısağlayacağını biliyoruz , böylece Spotify Müzik  Android Müzik Uygulamasını kolayca indirebilirsiniz .

Spotify Müzik Mod Apk

Spotify Music Premium Mod Apk Uzmanlığı Nedir?

Spotify Free Streaming ve Music Player uygulamasıyla parasız albümleri ve hitleri yayınlayın, bir şarkı bulun, müzik arayın ve şarkı indirin.

Müziği seviyorsanız sadece en iyi müzik uygulamasını bulamadıysanız, Getmodsapk size bir ipucu versin. Spotify Music (MOD Premium), oldukça sayıda müşteriye haiz ana 1 müzik fışkırtma aşamasıdır. 2015’teki öngörülere bakılırsa, müracaat dikkate kıymet bir sayı olan 60 milyon müşterinin (15 milyon ücretli müşteriyi sayan) elde edilmesini elde etmiştir. Spotify Music’i bugün en iyi müzik fışkıran evresi icra eden nedir?

Free Streaming, Müzik Arama ve Hit Kütüphanesi – Spotify her şey ve daha fazlasıdır.

Tanınmış müzik indiriciniz Spotify ile şarkı çalın, müzik senkronize edin, müzik ve parasız albümleri keşfedin.

Bir müzik mağazası şeklinde, sadece parasız bir şarkı ve müzik albümü bulun.

İlham verilmiş sanatçılardan ve popüler albümlerden parasız müzik kulak verin yada en sevdiğiniz şarkı listelerini oluşturmak için şarkı indirin. Spotify’daki en iyi albümü bulun ve yine yine çalın.

Spotify ile müzik araması kolaydır. Müzik bul, bir şarkı bul, müzik çal ve tadını çıkar.

En sevdiğiniz müzisyen ve sanatçıyla Müzik Albümü yayınlayın. Adele, Rihanna ve ötekiler dahil olmak suretiyle en sevdiğiniz sanatçıların en iyi albümlerini bulun. Onları bu müzik indiricisinde ve parasız akış uygulamasında bulacaksınız.

Pop Müzik, Caz, Latin, Klasik, Garaj, Heavy Metal ve daha fazlası – Spotify çok önemli bir müzik mağazası şeklinde fakat tamamen parasız! En sevdiğiniz albümlerin ve müzisyenlerin tadını çıkarın.

Spotify ile müzik akışı parasızdır. Müzik çalın, şarkı indirin, müzik bulun ve ruh halinize uygun hazır bir çalma sıralaması oluşturun. Parasız kişisel tavsiyeler bile alın.

Spotify Music Premium’u satın almalı mıyız?

Özgür formu kullanırken, müziği seçemez ve bağlantısı kesilmiş müziği dinleyebilirsiniz. Arada, her ay yalnız 9.99 ABD doları karşılığında (dünyadaki 60 ülkeden fazlası için geçerlidir), Spotify Müziğinin tüm inanılmaz vurgularını açabilirsiniz. Müziğe kulak verin ve görkemli müzik (320kbps ve Kayıpsız) indirin, bireysel çalma listeleri yapın, ilgi çekici radyoda çalın ve kullanım esnasında kesinlikle bir promosyon yapmayın. Spesifik olarak, herhangi bir sınırlama olmaksızın Premium paketi kaydedebilir ve bırakabilirsiniz. Apple Music’in aksine, Spotify Music’in kendisinin ve ailesinin Premium paketleri, gittikçe artan çekici vurguların bir sonucu olarak giderek daha maliyetli bir hale geliyor, bunun hakkında düşünebilirsiniz.

Spotify Music Mod Apk’ın İnanılmaz Özellikleri

Mobil yada tablette parasız akış

 • Müzik bulun, şarkı çalın, albümleri yayınlayın ve en sevdiğiniz sanatçılarla hit olun
 • Kendi çalma listenizi oluşturmak için şarkı indiricisi ve müzik çalarla parasız müzik kulak verin
 • Keyifli bir edinim için müzik çalın ve Karışık modunu açın
 • Dünyanın her yerinden radyo istasyonları izleyin ve müzik çalın
 • PC yada Dizüstü Bilgisayar, Smart TV, TV Streamer yada PlayStation® Spotify Connect Müzik Çalar ile müzik çalın
 • Download Şarkılar ve Trend Müzik – Bir tek Spotify’a ihtiyacınız var

Müziği keşfedin ve bir çalma sıralaması oluşturun

 • Müzik akışı kendi çalma listenizle daha da keyifli
 • Müzik bulun ve yeni çıkan şarkıları çalın
 • Herhangi bir müzik türü yada popüler sanatçı için Spotify’ın hususi küratörlüğünde çalma listelerinden herhangi birinde müzik albümleri arayın, açıklayın ve çalın
 • Kişiselleştirilmiş müzik önerileri ile müzik ve parasız albümler çal
 • Şarkı Downloader ve Yeni Müzik İndir Şarkılar – Şarkı Spotify ile Kolay İndirin.

Spotify Premium ile şarkıları indirin ve çevrimdışı kulak verin

 • En popüler oyuncularınızdan ve en sevdiğiniz gruplardan şarkılar ve parasız albümler indirin
 • En sevdiğiniz tüm müzisyenler için müzik akışı ve görkemli ses kalitesiyle müzik
 • İstediğiniz yerde, istediğiniz vakit ve istediğiniz albümü kulak verin
 • Yeni müzik indirin ve en sevdiğiniz şarkıları herhangi bir cihazda (mobil, tablet yada bilgisayarınızda) çevrimdışı olarak çalın
 • Reklam yada reklam yok, yalnız kesintisiz müzik
 • Taahhüt yok – sizi istediğiniz vakit iptal edin
 • WiFi hoparlörlerde Bose, Sonos, Denon şeklinde müzik ve parasız albümler çalmak için Spotfuck Connect’i kullanın ve Amazon Echo ve Dot’ta spottyphy oynamak için sesinizi kullanın.

Tüm türlerden müzik bulun ve şarkı çalın, müzik albümleri ve şarkılar bulun

 • Dans müziği
 • Indie
 • Klasik rock
 • Hip hop
 • Rap yener
 • Indie
 • Pop şarkılar
 • Ülke müziği
 • Disko
 • Kpop
 • ve dahası!

Müzik akışı, nerede olursanız olun. En sevdiğiniz şarkıları kulak verin ve Spotify uygulamasıyla yeni müzikler keşfedin.

Lütfen dikkat: Bu uygulama, Nielsen’in ses ölçümü şeklinde pazar araştırmalarına katkıda bulunmanızı sağlayacak, Nielsen’in seyirci ölçüm yazılımını ihtiva eder. Katılmak istemiyorsanız, uygulama ayarlarından vazgeçebilirsiniz. Dijital kitle ölçüm ürünlerimiz ve bunlarla ilgili seçenekleriniz hakkında daha çok informasyon için, daha çok informasyon için lütfen http://www.nielsen.com/digitalprivacy adresini ziyaret edin.

Doğru müzik ve dijital yayınları kulak verin

Spotify Music’in çevrimiçi müzik verme alanında “efendi” olduğu söylenebilir, şu sebeple bu uygulama 40 milyondan fazla melodiden oluşan çok önemli bir müzik mağazasına haizdir. Hepsinin telif hakkı yüksek kalibreli müziğidir. Uygulama, müşterilerin gerekseme duydukları melodiyi hızla keşfetmelerine destek olmak için devamlı yeni melodileri ve koleksiyonları yeniler.

Standart müzik akışı yönetimleriyle aynı şekilde, uygulama üstündeki takip kutusuna melodi unvanını, usta adını yada koleksiyon adını girerek herhangi bir melodiyi keşfedebilirsiniz. Uygulamaya, tüm indeksli listeleri gösterme şansı vermek için “Tüm neticeleri göster” seçeneğini kullanın.

Apple Music yada Zing MP3 şeklinde rakiplerle karşılaştırılan Spotify Music, rakiplerinden oldukça çok önemli bir müzik mağazasına haiz. Hiçbir şey için Pop, EDM, Hard Rock, Caz, K-Pop vb. Şeklinde bir melodi keşfedebilirsiniz. Özgür formda, melodileri karıştırma modunda takdir edeceksiniz, doğrusu uygulama ilk başta taradığınız melodiyle tanımlanan melodileri çalacak ve ayarlamanız ihtiyaç duyulan melodileri seçmenize izin verilmeyecektir.

Son Güncellemedeki Yenilikler

*** v8.5.20.857 ***

Daima değişim ve gelişmeler yapıyoruz. Bir şeyi unutmadığınızdan güvenli olmak için, Yükseltmelerinizi ateşe verin.

Kullanıcı ne diyor Spotify Müzik Hakkında Mega Apk

1. Kullanıcı-:    Her yönüyle spotify’ı mükemmel buldum; sadece, müzik tercihlerimi değiştirmem için beni hakikaten rahatsız eden şey, müziğin gürültülü olması. Google oyun müziği hala spotify ile karşılaştırıldığında daha yüksek sesle müzik deneyimi sunuyor. Spotify şaşırtıcı bir uygulama olsa da, Dev’in ekolayzırı birazcık daha yüksek sesle ayarlayabilmesi durumunda, öteki yönlerde olduğu şeklinde, spotify da müzik gürültüsünde rakipsiz hale geliyor.

2. Kullanıcı-:    Görkemli müzik uygulaması, kesinlikle Pandora’dan oldukça daha iyi. Müzik indirmek hakikaten işe yarıyor, bu yüzden verilerimi mahvetmiyorum. Premium, aldığınız tüm özellikler için hakikaten buna kıymet. Arayüzü idrak etmek kolaydır, sadece çalma listeleri yada hatta sıralar şeklinde şeylere izin verir. Gelecekte, ara yüzün temalarını değiştirebilseydiniz, böylece arada bir değiştirebilirdiniz.

3. Kullanıcı-:   Bu uygulamayı seviyorum. 1 numaralı müzik seçimim. En azından şarkı atlayabilseydim 5 yıldız verirdim. Duraklat onları. Uygulamaya geri geri dönmek mecburiyetinde kalmadan bir şarkıyı geri sarın. Başka bir şey, İki saniye süresince bir şarkı çalacak, sonrasında durup bir saniye oynayacak, sonrasında durup yine başlamış olacak. İlk başta benim WiFi olduğumu düşündüm, bu yüzden kapattım ve sonrasında indirilen bir şarkıyı çaldım ve hala aynı problemi yaşıyordum. Lütfen bunu düzeltin ve 5 yıldız vereceğim.

Spotify Müzik Reklamlarını Iyi mi Engeller
A) Köklendirin. 
B) AdAway’i kurun. 
C) Kaynaklar listenize http://adblock.mahakala.is yada http://moaab.tk/hosts.txt adresini ilave edin. 
D) ProxyHandler’ı dondurmayı / dönem dışı bırakmayı deneyebilirsiniz. 
E) Kar?

Bu uygulamada reklam yok.

Iyi mi Kurulur (Beta Mod Apk)

 1. Modunu Etkinleştirmek için Cihazınızın Köklenmesi Gerekiyor
 2. Spotify Müzik’in herhangi bir Sürümünü kaldırın (Yüklenmediyse Atla)
 3. Indirin ve yükleyin Beta MOD APK
 4. Spotify’ı açın ve oturum açın
 5. Xposed Çerçevesini Aşağıda Verilen Bağlantılardan İndirin ve Yükleyin (Kılavuz Dahil)
 6. Indirin ve yükleyin Spotify Skip APK
 7. Spotify Atlama Modülünü Etkinleştir
 8. Cihazınızı Tekrardan Başlatın
 9. Tamam, tadını çıkarın

Iyi mi kurulur? (Son Mega Mod)

 1. Spotify Müzik’in herhangi bir Sürümünü kaldırın (Yüklenmediyse Atla)
 2. Indirin ve yükleyin Mega MOD APK, aşağıda verilen bağlantılardan.
 3. Tamam, tadını çıkarın

Spotify Müzik Hacked Apk Özellikleri

 • Sınırsız atlama
 • Tekrarlamanın kilidini aç
 • Karıştırmanın kilidini aç
 • Aramanın kilidini aç
 • Parça seçiminin kilidini aç (İşler)
 • Reklamları atla
 • DRM’yi atla

Spotify Music Premium Mega Mod Apk (v8.5.27.150) YAPILAN YORUMLAR
 • AliOsman
  1 sene önce

  Merhabalar paylaşımın inanılmaz dikkat çekici, face de paylaştım

   
%d blogcu bunu beğendi: