Sims 4 Para Hilesi ve Öbür Hileler

Sims 4 Para hilesi ile yapabileceğiniz o kadar çok şey var ki. Bunları sizin hayal gücünüze bırakıyoruz. Fakat bunu yapabilmek için aşağıdaki kolay adımları yapmanız kâfi olacaktır. Ayrıyeten hala şimdi oynamadıysanız Sims 4 İnceleme yazımıza kesinlikle göz atın.

Sims 4 Para Hilesi

The Sims 4’te hilelere nasıl girilir?

The Sims 4’te Hile Kodlarını girmek için, evvel oyun sırasında PC yahut Mac’inizde “Ctrl + Shift + C” tuşlarına basarak Hile Konsolunu açmalısınız. Bu, hileleri girebileceğiniz hile diyalog kutusunu açacaktır. Bir hile yazdıktan sonra “Enter” tuşuna basmayı unutmayın.

Sims 4 Para Hilesi: Daha fazla Simoleon için nasıl hile yaparsınız?

The Sims 4 para hileleri için:

“rosebud” yahut “kaching” yazmak size 1.000 simole kazandırır.
“motherlode” yazmak size 50.000 simoleon kazandıracak

Dünyadaki tüm konutları alınabilir hale nasıl getirirsiniz?

Sims konutunuzu seçmek, dünyaya birinci başladığınızda sıkıntı olabilir. Öyleyse neden daha fazla gayrimenkul imkanı açmayasınız? Hile konsolunu aktifleştirin ve maliyeti ne olursa olsun rastgele bir konut lotuna geçmek için “FreeRealEstate On” yazın. Bunu devre dışı bırakmak için hile konsolunu aktifleştirin ve “FreeRealEstate off” yazın.

Build kataloğundaki kilitli Meslek Öğelerini nasıl satın alırsınız?

Bunun için The Sims 4 bina hile yapın, inşa moduna girin ve hile irtibat kutusunu açın ve “bb.ignoregameplayunlocksentitlement” yazın.

Nesnenizin durumunu güncelleyen hilelerin kilidini nasıl açarsınız?

Makul bir öykü anlatmaya çalışırken, mutfak tezgahlarını Kirli yahut Pak yapmak üzere objelerin belli bir durumda olmasını isteyebilirsiniz. Bunu yapmak için hile konsolunu aktifleştirin, “testcheats true” yazın ve “Shift” tuşunu basılı tutarken bir objeye tıklayın ve temizse “Make Dirty” yahut kirliyse “Make Clean” seçeneğini seçin.

Sim’lerinizi Vampir olmadan nasıl ışınlarsınız?

“Testcheats true” özelliğini kullanarak, Sim’inizin ışınlanmasını istediğiniz alanda vardiyayı basılı tutarken yerdeki rastgele bir yere tıklayın ve “Teleport Me Here” seçeneğini seçin.

Sims Muhtaçlıklarını nasıl yönetirsiniz?

Sim’iniz mutsuzsa ve gereksinimlerini yine keyifli edecek formda manuel olarak ayarlamak istiyorsanız, hile konsolunu aktifleştirmeniz, “testcheats true” yazmanız, gereksinimlerinizi değiştirmek istediğiniz Sim’e geçiş yapmanız ve tıklamanız gerekir, ve “Make Happy” i seçin.

Bir Sim’i sabit durumda nasıl bırakırsınız?

Sim’leriniz, gereksinimlerinin büsbütün yeşil yahut tahminen de büsbütün kırmızı olduğu makul bir durumdaysa ve uzun bir mühlet bu halde kalmalarını istiyorsanız, hile konsolunu aktifleştirmeniz gerekecek, “testingcheats true” yazın, shift tuşuna basın ve düzenlemek istediğiniz Sim’e tıklayın, “cheat need” ı seçin ve “need decay’i devre dışı bırak” seçeneğini seçin. Tekrar aktifleştirmek için talimatları izleyin ve bunun yerine “enable need decay” i seçin.

Konutunuzu makul ölçüde Simoleon ile nasıl ayarlarsınız?

Bir hane halkının parasına kesin ölçüde Simoleon koymak için hile konsolunu aktifleştirmeniz gerekecek. “Testingcheats true” yazın, “X” ile hesapta olmasını istediğiniz ölçü olacak biçimde “Money X” yazın.

Örneğin: “Money 145897” yazmak, hane fonlarının tam olarak 145.897 olmasını sağlar.

Objeleri istediğiniz yere nasıl taşıyabilirsiniz?

İnşa modunda ızgaranın müsaade vermediği yerlere objeler (mobilya yahut pencere gibi) yerleştirmek isteyebilirsiniz. Bunu yapmak için hile konsolunu aktifleştirin, “bb.moveobjects on” yazın ve yerleştirmek istediğiniz objeyi seçin ve onu rastgele bir yere koyabileceğinizi göreceksiniz.

İmal / satın al kataloğunda gizlenmiş objeleri nasıl görebilirsiniz?

Bazen inşa / satın alma kataloğunda gizlenmiş objeler olabilir, örneğin: sona eren ve erişmek isteyebileceğiniz özel oyun içi etkinlikler. Bunu yapmak için hile konsolunu aktifleştirin, “bb.showhiddenobjects” yazın ve objelerin artık kullanılabilir olduğunu göreceksiniz.

Sims 4 Para Hilesi ve Öbür Hileler YAPILAN YORUMLAR