sisli escort

rFactor 2 Free Download – Ful İndir – Ücretsiz İndir

[ad_1]

rFactor 2 Bedava İndir PC Oyunu Doğrudan Bağlantı ve Torrent'de Kırıldı. rFactor 2, en son araç ve yarış özelleştirmesi, harika grafikler, olağanüstü çok oyunculu ve yüksekliğini sunan gerçekçi, kolayca genişletilebilir bir yarış simülasyonudur.

 rFactor 2 Ücretsiz İndir
ÇATLAK ÜCRETSİZ İNDİR TORRENT


Oyuna Genel Bakış


Geliştirici: Studio 397

Yayıncı: Studio 397

Yayın Tarihi: 28 Mar, 2013
Tür: Yarış, Simülasyon, VR

Özeti

rFactor 2, Studio 397'den gerçekçi, kolayca genişletilebilir bir yarış simülasyonudur. En son araç ve yarış özelleştirmesi, harika grafikler, olağanüstü çok oyunculu ve yarış gerçekçiliğinin yüksekliğini sunar. rFactor 2, en üst düzey e-sporlar ve zengin bir tek oyunculu deneyim için mükemmel olan ultra gerçekçi dinamikler, sürükleyici bir ses ortamı ve çarpıcı grafikler ile karışık sınıf yol yarışlarına sahiptir.

AI otomobillerine karşı veya başkalarına karşı çok oyunculu modda yarış. rFactor 2, gece gündüz tam bir döngüyü ve ayrıca yağmur gibi dinamik olarak su birikintilerine dönüşen dinamik olarak değişen hava koşullarını destekler. Paletler, üzerinde daha fazla araba sürerken tutuşu değiştiren “gerçek yol” teknolojisine sahiptir. Tam 24 saatlik dayanıklılık olayları çalıştırabilirsiniz ve çok oyunculu modda, sürücü değişimleri de desteklenir. Yeni parçalar ve otomobiller eklemek de dahil olmak üzere her şey topluluk tarafından özelleştirilebilir ve çok sayıda eklenti çevrimiçi olarak mevcuttur.Çeşitli ortaklarla çalışarak, rFactor 2 tüm dünyada yüzlerce esport şampiyonasında kullanıldı – özellikle McLaren'ın Dünyanın En Hızlı Oyuncusu ve Formula E.

 rFactor 2 Torrent İndir

Önemli Bilgiler:

RFactor 2 REPACK rFactor 2 Ücretsiz İndir rFactor 2 REPACK rFactor 2 Torrent [194590010] rFactor 2 Torrent rFactor 2 Torrent rFactor 2 Torrent İndir

[ad_2]

rFactor 2 Free Download – Ful İndir – Ücretsiz İndir YAPILAN YORUMLAR