RAGE 2 Full İndir – Dowload

Başörtüsünü toplumdan, yasadan ve düzenden yoksun bir distopya dünyasına dalın. RAGE 2 iki stüdyo güç kaynağını bir araya getiriyor – Çığ Stüdyoları, açık dünyadaki deliliğin ustaları ve birinci şahıs nişancının yaratıcıları olan id Yazılım yazılımı – herhangi bir yere gidebileceğiniz, her şeyi vurabileceğiniz ve her şeyi patlatabileceğiniz bir katliam karnavalı sunmak için.

Bir asteroit dünya nüfusunun% 80’ini imha etmiştir ve insanlığın sayıları azalmaktadır. Acımasız ve kana susamış çeteler açık yolları dolaşıyor ve zalim Otorite demir yumrukla hükmetmeye çalışıyor. Çorak arazinin son koruyucusu ve güçlerini tehdit eden Walker olarak, evinizden soyuldunuz ve ölüme terk edildiniz. Şimdi adalet ve özgürlük için öfke duymanız gerekecek. Gülünç araç savaşı, süper güçlü birinci şahıs kargaşası ve yeni ortaya çıkan delilik dolu açık bir dünya ile, otoritenin baskıcı kuralını bir kez ve sonra ezmek için gerekli araçları ve teknolojiyi bulmak için sadist çetelerle savaşan affedilmeyen bir çorak toprakları yırtacaksınız. herşey.

RAGE 2 Full İndir - Dowload

Temel Özellikler:

SHOOTERVERSE’A HOŞGELDİNİZ

id Software’in tetikçi soyağacı ve Çığ Stüdyoları’nın açık dünya kahramanlığı RAGE 2 için rüya takımı yapımıdır. Bu bir tetikçi, açık bir dünya oyunundan daha fazlasıdır – bu bir tetikçidir.

ATIKA BEKLİYOR

Yemyeşil ormanlardan ve hain bataklıklardan, The Authority’nin peşinde koşan güneşten çıkmış çöllere kadar geniş ve çeşitli bir alanı sorunsuz bir şekilde gezdirin. Çorak topraklar devasa ve her santim için savaşacak cephaneliğin var.

METAL’E PEDAL

Canavar kamyonlardan jiroskoplara kadar, zorlu alanlarda hızla ilerlemek için engebeli ve arazide hazır araç çeşitlerini kullanın. Görürseniz, sürebilirsin.

SON RANGER

Acıyı, yükseltilmiş silahlardan oluşan bir koleksiyon, yıkıcı Nanotrit güçleri ve Silahlarınızı mekanik sınırlarının ötesine itme yeteneği olan Overdrive’ı kullanarak getirin.

RAGE 2 Full İndir - Dowload

Sistem gereksinimleri


En az:

  • İşletim Sistemi: Win7, 8.1 veya 10 (64-Bit sürümleri)
  • İşlemci: Intel Core i5-3570 veya AMD Ryzen 3 1300X
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Grafikler: Nvidia GTX 780 3GB veya AMD R9 280 3GB
  • Depolama: 50 GB boş alan

Tavsiye edilen:

  • İşletim Sistemi: Win7, 8.1 veya 10 (64-Bit sürümleri)
  • İşlemci: Intel Core i7-4770 veya AMD Ryzen 5 1600X
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Grafikler: Nvidia GTX 1070 8GB veya AMD Vega 56 8GB
  • Depolama: 50 GB boş alan

İndirme Linkleri

Torrent İndir

Mega Upp Full İndir

Mega Nz Full İndir

RAGE 2 Full İndir – Dowload YAPILAN YORUMLAR