PlayStation 5’te Trabzon’u savunduk!

  • Ana Sayfa
  • Oyun
  • PlayStation 5’te Trabzon’u savunduk!

Dün itibariyle ülkemizde satışa çıkan PlayStation 5 konsolunun dakikalar içerisinde stoğu tükendi. Bugün haberini paylaştığımız şekilde maalesef kötü niyetli insanlar tarafından ikinci el platformlarda, neredeyse iki katı fiyata da satışa çıkarıldı. Bu durumun yarattığı can sıkıntısından sonra, PS5 üzerinde Call of Duty: Black Ops Cold War oyununun ilk bölümünde Trabzon’a gittik.

PS5’te Trabzon’a gittik! CoD Black Ops Cold War oynadık!

ShiftDelete.Net YouTube kanalında farklı içerikler ile karşınıza çıkmaya devam ediyoruz. Bu videomuzda, dün ülkemizde resmi olarak satışa çıkan Sony PlayStation 5 konsolunda Call of Duty:  Black Ops Cold War ile Trabzon Havaalanında savaştık. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve sizleri videomuz ile baş başa bırakalım.

Tüm zamanların en popüler serilerinden Call of Duty‘nin 13 Kasım’da çıkan yeni oyunu Black Ops Cold War için PlayStation 5 etkinliğine özel oynanış videosunda Trabzon Havaalanını görmüştük. Hikayesi ve oynanış tarzıyla büyük ilgi çeken oyunu, devasa boyutuna rağmen PS5’e indirdik ve Trabzon’dan başlayan hikayeyi DualSense’in adaptive trigger özelliği ile oynadık.

PlayStation 5 ile kullandığımız Philips 4K UHD OLED 55OLED805 TV‘yi merak edenler için özelliklerini de paylaşalım:

– Ekran: 4K Ultra HD OLED
– Çapraz ekran boyutu (inç): 55 inç
– Çapraz ekran boyutu (metrik): 139 cm
– Ekran çözünürlüğü: 3840 x 2160
– En-boy oranı: 16:9
– Pixel motoru: P5 AI Perfect Görüntü Motoru
– Görüntü geliştirme: Ultra Çözünürlük, Geniş Renk Gamı %99 DCI/P3, Dolby Vision, HDR10+, Perfect Natural Motion, 5700 PPI
– İşletim sistemi: Android TV 9 (Pie)
– Önceden yüklenmiş uygulamalar: Google Play Movies, Google Play Music, Google Arama, YouTube, Amazon Instant Video, BBC iplayer, Netflix
– Bellek boyutu (Flash): 16 GB

PlayStation 5’te Trabzon’u savunduk! YAPILAN YORUMLAR