sisli escort

PlayStation 5 kontrolcüsü Türkiye fiyatı belli oldu!

  • Ana Sayfa
  • Oyun
  • PlayStation 5 kontrolcüsü Türkiye fiyatı belli oldu!

Oyuncular için son zamanlarda öne çıkan gündem maddelerinden biri de konsollar oluyor. İlk olarak yeni konsolların fiyatları çok konuşulurken, bugün de PlayStation 5 kontrolcüsü Türkiye fiyatı belli oldu. DualSense dışında yeni konsolun iki aksesuarı daha ön siparişe çıktı. Aksesuarların fiyatı da tıpkı konsolun fiyatı gibi oyuncuları üzebilir.

PlayStation 5 kontrolcüsü DualSense Türkiye’de ön siparişe çıktı

Sony’nin yeni oyun konsolu PlayStation 5, 19 Kasım‘da Türkiye’deki tüketicilere sunulacak. Cihazın fiyatı ise 8.299 TL olarak açıklanmıştı. Bu fiyatın, oyun konsolu için pahalı olduğunu söyleyebiliriz ancak rakip cihaz Xbox Series X fiyatı 9.299 TL olarak açıklanmıştı. Fakat PS 5 fiyatının açıklanmasıyla Xbox tarafında da indirim gördük ve iki konsol da şu an 8.299 TL fiyat etiketine sahip. Diğer yandan bugün PlayStation aksesuarları da ön siparişe çıktı.

PlayStation 5 kontrolcüsü fiyatı 1.099 TL oldu. Ayrıca cihazın diğer iki aksesuarı; HD kamera 949 TL, kumandası ise 479 TL fiyat etiketiyle karşımıza çıktı. Ön siparişe çıkan cihazları buradan görebilirsiniz. Cihazın kontrolcüsü, DualSense fiyatı ile rakibine göre de pahalı oldu. Cihazın rakibi olan Xbox 9. nesil kontrolcü ise şu anda 999 TL fiyata sahip.

Bu aksesuarların yurt dışı satış fiyatlarını hatırlarsak; DualSense 69 dolar, HD kamera 59 dolar, kumanda ise 29 dolar fiyat etiketiyle duyurulmuştu.

PlayStation 5 kontrolcüsü Türkiye fiyatı belli oldu! YAPILAN YORUMLAR