PhotoScape İnceleme indirme şop programı bedava

Merhaba arkadaşlar, bugün sizler ile gayet kaliteli olan bir şop programı paylaşıyorum fotoğraflarınızın şimdiden keyfini çıkarın. Ücretsiz edinebilirsiniz.

PhotoScape Nedir?
PhotoScape ücretsiz ve kolay kullanımlı bir fotoğraf düzenleme programıdır. Başlangıç ve orta düzeydeki bilgisayar kullanıcılarının fotoğraf düzenleme işlemlerini pratik bir şekilde yapmasını sağlamaktadır. Dünya genelinde oldukça yaygın bir programdır. Türkçe de dahil olmak üzere popüler birçok dili desteklemektedir.

PhotoScape Kullanarak Neler Yapabilirim?
PhotoScape kullanarak genel fotoğraf veya resim düzenleme işlemlerinizin tümünü yapabilirsiniz. PhotoScape kullanarak yapabileceğiniz işlemlerin basit bir listesi: fotoğraf veya resim boyutlandırma, kırpma, kesme, bölme, birleştirme, netleştirme, bulanıklaştırma, yazı ekleme, döndürme, toplu düzenleme yapma, çerçeve ekleme, parlaklık ayarlama, göz rengi değiştirme, arka plan silme, filtre ve efekt ekleme, kırmızı göz düzeltme, sivilce veya leke silme, animasyonlu gif oluşturma, ekran görüntüsü çekip kaydetme…

PhotoScape’i Nasıl Kullanabilirim?
Öncelikle PhotoScape programını bilgisayarınıza indirip yükleyin. Yükleme işlemi tamamlandıktan sonra masaüstünde oluşan PhotoScape simgesine çift tıklayarak programı açın. Program açıldıktan sonra yapmak istediğiniz işlemlere hitap eden menüleri takip ederek işlemlerinizi yapabilirsiniz. Detaylı bir kullanım rehberi için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

PhotoScape’i Ücretsiz Kullanabilir Miyim?
Evet. PhotoScape ücretsiz dağıtılan bir programdır. Hiçbir ücret ödemeden bilgisayarınıza indirip kullanabilirsiniz.

PhotoScape için yakında bir apk uygulamasıda koyacağız.

Bizlere destek olan ve yorumlarda bulunan insanlara teşekkür ederim. Bol bol yorum yapmanızı tavsiye ediyorum bizlerinde gelişmesi ve sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmesi için. Bizim amacımız bu sektörde iyi bir hizmet verebilmek kesinlikle kar amacı gütmüyoruz sizlerle beraber büyümeyi hedefliyoruz. Lütfen desteklerinizi bizden esirgemeyin.

Özellikleri dolu

Photoscape, fotoğraflarınızı görüntülemek, optimize etmek, düzenlemek, yazdırmak ve eğlenmek için ihtiyacınız olan her şeyi içerir. Aslında, pek çok kişi buna ücretsiz bir Photoshop alternatifi diyebilir. Tabii ki, seviyesine kadar değil Photoshop Ancak bu, Adobe’nin büyük çekimine gerçekten harika bir alternatif – ve fotoğraf düzenleme işlemini çok daha eğlenceli hale getiriyor! 

Kullanımı kolay

Programın ana penceresinden ne yapmak istediğinizi seçebilirsiniz: resimleri görün, çok iyi gelmeyenleri optimize edin, tek bir sayfa kolaj tarzı üzerine birkaç fotoğraf yazdırın veya belki de onlarca filtre ve özel efektden herhangi birini ekleyin programa dahil. 

Akıllı arayüz

Photoscape’teki ilk çarpıcı unsurlardan biri, yaygın olmayan arayüz tasarımıdır. Uygulama çok dikkat çekicidir ve birçok yönden Photoshop’tan daha kolay gözükmektedir. 

Sonuç

Photoscape hakkında söylenecek negatif bir şey yok. Sadece indirin, test edin, sevin ve sonsuza kadar saklayın. Bedava! 
34 dil desteği eklendi Clone Stamp (Editör -> Araçlar Sekmesi) video Eklendi Paint Brush (Editör -> Araçlar Sekmesi) Eklendi Renk Seçici (Editor -> Araçlar Sekmesi ve Nesne Sekmesi) Geliştirilmiş Mozaik Filtresi: Mozaik piksel boyutu seçilebilir (Editor -> Araçlar Sekme) Değiştirilen Editör -> Bölge sekmesi adı ‘Bölge’ konumundan ‘Araçlar’. Viewer ve Editor’a ‘Print Button’ eklendi. 59 seyahat simgeleri, 7 yüz simgeleri ve 6 makyaj simgeleri eklendi. FOTO.COM ile Fotoğraf Geliştirme Hizmeti (Yalnızca AB) Birleştirildiğinde, ilk fotoğrafın EXIF ​​bilgisi kaydedilir. Fotoğraf görüntüleyici fotoğrafları düzenli sırayla gösterir (a1, a10, a2, a3 -> a1, a2, a3, a10). Photoscape karşılama ekranında sürükleyip bıraktığınızda otomatik olarak ‘Raw Converter’ çalıştırın. Windows Vista, Windows 7’yi destekleyin. Çok kullanıcılı oturumları destekleyin. 95, 98 ve Me pencerelerini desteklemeyi bırakın. (Windows 98 veya Me kullanıcısıysanız, lütfen Photoscape 3.4 kullanın) Sabit küçük hatalar.

Değişiklikler

 • 34 dil desteği eklendi Clone Stamp (Editör -> Araçlar Sekmesi) video Eklendi Paint Brush (Editör -> Araçlar Sekmesi) Eklendi Renk Seçici (Editor -> Araçlar Sekmesi ve Nesne Sekmesi) Geliştirilmiş Mozaik Filtresi: Mozaik piksel boyutu seçilebilir (Editor -> Araçlar Sekme) Değiştirilen Editör -> Bölge sekmesi adı ‘Bölge’ konumundan ‘Araçlar’. Viewer ve Editor’a ‘Print Button’ eklendi. 59 seyahat simgeleri, 7 yüz simgeleri ve 6 makyaj simgeleri eklendi. FOTO.COM ile Fotoğraf Geliştirme Hizmeti (Yalnızca AB) Birleştirildiğinde, ilk fotoğrafın EXIF ​​bilgisi kaydedilir. Fotoğraf görüntüleyici fotoğrafları düzenli sırayla gösterir (a1, a10, a2, a3 -> a1, a2, a3, a10). Photoscape karşılama ekranında sürükleyip bıraktığınızda otomatik olarak ‘Raw Converter’ çalıştırın. Windows Vista, Windows 7’yi destekleyin. Çok kullanıcılı oturumları destekleyin. 95, 98 ve Me pencerelerini desteklemeyi bırakın. (Windows 98 veya Me kullanıcısıysanız, lütfen Photoscape 3.4 kullanın) Sabit küçük hatalar.

Program: PhotoScape

Platform: Bilgisayar

İşletim Sistemi: Microsoft Windows 7+

Lisans: ÜcretsizT

Dil: Türkçe

Sürüm: v3.7

Geliştirici: MOOII TECH.

Yayımcı: MOOII TECH.

Kurulum Türü: Setup

Dosya Türü: Exe

Dosya Boyutu: 20 MB

İndirme Seçenekleri: Direkt İndirme

PhotoScape İnceleme indirme şop programı bedava YAPILAN YORUMLAR
 • Egemen
  1 sene önce

  Selam herkese siteniz yeminle çok iyi, sağolun

 • Remziye
  2 sene önce

  Selamlar web sitesi yeminle çok güzel, linkedinde paylaştım

 • hasan duman
  2 sene önce

  selam arkadaşlar siten harbiden iyi, facebookta paylaştım

 • Atakan mert
  2 sene önce

  Resimleri düzenlerken genelde bu programı kullanıyorum basit ve kullanışlı.

  • Games
   2 sene önce

   bizimde kullandığımız bir uygulama

   
%d blogcu bunu beğendi:
çağlayan araç kiralama esenyurt evden eve nakliyat