Pax Nova Free Download – Ful İndir – Ücretsiz İndir

[ad_1]

Pax Nova Bedava İndir PC Oyunu Doğrudan Bağlantı ve Torrent'de Kırıldı. Pax Nova – Üç yarış arasında bölünmüş birkaç fraksiyondan birinin kaderini yönettiğiniz bir bilimkurgu sıra tabanlı 4X strateji oyunu. Yeni dünyaları ve yeni yıldız sistemlerini …

 Pax Nova Ücretsiz İndir

ÇATLAK – ÜCRETSİZ İNDİR TORRENT


Oyuna Genel Bakış


Geliştirici: Gray Wolf Entertainment

Yayıncı: Iceberg Interactive

Yayın Tarihi: 28 Nis, 2020
Tür: Strateji, Sıra Tabanlı, Bilimkurgu, Bina, Yönetim, Macera

İnsanlık kirlilik ve savaşla kendini başarısızlığa uğrattı. Yüzyıllarca süren bir siyasi gerilim ve sayısız silahlı çatışmadan sonra, Dünya şu anda yaşanamaz olma eşiğinde. Derin uzaydan gelen bir iletişim, “Pax Nova” döneminin başlangıcını işaretleyerek Eos'a geçerek ölmekte olan gezegenimizi terk etme ve baştan başlama şansı veriyor. Ama insanlığı kurtarmak yeterli olacak mı?

Bu bilimkurgu sıra tabanlı 4X strateji oyununda, üç ırk arasında bölünmüş birkaç fraksiyondan birini seçebilir ve kendinizi Eos'ta kurabilirsiniz. Heyecan verici sırların yanı sıra korkunç tehlikelerle dolu yeni dünyaları ve yeni yıldız sistemlerini keşfedin. Etkili diplomasi yoluyla büyük şehirler inşa edin ve nüfuzunuzu genişletin veya diplomasi başarısız olduğunda veya sadece savaşçı olduğunuzda karada ve uzayda savaşa hazırlanın.

Dünyanızı ve ötesini keşfedin…

Gezegenler sadece bir istatistik koleksiyonundan çok daha fazlası. Medeniyetiniz yakında atmosferinizin dışında neler olduğunu bilmek isteyecek ve yeni dünyaları keşfetmeyi, kolonileştirmeyi ve hatta istila etmeyi dört gözle bekliyor olacak. Her gezegen prosedürel olarak farklı biyomlar ve çeşitli zorluklarla üretilir ve çok sayıda sır, yaratık, karakter, hizip ve çok daha fazlası ile doldurulur.

 Pax Nova Torrent İndir

Anahtar Fetürler:

Pax Nova Çatlak Pax Nova Ücretsiz İndir Pax Nova REPACK Pax Nova Torrent Pax Nova Torrent İndir

[ad_2]

Pax Nova Free Download – Ful İndir – Ücretsiz İndir YAPILAN YORUMLAR
   
çağlayan araç kiralama esenyurt evden eve nakliyat