sisli escort

Mobile Legends Bang Bang Mod Apk (v1.4.22) + Sonsuz Para + Reklam Yok

Merhaba Arkadaşım Mobile Legends’ı indirmek istiyorsanız Bang Bang Mod Apk (v1.4.22) + Sınırsız Para + Tüm Beceriler Aktif , sonra tebrikler doğru sayfaya geldiniz. Bu sayfada, Mobile Legends Bang Bang  Android Oyun Uzmanlığı ve Mod Versiyonu Apk uygulamasının size tek bir En Hızlı CDN Sürücü Linkini indirmesini sağlayacağını bileceğiz , böylece Mobile Legends Bang Bang Android Aksiyon Oyunını kolayca indirebilirsiniz .

Mobil Efsaneler Bang patlama Mod Apk

Mobil Efsanelerin Hikayesi Nedir Bang bang Mod Apk

Size Mobile Legends: Bang Bang’ın popüler bir Aksiyon Oyunu olduğunu söyleyelim. Bu oyunda bir savaşçı gibi düşmanlara karşı savaşmalısınız. Ve dövüşlerle savaşırken, düşmanı yenmenize yardımcı olacak çok sayıda beceri kazanabilirsiniz.

Gerçek insan muhaliflere, mobil efsanelere karşı yeni bir 5v5 MOBA gösterisinde arkadaşlarınıza katılın: Bang Bang! Favori kahramanlarını seç ve meslektaşlarınla ​​doğru takımı oluştur! 10 saniyelik maç, 10 dakikalık savaş. Lanning, hurdalık, kule acele, takım savaşları, avuç içi PC Mooba ve aksiyon oyunları tüm eğlence! ESpor ruhunu besleyin!

Mobile Legends: Brand Bang, 2017 Yeni Mobile Esports En İyi Başyapıtı Parmağınızı dokunarak rakiplerinizi itin ve en güçlü yarışmacının tahtını alın!

Mobil Efsaneler Bang patlama Mod Apk

Klasik MOBA Haritaları, 5v5 Savaşları Oyna

Gerçek zamanlı 5v5 gerçek rakiplere karşı savaşır. Düşmanın kulesini almak için 3 şeritli savaşın. 4 orman alanı 18 savunma kulesi 2 vahşi patron. Klasik MOBA haritalarının tam olarak çoğaltılması. Full 5v5, Human vs Human Fight Gerçek mobil oyunun muzaffer kazancı.

Takım Çalışması ve Strateji ile Kazanabilirsiniz

Hasarları engelle, düşmanı kontrol altına al ve takım arkadaşını tamir et! Ekibinizi demirlemek veya MVP ile eşleştirmek için tank, mage, marxman, katil, destek vb. Arasından seçim yapın! Yeni kahramanlar sürekli serbest bırakılıyor!

Uygun dövüşler, ekibinizi zafere götürün

Klasik MOBA’lar gibi, hiçbir kahramana eğitim veya veri için para ödenmez. Rekabetçi oyunlar için bu adil ve dengeli platformda, kazananlar ve kaybedenler beceri ve yetenek temelinde belirlenir. Oynamak için kazanmak, kazanmak için ödeme yapmayın.

Basit Kontroller Var, Usta Kolay

Solda sanal bir joystick ve sağda beceri düğmesi varken, 2 parmağın usta olması gerekiyor! Otomatik kilitleme ve hedef eleme, kalbinizin içeriğine vurmanızı sağlar. Asla kaçırma! Uygun bir musluktan hissedarlık sistemi, savaşın maceralarına odaklanmanızı sağlar!

10 Saniyelik Maç, 10 Dakika Maçları

Eşleştirme sadece 10 saniye sürer ve son 10 dakikalık savaş ilk oyun seviyesinde parlak bir şekilde parlar ve yoğun savaşa atlar. Daha az sıkıcı bekleyin ve tekrarlayan çiftçilik, daha heyecan verici bir aksiyon ve ilk yumruk zaferi İstediğiniz zaman, istediğiniz zaman, telefonunuzu seçin, oyunu ateşleyin ve hızlı MOBA yarışmasına katılın.

Mobil Efsaneler Bang patlama Mod Apk

Mobil Efsanelerde Bang bang Oyunu Akıllı Çevrimdışı AI Assistance

MOBA’nın çoğunda, bırakılmış bir bağlantı, ekibinizin kurumaya dayanması gerektiği anlamına gelir ancak mobil efsanelerle: Bang Bang’in güçlü yeniden bağlantı sistemi, eğer düşerseniz, saniyeler içinde savaşa geri dönersiniz. Çevrimdışıyken karakteriniz AI4 sistemimiz tarafından, beşte 4 durumundan kaçınmak için kontrol edilir.

Lütfen dikkatini ver!

Mobil Efsaneler: Bang Bang’i indirmek ve oynamak ücretsizdir, ancak bazı oyun öğeleri gerçek oyun için de satın alınabilir. Bu özelliği kullanmak istemiyorsanız, lütfen Google Play Store uygulamanızın ayarlarında satın alımlar için parola koruması ayarlayın. Ayrıca, Hizmet Şartları ve Gizlilik Politikamız: Bang Bang.

Hızlı Destek Alın

Oyundaki herhangi bir sorunla karşılaşabilmeniz için oyundaki [Bize Ulaşın] düğmesiyle müşteri hizmetleri desteğini alabilirsiniz. Bizi aşağıdaki platformlarda da bulabilirsiniz. Tüm mobil efsanelerinizi memnuniyetle karşılıyoruz: Bang Bang Fikirler ve İpuçları.

Mobil Efsaneler Bang patlama Mod Apk

Son Güncellemede NELER YENİ?

1. Ön sipariş ve ücretsiz özel derileri kilidini! 
2. Yeni kahraman [Okyanus Tanrıçası] – [Kadita] kullanılabilir! 
3. Sezon 10, 0:00, 2018-12-22’de hesaplanacaktır. Yeni sezon tüm yeni sürüngenler ve Lord ile geliyor! 
4. Hayatta Kalma Moduna rastgele olaylar eklendi. 
5. Yeni özellik Mahalle Liderleri herkese açık! 
6. Martis burcu cilt – [Oğlak] şimdi çevrimiçi!** v1.3.68.3891 **1. Yenilenen kahramanlar – [Chang’e], [Belerick], [Uranus], [Kaja], [Diggie], [Yi Sun-shin], [Estes], [Nana], [Rafaela]. 
2. S11, 23 Mart’ta saat 23: 59: 59’da (Sunucu saati) sona eriyor ve yepyeni bir sezon sizi bekliyor! 
3. Yeni kahraman [Astrologer] – [Esmeralda] 2 Nisan’da Şafak Ülkesine gelecek! 
4. Yeni özellik eklendi – [Yüz Yüze Ekip up]. 
5. KOF Bingo etkinliğine sınırlı süreli erişim! 
6. Savaş Sesli Sohbet’i optimize edin.*** v1.3.74.3971 ***1. Yeni Kahraman [Alchemist] – Faramis 18 Mayıs’ta mevcuttur. 
2. Yeni Arcade Mode – [Ravage] geliyor. 
3. Ustalık Kodu: Terizla’nın Görevleri eklendi. 
4. Fragment Mağazasında Düzenlenmiş Kahramanlar ve Deriler. 
5. Albüm için “Sil” işlevi eklendi. 
6. Bazı kahramanların optimize edilmiş yetenek tanımları.*** v1.4.06.4362 ***1. Yeni Kahraman [Yürütücü] – Terizla 4 Haziran’da hazır olacak. 
2. [Uçak Dominator] – Zhask yenilendi. 
Fragment Mağazasında 3. Düzeltilmiş Hero Skins. 
4. “Hediye Kahramanı” özelliği eklendi. 
5. Ayna Modu sınırlı bir süre için açık. 
6. Optimize Edilmiş Kredi Sistemi. 
7. “MSC Tournament Pass” Etkinliği eklendi.*** v1.4.15 ***1. Yeni Kahraman: [Yulaf Yumruğu Yumruğu] – Masha 17 Eylül’de Resmi Sunucuya gelecek. 
2. Yeni Kahraman: [Black Tortoise] – Baxia 8 Ekim’de Resmi Sunucuya gelecek. 
3. [Alevlerin Oğlu] – Vailr yenilendi. 
4. “Göksel Saray” Haritası önümüzdeki 2 ay içinde “M1 Top Honor” olarak değiştirilecektir. 
5. S14’ten, Mythic oyuncuları için Sıralamalı maçlarda yeni kurallar ve 3-Ban Taslağı uygulanacaktır. 
6. Yeni Savaş Büyüler: Canlandırıldı ve Flameshot eklendi.*** v1.4.22 ***1.New Hero: [Cyan Finch] – Ling, 2 Kasım’da (Sunucu Saati) Resmi Sunucuya gelecek. 
2.Yeni Mod: CHESS-TD mevcuttur. 
3.New 5V5 Haritası – Cadılar Bayramı Karnavalı sınırlı bir süre için kullanılabilir! Tema derileri yakında geliyor! 
4. Yeni Etkinlikte Sınırlı Skins – [2019 Büyük Satış]. 
5.Get Dyrroth – Kasım ayında ücretsiz Scalebore. 
6.2019 MLBB Dünya Şampiyonası (M1) Etkinliği – Takımı destekle ve büyük ödüller kazan!

Mobile Legends Hakkında Kullanıcı Görüşleri Bang bang Mod Apk

1. Kullanıcı-:  Mobil Efsaneler mükemmel hazırlanmış kahramanlar ile harika bir oyun. Grafikler harika ve oyunun kendisi eğlenceli. Ancak, AFK oranı sunucumda, sıralı maçlarda bile gerçekten yüksek. Kredi puanlama sistemini daha etkili olacak şekilde düzenlediler ama yeterince etkili değillerdi. İnsanlar hala AFK’ya gidiyor ve çoğu AFK’ya gidiyor, çünkü meşgul oldukları için sinirli ya da tuzlu oldukları için. Mobil Efsaneler, AFK topluluğu için muhalif yasaklamayı veya belki de bir elmas para cezası sistemini içermelidir.

2. Kullanıcı-:    Genel olarak oyun harika ve onu en çok seviyorum. Bu şimdiye kadar var olan en iyi MOBA oyunu gibi. ancak şu anda giriş yaparken bir sorunla karşı karşıya kalıyorum. Ne zaman giriş yaparsam, yüklemeye takılı kaldım. Ancak, arkadaşlarım beni çevrimiçi görebilir. yükleme oyunundan geçemiyorum. bana yardım et. Ben zaten en son ML’yi güncelliyorum Bir vivo v9 telefonu kullanıyorum. umarım, bu verileri ve zamanı boşa harcayacağı için uygulamayı yüklemem ve yeniden yüklemem gerekmez. lütfen yardım et.

3. Kullanıcı-:  Sadece alan ve bağlantı ile ilgili sorun yaşıyorum. Alanımın yarısını alıyor bu yüzden diğer uygulamaları indiremedim. O zaman bağlantı bazen sinir bozucu oluyor çünkü ben oynuyorum ve diğer insanlar WIFI kullanıyorlarsa sorun kullanmakta zorlanıyorlar. Ayrıca, hayatta kalma modu problemi benden daha düşük rütbeli takım arkadaşlarımla sorun yaşıyorum. Hayatta kalma modunun temellerini nasıl yapacağını bilmiyorlar. Lütfen beni, rütbemle aynı seviyeye sahip olanlara bağla.

Mobil Efsaneler Bang Bang Mod Apk Nasıl Yüklenir

 1. Her şeyden önce, lütfen aşağıdaki İndirme Linki’ni indirin.
 2. Apk’nüz indirildikten sonra, basitçe kurun ve oyunun tadını çıkarın.
 3. Telefonunuzda zaten Mobile Legends Bang patlama yüklü ise, o zaman kaldırın ve verilen mod apk yükleyin.

Sağlanan Mod Apk Özellikleri

 • Ücretsiz 10k elmas
 • Mod Şeffaflık Haritası
 • Head Mod Derece yok – Deathless
 • MENU Mod – Sol üst köşedeki CC ikonuna tıklayın
 • Tek atışta öldürmek
Mobile Legends Bang Bang Mod Apk (v1.4.22) + Sonsuz Para + Reklam Yok BENZER İÇERİKLER
Mobile Legends Bang Bang Mod Apk (v1.4.22) + Sonsuz Para + Reklam Yok YAPILAN YORUMLAR
 • Emre
  2 ay önce

  Selamın aleyküm sayfan inanılmaz çok güzel, saolun

 • Anonim
  6 ay önce

  Merhabalar web sitesi vallaha iyi, teşekkürler

 • Erhan
  7 ay önce

  Selamlar paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, face de paylaştım

 • Amine
  8 ay önce

  Merhaba herkese paylaşım valla hayran bıraktı, sağolun

 
%d blogcu bunu beğendi: