Marvel’s Avengers yüzünden Square Enix ziyanda

  • Ana Sayfa
  • Oyun
  • Marvel’s Avengers yüzünden Square Enix ziyanda

Crystal Dynamics ve Eidos Montréal tarafından geliştirilen ve Square Enix tarafından yayınlanan Marvel’s Avengers için işler uygun gitmiyor. Satışlar az, Square Enix ziyanda.

Square Enix‘in şimdi oyunun geliştirme maliyetini bile karşılayamadığı ortaya çıktı. 14 Ağustos 2020 tarihinde çıkan aksiyon macera oyunu hakkında şikayetler devam ediyor. Oyuncuların lisana getirdikleri meselelerin başında içerik eksikliği ve kendini tekrar eden oynanış yapısı var.

Şu anda 144,50 TL fiyat etiketi ile %50 indirimle Steam üzerinde satılıyor Marvel’s Avengers. En az 75 GB depolama alanı isteyen oyunun Türkçe lisan dayanağı bulunmamakta. Oyun için yakın tarihte daha fazla içerik çıkacak. Bu içerikler fiyatsız olacaklar. Oyunun reklam ve pazarlamasına büyük harcamalar yaptığını belirten Square Enix, oyunu geliştirmeye devam edeceklerini söylüyor. Özcesi satışların az olmasının sebebi reklam değil üzere duruyor. Şayet oyunu oynadıysanız lütfen yorumlar kısmında fikirlerinizi yazın.

DirectX 12 dayanağına sahip olan oyun için son güncellemeye sahip bir Windows 10 önerilmekte. Oyun Steam üzerinde %65 oranın olumlu yorum almış. Bu ölçü berbat denebilecek düzeyde. Marvel’s Avengers Deluxe sürümü Steam üzerinde yeniden %50 indirimle 194 TL karşılığında satılıyor. Oyunun Steam sayfasına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Üçüncü şahıs bir aksiyon macera oyunu Avengers. Oyun 4 bireyle çevrim içi olarak oynamanıza müsaade veriyor. Oyunda Kaptan Amerika, Iron Man, Hulk, Black Widow ve Thor üzere kahramanları oynama talihine sahipsiniz. Oyun PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X, Xbox Series S, Xbox One, Stadia ve PC için geliştirilmeye devam ediyor.

Marvel’s Avengers için DLSS 2.1 takviyesi oyuna eklendi

DLSS 2.1 takviyesine sahip olan oyunda Nvidia ekran kartına sahipseniz daha yüksek FPS alabileceğinizi unutmayın. Oyun hakkında konuşmaya devam etmek gerekirse oyunda bir savaş derinliği mevcut. Ancak oyunda ilerlemek için bu ayrıntıları kullanmak zorunda değilsiniz. Dümdüz savaşarak da ilerleyebiliyorsunuz. Kimi karakterlerin bekleme müddeti olan ayırt edici yetenekleri bulunmakta. Oyunda ödüllendirme sistemi epeyce makus ve çeşitlilik ise az. Oyunda çaba etmek başlarda hayli eğlenceli olabilir, lakin bir yerden sonra sıkılmanız mümkün. Kusurlarda bulunmakta.

Marvel’s Avengers yüzünden Square Enix ziyanda YAPILAN YORUMLAR
  • Emircan
    2 ay önce

    Slm paylaşım harbiden hayran bıraktı, teşekkürler

   
%d blogcu bunu beğendi: