sisli escort

Lumen Free Download – Ful İndir – Ücretsiz İndir

[ad_1]

Lümen Ücretsiz İndir PC Oyunu Doğrudan Bağlantı ve Torrent'de Kırıldı. Lümen – Yakut Ormanından müstahkem Bromure şehrine, Baccus Çiftliğinden karlı Kaldinger köyüne, unutulmaz karakterlerle tanışın ve maceranızı yaşayın,

 Lümen Ücretsiz İndir

ÇATLAK – ÜCRETSİZ İNDİR TORRENT


Oyuna Genel Bakış


Geliştirici: Imperium

Yayıncı: Imperium

Yayın Tarihi: 16 Mayıs 2020
Tür: RPG, Macera

Lümen, ünlü RPG Maker yazılımı ile geliştirilmiş bir RPG'dir. Bununla birlikte, temel olarak bir şablon olarak kullanıldı: Oyun, özelleştirilmiş sistem ve grafiklerin yanı sıra dört yaratıcıdan oluşan bir ekip tarafından RPG'lere olan ortak tutkusu tarafından bir araya getirilen orijinal bir film müziğine sahiptir!

Lumen'in amacı, oyuncuyu gençliğimizin (Golden Sun, Chrono Trigger) önemli bir parçası olan klasik 2D RPG'lerin atmosferine sokmaktır. Kendi başına güçlü bir kimliğini korurken, Lumen de bu inanılmaz mirasa saygı duyuyor!

Lumen'de Imperium Prod ekibi ilk önce eski okul RPG hissini yeniden yaratmaya çalışıyordu: keşif, görevler ve çok sayıda NPC ile diyaloglar … Ama Lumen'in kendine özgü bir kişiliği var , çeşitli oyun ve orijinal sistemlerle! İşte bir göz atma.
Piastol, Amesial ve Dangral'ın üç kıtasında kavgalar sık ​​görülür, ancak rastgele karşılaşmalar olmaz. Düşmanlar haritada görünür ve çoğu zaman savaşa girmeye karar verebilirsiniz. Bununla birlikte, bazı daha saldırgan yaratıklar sizi şarj etmek ve kovalamaktan çekinmeyecek!

 Lümen Torrent İndir

Savaş dizileri sıra tabanlı (bekleme süresi olmadan) ancak oyuncunun seçimlerini doğrulamak için mini QTE'lerle (1 – 3 düğmesine basma) yayıldı. Bu sadece eylem anahtarını kırmakla ilgili değildir: bir iksir veya son çare becerisini kullanmak, el becerileriniz de dahil olduğunda başka bir tat alır! Bu sistem, savaşın stratejik yönünü vurgulayan bir karşı ve kaçırma sistemi ile dengelenmiştir: hemen karşı koymak için bir saldırının yükünü taşımayı veya zararın yolundan uzak durmayı seçebilirsiniz.

Her şey aksiyonla ilgili olmadığından, Lumen zengin diyaloglarla dolu ve oyuncuyu oyun dünyasını onlar aracılığıyla keşfetmeye teşvik ediyor. Tam teşekküllü bir araştırma aşamasında Baccus Farm'ın sırlarını öğrenin. NPC'lerle etkileşimde bulunmak için partinizin farklı üyelerini ve ayrı kişiliklerini kullanarak zor durumlardan geçerek tartışın ve müzakere edin.

İyi bir RPG, iyi bir arayüzle başlar. Savaşta kazanılan incilerle yetenekler kazanmaktan güçlü eşyaları satın almaya ve donatmaya kadar Lumen, klasiklerden ilham alarak oyunculara oyunun arka planıyla birlikte çalışan sezgisel menüler sunar.

Lümen PC Çatlaması ” />

İNDİR LİNKLER


Tüm bağlantılar değiştirilebilir, farklı ana bilgisayarlara farklı parçalar indirebilirsiniz
bir oyun veya yeniden yükleme isteği için adresini ziyaret edin. Oyun İsteği
Bir yardıma ihtiyacınız olursa SSS sayfasını ziyaret edin

Link Lümen-DARKZER0 TORRENT:
Lümen-DARKZER0 Torrent Bağlantısını İndir

Link MegaUp.net:[19459016gelbe[19459029gelbe[19459035başarısızBuradanİndirin

Link Mega.nz:[19459016yetersiz[19459029gelbe[19459036başarısızBuradanİndirin

[BağlantılarTusFiles:
BURAYA İndir

Link Rapidgator:
BURAYA İndirin

Link Uptobox:
BURAYA İndirin

Bağlantı Yüklendi:
BURAYA İndirin

Link Google Drive:
BURAYA İndirin

 (Nasıl kurulacağını bilmiyorsanız talimatlara bakın:   nasıl kurulacağına ilişkin talimatlar)

1. Çıkarın / Yükleyin.
2. Gerekirse çatlayın.
3. Oyun oyna.
4. İyi eğlenceler ^^.
5. (İSTEĞE BAĞLI) Aşağıdaki bağlantıda geleceği varsa güncelleme sürümünü yükleyin: 

Sistem Gereksinimi


az:

    İşletim Sistemi: Windows 98 / XP / Vista / 7/8
  • İşlemci: 1ghz
  • Bellek: 256 MB RAM
  • Depolama: 300 MB kullanılabilir alan

Lümen Çatlaması Lümen Ücretsiz İndir Lümen Repack Lümen Torrent Lümen Torrent İndir

[ad_2]

Lumen Free Download – Ful İndir – Ücretsiz İndir YAPILAN YORUMLAR