Last Hope Sniper Mod Apk (v1.58) + Sınırsız Para + Reklamsız İndir

Selam! Last Hope Sniper Oyun Oyuncu Son Last Hope Sniper Oyun Apk (v1.58) indirmek için arıyorsanız + Sınırsız Para + Android için ekler yok, o zaman tebrikler doğru sayfaya geldiniz. Bu sayfada, Last Hope Sniper Android Oyun Uzmanlığı ve Mod Versiyonu Apk uygulamasının size tek bir direk sağlaması gerektiğini bileceğiz , böylece Last Hope Sniper  Android Aksiyon Oyununu kolayca indirebilirsiniz .

Oyun AdıSon Umut Keskin Nişancı
Android Sürümü4.1 ve üstü
KategoriAksiyon
Kullanıcı Yorumları5 üzerinden 4.5
Şimdiki versiyonuv1.58
Son Güncelleme19 Ağustos 2019
Boyut97 MB
İndirilenler10,000,000+

Last Hope Sniper Mod’un Uzmanlık Alanı Android Aksiyon Oyunu

Atıcı kamerayı öldür: Keskin nişancı mermisini kullan çünkü kendi öldürmene doğru hareket eder. İşe yarayan eserde olduğun nişancı olarak yakından bakın! Bu ilk kişi atıcı savaş karşılaşması ile oynarken eğlenin! – Zengin ve kapsamlı çevre: kasaba senin savaşındı! Bu savaşın içinde ailenizi ve arkadaşlarınızı çeşitli yerlerde korumak için mücadele etmek istiyorsunuz.

Son Umut Keskin Nişancı

Son Umut’un atık toprak evrenini geliştirme ve girme zamanı. Barbar düşman, akıncı ve zombiler atık toprağı dolaşıyor. Kurtarma toprakları ve hayatta kalmak için öldürmek, sadece anlatı odaklı birinci şahıs nişancı video oyunu içinde dünyayı kurtarmak mümkün. –

Yükseltilebilir zombi öldüren silahlar: kıyamet kapı adımınıza ulaştığında, güçlü silahların durmasını isteyeceksiniz! Birkaç daha iyi fps keskin nişancı atışı için hazırlanın! Aşağı bu tamamen tamamen ücretsiz ve kapalı çizgi zombi keskin nişancı savaş oyunu! – off line Oyun: Sadece web gittiğinden beri oynamayı bırakma.

Son Umut Keskin Nişancı Mod Apk Sınırsız Para

Çevrimdışı oynayın ve her yerde ve her zaman bu FPS oyunda asi! – Sürükleyici hikaye merkezli ödevler: Her zaman 150’den fazla ödev ve yeni türler eklendi! – Pragmatik ölüm ve karikatürleri etkileme: Düşmanlarının havaya uçmasını ve varillere, arabalara ya da doğrudan kaldırımdan aşağıya çarpmalarına dikkat edin! Yükseltmelere ve bilgilere erişmek için bizi takip edin; Oyun oynamayı seviyorsanız, bugün bu kesintisiz Eylem FPS’yi yüklemekten korkmayın, çevrimdışı ve aynı zamanda ücretsiz oynayın! – Çok değerli kasalardan sanat kartları topla: 25’in üzerinde beceri ve düzenli olarak yenileri eklendi! Roket fırlatıcı, şok mermi, toksin bombası, füze saldırısı ve güç kalkanı sadece bir çift listelemek için. Mükemmel Özellikler; Amaç, hedef.

Ateş! Kolay ve sezgisel kontroller: İdeal keskin nişancı işlevi görürseniz, sizi geri tutan eşleşmeden eksi olabilirsiniz! Kendinizi isteyerek, hedefinize ve türün en iyi keskin nişancı olduğunu göstermek için silah tutkusu hedefleyin. En iyi first person shooter oyunu yapmak için çaba sarf eden ve kendi oyuncularımızı dinleyen bir çevrimiçi oyun tutkunuyuz! Maçı yükseltmeye devam edeceğiz ve daha da ilgi çekici içerikler ekleyeceğiz!

Son Umut Keskin Nişancı Zombi Savaşı

Dünyada gerçekleşen Last Hope Sniper – Zombie War Projesi, bir zombi kıyameti geçirdi. Ana karakter atıcının becerilerini kullanarak yaşayan ölüleri yok etmeye karar verir. Atış, sadece keskin nişancı tüfeği değil, tabanca, tüfek ve makineli tüfek ile 1 kişi ve geniş bir silah cephanesi ile gerçekleştirilir. Bir yeri başarıyla temizledikten sonra, kullanıcı diğerine ulaşacak ve onun zombileri daha başarılı bir şekilde ortadan kaldırmasına yardımcı olacak becerilerini geliştirecektir.

Son Umut Keskin Nişancı

Son Umut Sniper Mod Apk Of İnanılmaz Yeni Özellikler

– Sürükleyici Hikayeye Dayalı Görevler: Her zaman 150’den fazla görev ve yenileri eklendi! 
– Zengin ve ferah ortam: Şehir senin savaş alanın oldu! Bu savaşta arkadaşlarınızı ve ailenizi farklı yerlerden korumak için savaşmanız gerekiyor. 
– Gerçekçi ölüm ve etki animasyonları: Düşmanlarınızın doğrudan aşağıya çarptıklarını, arabaya, namluya veya kaldırıma çarptığını görün! 
– Değerli kutulardan yetenek kartları topla: 25’in üzerinde beceri ve yenileri her zaman eklendi! Roket Fırlatıcı, Şok Mermi, Zehirli Bombası, Füze Saldırı ve Güç Kalkanı sadece birkaç isim. 
– Yükseltilebilir zombi silahları öldürüyor: Kıyamet sizin kapınızda olduğunda, buna karşı koymak için güçlü silahlara ihtiyacınız olacak!
– Shot Shot Camera: Keskinliğe neden olan keskin nişancı mermisini takip edin. Oldukça yetenekli bir nişancı gibi markanıza daha yakından bakın! 
– hazır. bir amaç. Ateş! Kolay ve sezgisel kontroller: Oyunu geri tutmadan en iyi keskin nişancı olabilirsin! 
– Çevrimdışı oyun: Sadece internet kapatma nedeniyle oynamayı bırakmayın. Çevrimdışı oynayın ve her zaman ve her yerde bu FPS oyununun tadını çıkarın!

Atış oyunları seviyorsanız, bu non-stop eylem fps şimdi indirmek ve hem çevrimdışı hem de ücretsiz oynamak için tereddüt etmeyin!

Oyuncularımızı dinleyen ve mümkün olan en iyi birinci şahıs nişancı oyunu yapan bir indie oyun stüdyosuyuz! Oyunu güncellemeye ve daha da heyecan verici içerikler eklemeye devam edeceğiz!

Haber ve güncellemeleri almak için bizi takip edin; 
facebook.com/JESoftware

Bu ilk kişi shooter savaş oyunu oynarken eğlenin!

Son Güncellemedeki Yenilikler

v1.58 
– Hata düzeltmeleri. 
– 21: 9 ekran desteği. 
– Başlangıç ​​askıda kalmasını düzeltir.

v1.57 
– Yeni günlük zorluklar. 
Haftanın sonunda büyük bir kasanın kilidini açmak için her gün pul toplayın.

Kullanıcının Son Umut Keskin Nişancı Mod Oyunu Hakkında Ne Demek?

 1. Kullanıcı-:    Bunu ilk gördüğümde şöyle düşündüm: “Ah, bu sadece başka bir zombi kıyamet oyunu. HAYIR. Bu oyun beni birçok seviyede şaşırttı ve bundan çok zevk alıyorum. Yine de tek bir sorunum var. Düşmanların hit kutuları bazen … Wonky. Onlara zarar vermeden doğrudan düşmanları vurdum ve merminin onlara dokunmadığı killcamlar gördüm. Bunun dışında harika bir oyun. Tavsiye 8/10 oyuncu.

 2. Kullanıcı-: Bir sonraki kasanın kilidini açmak için her zaman giriş yapmanıza  gerek yok. Oyuncular azami 5 kasa depolayabilir ve hepsini açmak için geri dönebilirler !!! Oyuncuların zombi kafalarını patlatmak için hangi becerileri getireceğini ve sabit tutacağını düşünmeleri gerektiği için akılsız bir atış oyunu değil. Hikaye çizgisi de harika, dev gerçekten oyun karakterine derinlik veriyor. Sadece indirin ve oyunu oyna !!!

🌟

 3. Kullanıcı-:  Böyle bir tane daha bulamıyorsunuz. Bu oyun beni gerçekten devam ettirdi, 4 puan vermeminnedeni, geliştiricilerin görev sırasında istediğimiz silahlarıseçmemizeizin vermesi gerektiği, belki de görev sırasında silahlar arasında geçiş yapabilmemiz. daha sonra belki beş kasa açacağı eklenebilir, çünkü kasa ne kadar uzarsa kasaların açılması o kadar uzun sürer. Yine de Welldone. bu gerçekten çok iyi. Hepiniz indirmelisiniz. Teşekkürler.

Son Umut Keskin Nişancı

Sağlanan Mod Apk Özellikleri

  • sınırsız para
  • Hack Oyunu
  • Reklamsız

Last Hope Sniper Mod Apk (v1.58) İndirme Linki

Mod Apk Dosyası İndir 97 MB

Mod Obb Dosyası İndir 99 MB

Last Hope Sniper Mod Apk (v1.58) + Sınırsız Para + Reklamsız İndir BENZER İÇERİKLER
Last Hope Sniper Mod Apk (v1.58) + Sınırsız Para + Reklamsız İndir YAPILAN YORUMLAR