Kratos, Fortnite oyununa geldi

Şu sıralar yeni macerasını büyük bir merakla beklediğimiz Kratos, sabah saatlerinde Fortnite oyununa teşrif etti. 2018 yılında çıkan God of War oyunu ile gözünü bu sefer Nors Mitolojisinde yer alan ilahlara diken Kratos, bu oyun ile yılın oyunu mükafatı de dahil olmak üzere birçok mükafatı kucaklamış ve adeta tekrar doğmuştu. Dün ortaya çıkan sızıntılar gerçek çıktı ve karakter Fortnite oyununa eklendi.

Kratos, Fortnite oyununun tüm sürümlerine eklendi

Tüm dünyada büyük bir oyuncu sayısına sahip olan Fortnite bu popülerliğini yapılan son etkinlikler ile birlikte bir kere daha gösterdi diyebiliriz. Oyunun Chapter 2 Season 5 içerikleri Galactus ile devam etmiş ve 15.3 milyon oyuncu eş vakitli katılarak büyük bir rekora da imza atmıştı. İşte daima güncellenen ve farklı etkinlikler ile bu yeniliğini koruyan oyuna bu sefer de Kratos eklenti. Sızıntılarda her ne kadar karakterin yalnızca Playstation konsollarına geleceği konuşulsa da Kratos oyunun tüm versiyonlarına eklenmiş durumda. 

Oyunun mağazasından ulaşılabilen bu Kratos kostümü için birebir vakitte farklı bundle ve eşya seçeneklerine de yer verilmiş. Oathbreaker isimli bu set içerisinde Guardian Shield Glider, Leviathan Axe Pickaxe ve Mimir Back Bling üzere eşyalar bulunuyor. Bunların yanı sıra Kratos’a özel Emote dediğimiz hareketler de oyuna eklenmiş durumda. Kratos için yayınlanan tanıtım görüntüsüne aşağıdan göz atabilirsiniz.

Kratos, Fortnite oyununa geldi YAPILAN YORUMLAR