Angry Birds Evolution Mod Apk- Sınırsız Para – Obb

Dosya indiriliyor lütfen bekleyiniz... İndirme işlemi başlamadıysa lütfen yandaki tekrar indir butonunu kullanın
TEKRAR İNDİR

Merhaba Angry Birds Evolution Game Player’ı indirmek istiyorsanız Angry Birds Evolution Mod Apk (v2.1.1) + Sınırsız Para + Sınırsız Red Bomb + Obb Data’yı indirmek istiyorsan, doğru sayfaya geldin. Bu sayfada, biz Angry Birds Evolution Android Oyunu Özel ve Mod Sürüm Apk biri tıkla sağlayacaktır neyi bilecek Google Drive Linkiindirmek için, bu nedenle kolayca indirebilirsiniz Angry Birds Evolution Mod.

Angry Birds Evolution Oyununun Uzmanlığı Nedir?

Angry Bird Evolution , 15 Haziran 2017 tarihinde dünya çapında Rovio Entertainment tarafından yayımlanan, ücretsiz oynanabilen bir 3D turn-tabanlı rol yapma oyunudur. Oyun, Chimera Entertainment tarafından geliştirilen Angry Birds Epic gibi koşuyor, istisna, bir oyuncunun kuşları silah kullanmak yerine düşmanlara doğru öldürmeleri için kuşları öldürmesi.

Angry Birds Evrim Oyunu Tarihi

Oyunun ilk oyunu Temmuz 2016’da TNT adı altında, fan web sitesi Angry birds Net, oyuna açık bir beta ev sahipliği yapmaya başladığında arandı. Açık Beta dönemi 11 Temmuz 2016 – 3 Ağustos 2016 tarihleri ​​arasında sürdü ve yalnızca iOS’ta mevcuttu. Beta bittikten sonra, oyun 17 Ağustos 2016 tarihinde Hong Kong’da yumuşak bir şekilde başlatıldı, daha sonra Ekim 2016’da daha fazla Asya ülkesi serbest bırakıldı. 15 Haziran 2017’de, oyun son bir global sürüm aldı.

Angry Birds Evrim Oyunu Oyna

Bu oyun Angry Bird Epic gibi sıra tabanlı bir rol yapma oyunudur, ancak savaşı Angry Bird Action langırt gibi malzemeler içerir, bu anlamda oyuncu kuşları dikdörtgen şeklinde bir savaş alanında domuzlara fırlatır ve zıplar Düşman taktiksel olarak olabildiğince zararlı ve kazanmak için. Her domuz belirli bir turdan sonra saldıracak, kuşlar ise kanatlarının rengine göre belirlenen özel bir adımı kullanabilecekler, öfke dönüşlerinden sonra öfkeleri oluşacak. Tüm domuzları yenerek kazanmanın bir sonucu olarak, domuzlar, oyuncuların taşları doldurmaya ve ilerlemeye devam etmek için taşlar ödemeye karar vermediği sürece kuşların ortak sağlık barlarını çıkarmasına izin verilir.

Angry Birds Evolution Mod Apk- Sınırsız Para - Obb

Bu Rol Oynama Oyunu Hakkında

Angry Birds Evolution’da Kuş Adasına Girin – göz alıcı ve şaşırtıcı bir RPG ile yüzlerce yeni Angry Birds toplayarak gelişmiş süper kuşlardan, savaştan ve kuş adasından domuzların atılmaya elverişsiz bir takımını toplamak size kalmış.

Bu Mod Oyunun Özellikleri Tek Tek

Topla, Birleştir, Geliştir – –  En sevdiğin kırmızı, bombaları, aynayı, mittilda’yı ve arazisini +100’ün üzerindeki yeni Angry Birds’ten ayrı tut !! Sürü öncekinden daha büyük ve porsuk.

Diğer Oyunculara Karşı Savaş -:  Bird Island Pastime PVP turnuvasında diğer oyunculara meydan okuyun, pigball ve ligde daha korkunç ödüller kazanın.

Epik Maceralar -:  Gizemli Bacon Corp’un arkasında kim var? Kartal Gücü Nedir? Karanlık anahtarı kim kaybetti? EPIC savaşları aracılığıyla yanıt alın!

Çarpıcı Grafikler -:  Evolution, konsol kalitesinde daha küçük bir ekran görünümü elde etmek için telefonunuzun ve tabletinizin gücünü en üst düzeye çıkarır.

Haftalık Etkinliklere Katılın -:  Harika ödüller kazanın ve haftalık etkinliklere katılarak ekibinize fazladan nadir kuşlar ekleme şansı yakalayın. Diğer klanlarla rekabet etmek için kendinize katılın veya bir grup arkadaşınızı toplayın. Kuş Adası’ndaki en güçlü, en korkunç kabileyi inşa et ve çatıya hakim ol!

Angry Birds Evolution Mod Apk- Sınırsız Para - Obb

Son Güncellemedeki Yenilikler

Gelişmeye devam ediyoruz! 
– YENİ: Güncellenmiş Takım Müdürü – Bugüne kadarki en büyük revizyonumuzu yapıyoruz ve bu harika! 
– YENİ: Yepyeni bir kuş ve etkinlik 
– Tweaks ve hata düzeltmeleri! 
Devamını oku: rov.io/evo200

Gelişmeye devam ediyoruz! 
– Tweaks ve hata düzeltmeleri! 
Devamını oku: rov.io/evo200

“”” v2.1.1 “””

Daha güçlü, daha yüksek, daha iyi! 
– YENİ: Kuşu altı yıldıza kadar götür! 
– YENİ: Artık birden fazla varsayılan takımınız olabilir! 
– YENİ: Mürettebat ve bir… sürpriz için hazırlanmaya başla! 

Angry Birds Evolution Mod Apk + Obb Verileri Nasıl Yüklenir

Angry Birds Evolution Apk uygulamasını Google Play Store’dan zaten yüklediyseniz, Angry Birds Evolution Mod Apk yüklemek için OBB dosyasını indirmenize gerek yoktur .

Lütfen OBB Veri ve Apk’nizin aynı sürümde olduğundan emin olun, aksi halde oyununuz çalışmayacaktır.

Bu Adımı izleyin-: Game Data dosyanız yoksa mod Apk

1)  Oyun Telefonuna önceden kurulmamışsa, aşağıdaki İndirme düğmesini Veri Dosyası ve Angry Birds Evolution Mod Apk’u indirmelisin.

2)  Veri Dosyası ve Mod Apk indirildikten sonra, Telefondaki dahili bellekte / Android / obb / klasördekiVeri zip Dosyasını Çıkarın .

3)  Sonra da Mod Angry Birds Evolution Apk. Oyun yüklendikten sonra sadece başlatmak ve tadını çıkarın.

Bu Adımı izleyin-: Game Obb Data and Apk’nız varsa

1)  Öncelikle, telefonunuzun Dosya Yöneticisini açmanız ve verilen yola gitmeniz gerekir:  Dosya yöneticisi / Android / obb /  Ve com.rovio.tnt  klasörünüarayınve klasör adını com.rovio.tnt -Mod olarak yeniden adlandırın. (Bunu yapmazsanız, oyununuzun Verileri silinir)

2)  Klasör Adını değiştirdikten sonra Angry Birds Evolution Mod Apk Apk’ı kaldırabilirsiniz

3)  Oyununuz yüklendiğinde, Path: File-Manager / Android / obb / ve Klasör Adı ” com.rovio.tnt -Mod ” ile “com.rovio.tnt ” adını değiştirebilirsiniz .

4)  Daha sonra oyununuzu açın ve keyfini çıkarın.


Angry Birds Evolution Mod Apk- Sınırsız Para – Obb İÇERİĞİNE BENZER İÇERİKLER