sisli escort

GTA VİCE CİTY V1.09 MOD APK

Gta Vice City Oyunu Bildiğiniz Üzere Gta Serisinin En Eski oyunlarından biri,ve bir grup arkadaş bu oyunu mobile dökmek istemiş ve becermiş.çocukluğumuzun ve gençliğimizin efsanesi olan gta vice city oyunu mobilde kendini gösteriyor,arabalarla uçtuğumuz ve peşimize yüzlerce polis taktığımız oyun şuan mobilde,ne dersiniz.

oyun şuan play store’da Ücretli Ama Biz Size Bu Oyunu Yani GTA VİCE CİTY Oyunu Biz size Hem Ücretsiz Hemde,Mod Apk Şeklinde Sunuyoruz.Oyundaki Bir Kısım Zorluklar Olduğundan Dolayı Eski Zevki Gibi Olmuyor,Bizde Bu Yüzden Mod Apk Şeklinde Paylaşıyoruz.

Ama İsterseniz Hilesizde İndirebilirsiniz,Bu Sizin Arzunuza Kalmış Biz Full Paylaşıyoruz. Grand Theft Auto: Vice City Oyunu Şuan Play Store Ve App Store’da 23 Tl,Biz Size Ücretsiz Sunuyoruz.

GTA VİCE CİTY MOD APK

Oyun Başlangıcı

Gta Vice City’ye tekrar hoş geldiniz. 1980’lere tekrar hoşgeldiniz. Büyük saçların 10 yılından itibaren, aşın ve pastel renkler, bir erkeğin suç yığınının tepesine yükselmesinin bir hikayesidir. Plajdan bataklıklara ve mahalleye, gettoya uzanan geniş bir kentsel yayılma olan Vice City, şimdiye kadar yaratılmış en çeşitli, eksiksiz ve canlı dijital şehirlerden biriydi. Açık dünya oyununu karakter odaklı bir anlatı ile birleştirerek, zevkler ve bozulmalarla dolup taşan bir şehre varıyorsunuz ve seçtiğiniz gibi ele geçirme şansı veriyorsunuz.

Play Store

Oyun Özellikleri

 • Güzel güncellenen grafikler, karakter modelleri ve aydınlatma efektleri
 • Yeni, hassas şekilde özel hazırlanmış ateşleme ve hedefleme seçenekleri
 • Tamamen özelleştirilebilir bir düzen ile özel kontroller
 • MoGa Wireless Game Controller ile uyumlu ve seçkin USB gamepad
 • Daldırma dokunsal efektleri ile entegre
 • Görsel deneyiminizi ayarlanabilir grafik ayarlarıyla düzenleyin

Gta Vice City Mod Apk Oyun Kurulumu

 • İlk Olarak Hileli Yada Hilesiz Apk’yı İndiriyoruz Hangisini İstersenix
 • Sonra Data Dosyasını İndiriyoruz Ve Datayı Çıkarıyoruz
 • Çıkardığınız “com.rockstargames.gtavc” Dosyasını Android/obb Ye Atıyoruz
 • Sonra İndirdiğimiz Apk’ya Giriyoruz Oyunu Sorunsuz Oynayabilirsiniz.

Gta Vice City Mod Apk Desteklenen Dil Seçenekleri

İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca, Korece, Rusça ve Japonca.

Gta Vice City Mod Apk Şimdilik Desteklediği Telefonlar

Motorola Atrix, Motorola Atrix HD, Motorola Atrix 4G, Motorola Foton, HTC Rezound, HTC One X, HTC One X +, Samsung Galaxy Nexus, Samsung Galaxy Note, Samsung Galaxy Note 2, Samsung Galaxy R, Samsung Epic 4G, Samsung Galaxy S2, Samsung Galaxy S3, Google Nexus 4, Sony Xperia Oyun, Sony Xperia Sola, Sony Xperia S / P / T ve TL, Sony Walkman Z Serisi Ortam Yürütücü

Gta Vice City Mod Apk Desteklediği Tabletler

Acer Iconia, Asus Eee Tampon Transformatörü Astarı, Asus Transformatör Pedi TF300T, Asus Transformatör Pedi Sonsuzluğu 700, Motorola Xoom, Samsung Galaxy Tab 7.0 / 7.7 / 8.9 ve 10.1, Samsung Galaxy Note 10.1, Sony Tablet S, Sony Tablet P, Sony Xperia Tablet S, Toshiba Gelişiyor, Toshiba Regza, Google Nexus 7, Google Nexus 10, Fujitsu Stilistik 10.1

En iyi performans için, Grand Theft Auto: Vice City oynarken diğer uygulamaları indirip kapattıktan sonra cihazınızı yeniden başlatmanızı öneririz. Lütfen Grand Theft Auto: Vice City’yi kurmadan önce en az 1.5 GB boş alana sahip olduğunuzdan emin olun

English

Gta Vice City is one of the Oldest Games of the Gta Series, and a group of friends wanted to pour this game on the mobile. your course

The game is now Paid in the play store, But We Let You Play This Game GTA VİCE CİTY Game We Offer You Both Free And Mod Apk Shape.

If you want, you can download it, you can download it, it is up to your desire. Grand Theft Auto: Vice City Game Now Play Store And 23 Tl On App Store, We Offer You Free.

Gta Vice Mod Apk

Game Beginning

Welcome back to Gta Vice City. Welcome back to the 1980s. From the 10 years of great hair, overpainted and pastel colors are the story of a man rising to the top of the crime stack. Vice City, a vast urban sprawl extending from the beach to the bogs and the neighborhood, to the ghetto, was one of the most diverse, complete and vibrant digital cities ever created. By combining the open world game with a character-oriented narrative, you arrive at a city full of pleasures and distortions and give you the chance to capture as you chose.

Play Store


GTA VİCE CİTY V1.09 MOD APK BENZER İÇERİKLER
GTA VİCE CİTY V1.09 MOD APK YAPILAN YORUMLAR
 • Atakan
  9 ay önce

  Merhaba web siteniz cidden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

 • Bilal
  2 sene önce

  Merhaba sayfa valla dikkat çekici, teşekkürler

 • Ebubekir
  2 sene önce

  selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, saolun

 
%d blogcu bunu beğendi: