GTA 6 Hangi Şehir veya Şehirler de geçicek? GTA 6 will be in Which City or Cities

GTA 6 Hangi Şehir veya Şehirler de geçicek? GTA 6 will be in Which City or Cities

  • Ana Sayfa
  • GTA 6 Hangi Şehir veya Şehirler de geçicek? GTA 6 will be in Which City or Cities

GTA 4 ile Amerika Rüyası modelini mükemmele ulaştıran seri, bu kez ülkenin dışına çıkarak Tokyo’ya gidebilir. Bu büyük ve önemli bir ihtimal olarak göze çarpıyor. Eğer yurt dışına çıkılacaksa, Amerikan Kültürü’nü benimseyen bir ülke olan Japonya’ya gidilmesi ihtimaller dahilinde görünüyor.

GTA 6 Oyun İçi Kareler


Üstelik bunu kafamdan uydurmuyorum. 2000’lerin başında çıkacak olan GTA: Tokyo son anda serinin yapımcıları tarafından iptal edildi ve rafa kaldırıldı.

İşte en çok tartışılan noktalardan biri. Leslie Benzies uzunca bir süre GTA baş karakterlerinin kadın olması konusunda Rockstar’da araya taş koyan isimdi. Oyunun yapısının kadın ana karakteri kaldırmadığını ve Amerikan Rüyası konseptinin sadece erkek karakterlerle sağlanabileceği düşüncesi, yapımı bu noktaya sürüklemişti.


Ve, artık firmada Leslie Benzies yok ve GTA 6 için şimdiden kadın karakter dedikoduları duymaya başladık. Üstelik oyunun ana karakterini seslendirecek kişinin de Eva Mendes olmasının gündeme gelmesiyle birlikte GTA 6’nın patlama yapacağını hissediyor gibiyiz.

GTA 6 Oyun içi Kareler

Oyunun çıkış tarihi ise 2019 sonu veya 2020 başı olacaktır. Rockstar’ın 2018 ortasında oyunun ilk duyurusu yapıldı. Tıpkı GTA 5 zamanında olduğu gibi, yeni yapımda da oyun içi teknolojileri gösteren bir duyuru fragmanı geldi. Diğer bloglar da görüşmek üzere. Kendine iyi bak!

Diğer bloglarımızı buradan görebilirsiniz

ENGLISH

The serie was perfected the American Dream model with GTA 4. This time game’s producter Rockstar Games can go out the country. Maybe new game can be in Tokyo. This is critical and big decision. If game going to go abroad, probably it will in Japan, because Japan is living like an American Dream.

Gta 6 Photo in Game

I’m not throwing from my mind,GTA: Tokyo will be released in the early 2000’s, has been canceled by the makers of the series at the last moment and removed.

Here is one of the most controversial points. Leslie Benzies was the name make trouble in Rockstar for a long time when GTA’s main characters were women. The idea, that the structure of the game did not remove the main character of the woman thats why the concept of American Dream could only be provided with male characters, led the production to this point.

And, there’s no Leslie Benzies in the company anymore, and we’re already starting to hear female character gossip for GTA 6. Moreover, can the main character of the game will be voiced by the Eva Mendes , this sounds awesome.

GTA 6 Photo in Game

The release date of the game will be 2019 or 2020. Just like in GTA 5, there was be an announcement fragment in the new production showing in-game technologies. See you in other blogs. Take care yourself!

You can see our other blogs here

GTA 6 Hangi Şehir veya Şehirler de geçicek? GTA 6 will be in Which City or Cities YAPILAN YORUMLAR