Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Gran Turismo 7 çıkış tarihi ile ilgili yeni ipucu

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • Ana Sayfa
  • Oyun
  • Gran Turismo 7 çıkış tarihi ile ilgili yeni ipucu

Polyphony Digital tarafından geliştirilen Gran Turismo serisi birçok oyuncu tarafından beğeniliyor. Gran Turismo 7 ile ilgili Haziran ayından beri herhangi bir sızıntı yapılmamıştı. Geçtiğimiz günlerde YouTube’da yayınlanan bir reklam Gran Turismo 7 çıkış tarihi ile ilgili ipucu veriyor.

Gran Turismo 7 çıkış tarihi ile ilgili yeni ipucu

PlayStation sahipleri heyecanla yeni Gran Turismo oyununu bekliyor. Gerek grafikleri gerekse oyun deneyimi olarak çok üst seviyede yer alan Gran Turismo serisi kullanıcılar için PlayStation tercih sebepleri arasında yer alıyor.

Microsoft, rekabeti artırmak için Forza serisini piyasaya sürmüştü. Son olarak Xbox Game Pass sistemine eklenen oyun aktif olarak binlerce kullanıcı tarafından oynanıyor.

Kanada’nın bazı bölgelerinde PlayStation 5 ile ilgili YouTube reklamları yayınlanmıştı.. Görüntünün bir bölümünde Fransızca “2021’in ilk yarısı için planlanan tanıtım” cümlesi kullanıcıların dikkatini çekti.

Her ne kadar tam tarih belli olmasa da hem keşfedilen ipucu hem de Sony tarafından yapılan açıklamalar kullanıcıların heyecanlanmasına sebep oldu. Şirket, geçtiğimiz günlerde yeni oyunun 4K 60 FPS, HDR ve Ray Tracing ile geleceğini doğrulamıştı.

Kullanıcıların PlayStation tercih etme sebepleri arasında yer alan Gran Turismo serisi ile ilgili ne yazık ki başka bir ipucu yer almıyor.

Gran Turismo 7 çıkış tarihi ile ilgili yeni ipucu YAPILAN YORUMLAR