Godless Tactics Free Download – Ful İndir – Ücretsiz İndir


Godless Taktikleri Ücretsiz İndir PC Oyunu Doğrudan Bağlantı ve Torrent Çatlamış. Godless Tactics – Yeniden doğmuş bir medeniyetin savaşlarında seçkin bir grev ekibine liderlik edin ve başarılarınız ve seçimlerinizle insanlığın kaderine karar verin. Dinamik hareket edin…

 Godless Taktikleri Bedava İndir

ÇATLAK – ÜCRETSİZ İNDİR TORRENT


Oyuna Genel Bakış


Geliştirici: Buz Ok Oyunları

Yayıncı: Buz Ok Oyunları, Offy D Corp

Yayın Tarihi: 15 Mayıs 2020

Tür: Strateji, Macera

Godless Tactics'te büyük bir haritada elit bir takıma liderlik edeceksiniz, üç Büyük Güç'ün savaşlarına karşı savaşacak, stratejinizi seçecek ve hızlı ve ölümcül sıra tabanlı savaşlara katılacaksınız. Büyük ölçekli strateji, derinlemesine taktikler ve açık dünya keşiflerini birleştiren Godless Tactics, sizi yeni dünyanın en güçlü savaş gücünün ustası yapar. Zaferleriniz, keşifleriniz ve seçimleriniz herkesin kaderini belirleyecek.

[ARTI]

2099 yılında hava zehirlendi ve insanlık yeraltından kaçtı. Dünyayı solunum cihazı olmadan yürümek güvenliyken yaklaşık 800 yıl önceydi ve çok şey değişti. Deniz seviyeleri düştü, iklim ısındı ve yeraltı sığınakları şebekesini beslemek için tüm siviller yıkıldı.

Birçoğu 'her şeyi netleştirmedi'. Bunların arasında İngiltere ve Fransa'da üç büyük sığınak vardı: Lumida, Medan ve Dunra. Liderlerinin hepsinin halkının geleceği için kendi vizyonları vardı – ve bu konuda herkesin insanları.

 Tanrısız Taktikler Torrent İndir
2952 yılına gelindiğinde, bölge savaşla çalkalandı, büyük makinelerle veya teknik mucizelerle değil, kılıçlar, mızraklar ve çabuk zekâlı cesaretle savaştı. "Mesh’medan" ın büyük imparatorluğu, insanların savaşa atılmalarını sağlar. 'Yunber' olarak adlandırılan gizemli alan, bir şekilde sonsuz klon saflarına yol açıyor. Küçük 'Lumida' durumu nasıl rekabet edebilir? İşte burada devreye giriyorsunuz.

Yüksek ve güçlü bir Mülteci Lumida konseyinin bu çatışmaya müdahale etmesi için görevlendirilen yeni oluşturulmuş elit bir savaş biriminin liderisiniz. Bu ekip, kendi dillerinde ‘Agen Misson Lumida’ veya ‘AML’, ustalarının isteklerini yerine getirmek için en çok ihtiyaç duyulan yerlere hızlı ve hızlı bir şekilde saldırmalıdır. Bu arzular neler? Birkaç kişi bile öğrenmeye başlayabilir…
[STRATEJİZ~

Tüm savaş tiyatrosunu değerlendirin ve hedeflerinize en iyi nasıl ulaşabileceğinize karar verin. Müttefiklerinizle birlikte cephe çizgilerini zorlayacak mısınız? Anahtar konumları güçlendirin mi? Düşmanı engellemek için tedarik trenlerine müdahale etmek mi? Yoksa onları kafa kafaya fethetmek mi? Daha fazla bot elde etmek için kaynakları yerleşim yerlerine yatırın ve maksimum stratejik etki için hedeflerinizi seçin. Dikkatli olun, çünkü sizi hemen geri almaya karar verebilirler.

 Godless Tactics PC Crack

İNDİR LİNKLER


Tüm bağlantılar değiştirilebilir, farklı ana bilgisayarlara farklı parçalar indirebilirsiniz
bir oyun veya yeniden yükleme isteği için adresini ziyaret edin. Oyun İsteği
Bir soruna ihtiyacınız olursa SSS sayfasını ziyaret edin

Link Godless Taktikleri TORRENT:
Download Godless Taktikleri Torrent Bağlantısı

Link MegaUp.net:[19459016gelbe[19459029gelbe[19459035başarısızBuradanİndirin

;

Link Rapidgator:
BURAYA İndirin

Link Uptobox:
BURAYA İndirin

Bağlantı Yüklendi:
BURAYA İndirin

Link Google Drive:
BURAYA İndirin

 (Nasıl kurulacağını bilmiyorsanız talimatlara bakın:   nasıl kurulacağına ilişkin talimatlar)

1. Çıkarın / Yükleyin.
2. Gerekirse çatlayın.
3. Oyun oyna.
4. İyi eğlenceler ^^.
5. (SEÇENEK) Aşağıdaki bağlantıda geleceği varsa güncelleme sürümünü yükleyin: 

Sistem Gereksinimi


az:

    İşletim Sistemi: Windows 7 veya üstü
  • İşlemci: 1.86 GHz Çift Çekirdekli veya daha iyisi
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Grafikler: Tümleşik Grafikler
  • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: Yok

Godless Tactics Crack Godless Taktikleri Ücretsiz İndir Godless Taktikleri REPACK Godless Taktikleri Sel İndir

Godless Tactics Free Download – Ful İndir – Ücretsiz İndir YAPILAN YORUMLAR