Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

GeForce Now sistemi iPhone ve iPad için yayınlandı

 • Ana Sayfa
 • Oyun
 • GeForce Now sistemi iPhone ve iPad için yayınlandı

NVIDIA, GeForce NOW‘un iOS Safari’de beta sürümünde kullanıma sunulduğunu duyurdu. Üyeler artık GeForce NOW kütüphanesindeki oyunların birçoklarını iPhone ve iPad üzerinden oynayabilecek. GeForce NOW üyeleri, iOS 14.2 yahut iPadOS 14.2 sürümüne sahip aygıtlardan https://play.geforcenow.com/ adresi üzerinden taşınabilir olarak erişebiliyor. GeForce NOW iOS Safari beta, Rusya dahil Kuzey Amerika ve Avrupa’da mevcut durumda. Yakın bir vakitte GeForce NOW Alliance ortak bölgelerinde de hizmete sunulacak.

GeForce NOW artık iOS Safari’de

NVIDIA tıpkı vakitte Epic Games ile birlikte Fortnite’ın dokunmatik bir sürümünü aktifleştirmek için çalışmalarını sürdürüyor. GeForce NOW kütüphanesindeki oyunlar taşınabilir aygıtlarda en yeterli oyun tecrübesini gamepad ile sunuyor. NVIDIA ve Epic Games, GeForce NOW tarafından desteklenen bulut akışlı bir Fortnite taşınabilir tecrübesini duyurmaya hazırlanıyor.

İOS Safari’de GeForce NOW bir gamepad kullanımını gerektiriyor. Platform sınırlamaları nedeniyle sadece klavye ve fareyle oynanabilen oyunlar için kullanılamıyor. En güzel tecrübe için üyeler, Razer Kishi üzere GeForce NOW uyumlu gamepad’leri tercih edebilirler. 

Öbür GeForce NOW duyuruları ise şöyle:

• Hizmet kalitesinde iyileştirmeler yapıldı.

• En son GeForce NOW oyun lansmanları ortasında RTX’li Watch Dogs: Legion, Between Us ve Assassin’s Creed Valhalla vardı. Yakında gelecek olan Cyberpunk 2077’de de RTX dayanağı olacak.

• Çok yakında GOG için takviye eklenecek.

• Chrome webRTC tarayıcı tabanlı tecrübesi, önümüzdeki yılın 1. çeyreğinde daha fazla platforma genişleyecek.

• Yeni GeForce NOW Alliance ortağı Zain, beta sürümünü yayınlayarak yakında bulut oyunlarını Suudi Arabistan’a genişletecek. Taiwan Mobile, GeForce NOW hizmetini beta sürümünden çıkardı.

Bu hafta GeForce NOW kütüphanesine, Epic Games Store ve Steam’de Bridge Constructor: The Walking Dead’in gün ve gün lansmanı da dahil olmak üzere 7 oyun geliyor. Bu haftanın fiyatsız oyunu ise Seçkine Dangerous. Epic Vault her hafta kusursuz oyunları fiyatsız kullanıma sundukça GeForce NOW da kütüphanesine eklemeye devam edecek.

“GeForce NOW’da Oyuna Hazır”da bu Perşembe:

GeForce NOW’daki En Yeni Oyunlar:

Bee Simulator (Steam’de yeni sürüm)
Bridge Constructor: The Walking Dead (Epic Games Store ve Steam’de – 19 Kasım)
Poker Club (Steam’de – 19 Kasım)
Seçkine Dangerous (Epic Games Store’da fiyatsız – 19-26 Kasım)
RuneScape
Trials Rising(Epic Games Store versiyonu)

GeForce NOW’a Tekrardan Gelen Oyunlar:

Amazing Cultivation Simulator

GeForce Now sistemi iPhone ve iPad için yayınlandı YAPILAN YORUMLAR
 • Adem
  1 hafta önce

  Merhaba herkese web siten cidden çok güzel, teşekkürler

 • Erdi
  2 hafta önce

  Merhaba web sitesi vallaha iyi, sağolun

   
%d blogcu bunu beğendi: