FortNite Mobile Android,ios

Meraba Arkadaşlar Bu Yazımda Sizlere ForNite Mobile dan,Bahsedeğim Bildiğiniz üzere,FortNite Mobile Telefonlara ve Ipad’lere geldi.Dünya üzerinde En Çok Oynanan Oyunlardan Birisi Olan FortNite Batte Royale,Yani Hayatta Kalma Oyunudur.Bu Oyunun Mobile Gelmesi Bir Çok Oyun Severi Mutlu Etmiştir.Hayatta Kalma Oyunu Olan FortNite Mobile,Bir çok özelliği ile Bilgisayar Oyunu İle Birdir.Silahlar Ve haritalar,Bu Oyunu Oynayarak Tek Başınıza Birinci Olmak İçin Savaşabilir,Dilerseniz Arkadaşlarınızla Beraberde Savaşbilirsiniz.

Lakin Şöyle Bir Durum Var Şuan Sadece Iphone’da Çalışmakta ilerleye Zamanlarda Android Paylaşıldığı zaman Oda Eklencektir.Android’de Oynanması İçin Bazı Ayarlar Yapılması Gerekiyor,En Kısa Sürede Blog Kısmında Paylaşacağız.Bu ayarlar sayesinde sizde,Android Telefonunuzda Oynayabileceksiniz.

FortNite Mobile

Fort Nite Mobile Destekleyen Cihazlar.

iPhone SE, 6S, 7, 8, X, XS; iPad Mini 4, Air 2, 2017, 2018, Pro 

FortNite Mobile Desteklenmeyen Cihazlar.

Android Hic Biri,: iPhone 5S, 6, 6 Plus;iPad Air, Mini 2, Mini 3, iPod Touch 

FortNite Mobile

YARATICI – Arkadaşlarınla ​​oyunlar tasarla ve hayalini kurduğun Fortnite deneyimini. Edin, arkadaşların, kuralların. En heyecan verici ve yaratıcı adalar, Battle Royale haritasında “The Block” ta yer alacak. 

YAPI & ZARAR – Kendi Yapınızı oluşturarak savaş alanını şekillendirin. Rakip bir duvarın arkasına mı saklanıyor? Kenarını almak için kapaklarını çıkar. 

GEAR UP Savaş otobüsüne binin ve en sevdiğiniz bölgeye Atlayın. Kaynakları topla, ekipman topla ve rakiplerinle savaş! Son ayakta kalan kazanır. Arkadaşlarını alıpta Otobüsten Atlayıp,Beraber Yapılar Kurup Savaşabilirsiniz.

FortNite Mobile

ARKADAŞLARLA KEŞFET Dünyadaki arkadaşlarınla ​​aynı odada Buluşup Savaşabilirsiniz.Dünyanın Her Yerinden Arkadaşlar,Edinip Onlarla Beraber Savaşın.Ve Kazanın.

EPIC GÜNCELLEME VE ETKİNLİKLER Haftalık güncellemeler sürekli eğlence sağlar. Yeni oyun modları, avatarınız için ciddi ve çılgınca yeni görünümler, yeni silahlar ve eşyalar. Fortnite her zaman genişliyor.

GO KONSOL OYUNU – Tüm oyunu istediğiniz zaman, istediğiniz yerde oynayın. Hareket halindeyken görevleri tamamlayın, Savaş Geçişinizi ilerletin ve daha fazlasını yapın.

FortNite Mobile

Oyunu Yukardaki Linkten Girip İndire Bilirsiniz,Android Oyunu Yüklendiği Zaman En Kısa Sürede,Sitemize Eklencektin İlginiz İçin Teşekkür ederiz.

İos Katagorimiz İçin Tıklayın

Oyunun Mobil Adresi İçin Tıklayın EpicGames

Eğer İsteğiniz Başka Oyunlar Var İse Bize İletişim Yada Yorumlar Kısmından Ulaşabilirsiniz.

FortNite Mobile Android,ios BENZER İÇERİKLER
FortNite Mobile Android,ios YAPILAN YORUMLAR