sisli escort

Farcry 5

Merhaba oyun sever dostlarım. Bugün sizlerle,paylaşacağım oyunumuz Farcry 5 adlı Ubisoft’un yayıncılığını üstlendiği eşşiz oyundur.Hadi inceleyip yorumlayalım.

Bu arada şunu belirtmek isterim ki, oyun sizi resmen içine çekiyor,içinde bir çok buga,zorluğa ve sizin istemediğiniz birkaç hikaye yönlendirmesi olmasına rağmen ciddi oranda içine çekiyor.

 1. Hope Country’e hoş geldiniz: Joseph Seed’in önderliğini yaptığı Eden’s Gate,yani bizim dilimizde(Cennetin kapısı) adlı tarikata karşı vereceğimiz mücadeleyi anlatan bir oyunun içerisinde bulacağız kendimizi.Tarikatın ona baba dediği Joseph Seed,insanları çeşitli gazlar,çıkarttığı dini kitaplar ve baskı,işkence ile kendi etkisine almaktadır beyinlerini yıkamaktadır.Bizim ve yanımızdaki yan karekterlerin amacı ise ilk olarak Joseph Seed adlı baş karakterin kardeşlerini öldürmek ve etkisi kalmıyacak bir tarikat ile savaşmaktır.
 2. Kardeşler John,Jacob,Faith Seed: Abileri kadar manyaklığa sahip olan kardeşlerin her birinin farklı özelliği bulunmaktadır. John Seed politik özellikleri ve adam güzüyle ortaya çıkan bir karakterdir yaklaşması kolay ama tehlikeli olduğunu göreceğiniz bir baş belası olacaktır.Jacob Seed kendisi hayvanları verici frekanslarıyla etkisi altına alıp vahşice insanları katleden bir psikopattır.Sniper kullanır ve ulaşması en zor olan karakterlerden biridir.Faith Seed işte geldik en ruh hastası olan kardeşe,çeşitli kimyasallar ile insanları etkisi altına alan çok güzel bir kız ile karşılaşacaksınız.Onu gördüğünüzde ne yaparsanız yapın etkisiz olacaktır.
 3. Yan görevler: Muhtemelen ben gibi hepiniz yan görev yapmaktan kaçınacaksınız ama kardeşlerin hepsine ulaşmak için belli bir puana ihtiyacınız olacak.Ana görevler bu puanların hepsini doldurmanıza yetmeyecektir.Özelliklede iyi bir silaha sahip olmak istiyoriseniz,ana görevden çok yan görevlere ihtiyaç oldugunu anlayacaksınız.Yan görevler sizlere yeni araçlar,silahlar ve yoldaşlar sağlayacaktır.
 4. Oynanış: Çok güzel bir oynanış hissiyati sağlayan,Farcry 5 uçak,araba,atv ve gemi sürüşleri ile,sadece fps savaş oyunu teması ile karşımıza çıkmıyor.Tabikide dört dörtlük bir oyun değil,sıkılanlar,sinir olanlar,buglar ile soğuyanlarınız olacaktır.Fakat ben hiç buga denk gelmedim ama soğuyupta kapattığım çok oldu.Genede bırakmayıp devam ettiren bir yanı var.
Jacob,Faith,John Seed

İşletim sistemi gereksinimleri:

 • İşletim Sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (yalnızca 64 bit sürümleri)
 • İşlemci: Intel Core i5-2400 @ 3.1 GHz veya AMD FX-6300 @ 3.5 GHz
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 670 veya AMD R9 270, 2 GB VRAM
 • Boyut: 22,71 GB Re pack halidir

Dlc’ler:

+The big game hunter

+The ace pilot pack

+The explosive pack

+The Chaos pack

+Ar-C assault rifle-.44 Magnum handgun

Re pack özellikleri:

 • Oyun Sürümü: 1.2.0
 • Diller: İngilizce, Rusça, MULTi15
 • Yükleme Süresi: ~ 10 dakika

Torrent’le Nasıl İndirilir

1.Aşağıda Vermiş Olduğum Linkten,Torrent Programını İndiri Ve Kurun

Utorrent https://www.utorrent.com/intl/tr/utweb-index

Daha sonra alternatif linke tıklayın ve indirin.

İndirğiniz Dosyayı Utorrent’le Açın İndirmeniz Başlıcaktır.

Daha Detaylı Yardım İçin bize Alttaki Bağlantıdan Ulaşabilirsiniz https://gamesdocument.com/iletisim/

Yorum Yaparsanızda Elimizden Geldiğince Tüm Ekibimizle Yardımcı Olacağız.

lol içeriğimize bakın öneririm
Farcry 5 YAPILAN YORUMLAR