Ez Mirror Match 2 Mod Apk (v3.2) – Sınırsız Para – Rp Full İndir

Selam! Ez Mirror Match 2 Oyunu Oynayan Son Ez Mirror Match 2 Oyunu indirmek için arıyorsanız, Apk (v3.2) + Sınırsız Para + RP, o zaman tebrikler doğru sayfaya geldiniz. Bu sayfada, biz Ez Ayna Maç 2 Android Oyunu Özel ve Mod Sürüm Apk biri tıkla sağlayacaktır neyi bilecek  Sürücü Linki indirmek için, bu nedenle kolayca indirebilirsiniz Ez Ayna Maç 2  Mod Android Arcade Oyun.

Oyun AdıEz Ayna Maçı 2
Android Sürümü4.4 ve üstü
KategoriOyun makinesi
Kullanıcı Yorumları5 Yıldız üzerinden 3.9
Şimdiki versiyonuv3.2
Son Güncelleme11 Ekim 2019
Boyut47 MB
İndirilenler1.000.000’dan

Ez Mirror Match 2’nin Uzmanı Nedir Mod Apk

İttifak en çok arasında dönüştü. Sürekli olarak sabit olan oyuncu miktarı, kazancını düşürmez, tutar. O kadar çok oyun üreticisi, oyunculara çekeceğine inandıkları ürünleri yapmak için popülerlikten yararlanmak istiyor. Bullinzadu bir oyun üreticisi ve İttifak için coşku duyuyorlar. Oyunun tasarımını gözlemleyebilmeniz için onlar Kore dışında bir oyun üretim birimidir. Neredeyse herhangi bir oyun üreticisinin yatırımı kesinlikle yok. Görüntüleri bir spor yapım stüdyosunun ürünü olduğu için beğenilmese de. Fakat oyunlardan büyük ilgi görüyor.

Ez Ayna Maçı 2

Ezreal Mirror Match 2 Mod Apk Son Sürüm

Dayanıklılığınızı yükseltin ve AI’yı test edin! Ez Mirror Match two, birkaç oyuncunun desteğini alan bir sporun versiyonu. League of Legends oyununun aşığıysanız, oyunun bir kopyası olduğunu hissedeceksiniz. “Ez Mirror Match two”, ilk bölümün doğasını emer ve League of Legends’a benzemesini sağlayacak daha karmaşık öğeler sunar. Bu oyun spor tasarımında çalışır ve bu onu kolay bulacağınız anlamına gelir. MOBA’da oyuncuların karşı karşıya kalabilecekleri muhtemelen uyarlanacak ve bu maçın kurucusunun hayranlarına hayran kalacaksınız.

Ez Mirror Match iki, Legends Ligi maçında şekillenmiş bir kişilik oluşturmak için oyunculara ihtiyaç duyacak. Oyuncular Ezreal, Leblanc, Kennen, Lucian gibi tanınabilir karakterleri kontrol etme yeteneğine sahip olacaklar. Kimin daha büyük yeteneklerle daha güçlü olduğunu belirlemek için birbirleriyle mücadele edecekler. Bu yüzden oyun çatışmaları konusunda aşırı iyimser olmamalı, her şey gerçek bir MOBA maçı olarak gerçekleşmeyecek. Bir arcade maçı olacak; Katılımcı, efsanelerin liginde karakterin yarattığı yetenekleri kullanacak ve düşmanı vuracak. Hangi taraf kanla çalışır ve büyük olasılıkla hangi partiyi kaybedebilir, zarar alır

Oyunu çeviren 1 değişken var. O yengeçe vurma kabiliyetini kullanman durumunda, zararı kaybedecek ve yarışma senden daha fazla fayda sağlayacak. İlk baskıya kıyasla, “Ez Mirror Match two” size yaklaşık 4 yetenek kazandıracak, LOL’de kazanan kullanarak hemen hemen her şeyi simüle edebilirsiniz. Dişli sisteminizi kullanırsanız kişiliğiniz daha tutarsızlaşacaktır. Bu cihazlar aynı şekilde taklit ediyor, bu nedenle oyuncular her şey League of Legends’de göründüğü gibi sonuçlarından emin olmalılar. Eğer bunlardan zarar görebilecek web sayfalarını sağlayın ve hareket hızlarını sağlamak için biraz dişli kullanmayı deneyin. Değişken bu.

Ezreal Mirror Match Mod Apk Sınırsız Para

Bu video oyunu maç modunda çalışacak ve bu kolay bulacağınız anlamına geliyor. İnsanların MOBA’da karşılaştıkları meselelerin yakında adapte olmaları ve video oyunu yapımcısının kurucusu ile ilgili sizi şaşırtması muhtemeldir. 
İşbirliği onların arasında dönüştü. On-line oyuncu miktarı hala kazancını koruyor, belki belki azalmıyor.

Bu nedenle birçok video sporu üreticisi, oyuncuların getirebileceği servis ve ürünler yapmak için bu özel yaygınlıktan yararlanmak istiyor. Bullinzadu bir video oyunu üreticisi olabilir, ayrıca İttifakı için coşku duyuyorlar.

Bu özel oyunla tasarımları görebilmek için Kore dışına çıkan birimler. Neredeyse herhangi bir oyun üreticisinin hiçbir masrafı yok. Görüntüleri değerli olmasa da, bunlar gerçekten bir oyun yapım stüdyosunun hizmetleri ve ürünleri. Ancak oyuncuların dikkatini çok çekiyor. 
Oynanış

Dayanıklılığınızı geliştirin ve aynı zamanda AI! 
Ez Mirror Match iki, oyuncuların kendilerini Legends Ligi maçında oluşan bir kişilik yaratmalarını isteyecek. Oyuncular Ezreal, Leblanc, Kennen, Lucian,… gibi tanınabilir karakterleri daha iyi anlayabilecekler.

Geliştirilmiş uzmanlıkla birlikte kimin daha güçlü olduğunu bulmak için birbirleriyle mücadele edecekler. Bu nedenle, belki de gerçek bir MOBA maçı nedeniyle gerçekleşmeyecek olan oyun çatışmaları konusunda belki de fazlasıyla iyimser olmamalıdır.

Yakında bir arcade maçı olması muhtemeldir; Top oyuncusu, kişiliğin her iki efsane liginde şekillendirdiği yetenekleri kullanabilir ve düşmanı vurur. Hangi faset kan dolaşımının sonuna geliyor ve muhtemelen hangi partinin azaltabileceği yaralanma gerektiriyor.

Ez Ayna Maçı 2

Ez Ayna Maç 2 Şaşırtıcı Yeni Özellikler Apk

● Çeşitli şampiyonlar 
Gelecekte Ezreal, Leblanc, Lucian, Kenenn, Vayne, Ahri, Yasuo, Lux, Teemo ve 
Daha fazla şampiyon oynayacak.

● AI Battle 
Gücünü arttır ve AI’ya meydan oku! 
Yenmek için güçlü öğeleri donatmak düşman! 
Tanrısal bir kontrolle sınırlarınızı test edin!

● PVP 
Tüm dünyadan insanlarla gerçek zamanlı savaşlar!

● Eşya ve beceri yükseltme 
Savaşta kazandığın ödüller ile yeteneklerini ve eşyalarını geliştir, daha güçlü bir şampiyon olarak yeniden doğacaksın!

● Uyarı 
Dayanıklılığınızı arttırın ve AI olduğunu test edin! 
Kısıtlamalarınızı tanrısal olan bir denetleyici ile inceleyin! 
● PVP 
Up kalitesinde ürünler ve ihtilaftan kaynaklanan yetenekleriniz ve kazanan olmak için yeniden doğacaksınız! 
● Şey ve yetenek güncelleme 
Leblanc, Ezreal ile meşgul, Lucian, Kenenn Ahri ve ayrıca 
Yakında böyle güncellenmesi muhtemel! 
– bilgi yakında muhtemelen silinecek Bu programı silmeniz gerekir. 
İnsanlarla mücadele!

● AI Savaşı

Ez Mirror Match 2 gerçekten de sadece bir hayran. 
AI bölümündeki şeyleri inceleyin Daha 
sonra eklenecek olan Sayaç Şampiyonlar.

Son Güncellemedeki Yenilikler

1. Şampiyon Eklendi! 
– Zed

2. AD öğeleri ayarlandı

3. Bazı Şampiyon yetenekleri değiştirildi

4. Hata düzeltildi

Ez Ayna Maçı 2

Ne Kullanıcı Ez Ayna Maç Hakkında Ne Diyorlar 2 Mod Apk

 1. Kullanıcı-:  Bu oyunu çok uzun zamandır oynuyorum. Bu iyi bir oyun ama AI çok dengesiz ve o öğenin kilidini açarsanız kolayca zanaat yapabilirsiniz, o öğeyi yapmak için başka bir öğeye ihtiyaç duymazsınız ve elde etmek neredeyse imkansızdır çünkü birkaç kişi sadece bu oyunu çevrimiçi oynayabilir. Genel olarak oldukça iyi bir oyun. (ingilizce yanlış bir gramer varsa üzgünüm)

 2. Kullanıcı-:  Güzel bir oyun ve oyun ve oyun tasarımını SEVİYORUM ama aynı zamanda çok dengesiz. Elmas rütbe almalıyım ve bir sonraki rütbeye geçmek istiyorum ama yapamıyorum çünkü düşmanlar basitçe! 17! Silahlarındaki ve tanrılarındaki yükselişler, ilk becerimde sadece 4 yükseltme ve 7 seviyem varken kaç tane yetenek seviyesi olduğunu biliyor, ancak bunun nedeni sadece bir sandıkla şanslı olduğum için. Bu yüzden elmas rütbesindeki oyun şu: Onlara 28 kere vurdum, onlar da bana 5 kere vurdular ve öldüm. Bu oyuna çok üzüldüm ve eğlenceli değil. Ancak oyuna başka bir şans veriyorum çünkü PvP çıkıyor ve oyuncuların aynı ürünün 400’ünün ve 200k oyun para biriminin eşdeğeri olan 17 yükseltmesi olmayacağını umuyorum.

 3. Kullanıcı-:  Ne harika bir uygulama, ancak bazı hata ve aksaklıklarla. Örneğin, yasuo ults’u kullandığında onu bir başka taraf görüyorum, bu yüzden artık düşmana vurmuyor gibi görünüyorum. Ayrıca, kullandığınız karakter görünmüyorsa, Deadman’ın plakası bir taraftan diğer tarafa (soldan sağa) geçer. Ve Steraks Gage’i kullandıktan sonra en son karakterler karakterin etrafında dönüyor ve geriye doğru yürüyor gibi görünüyor. Bu sadece cep telefonumdaki gözlemim ama başkalarının da bunu deneyimlediğini bilmiyorum.

Sağlanan Mod Apk Özellikleri

  • sınırsız para
  • RP
  • Reklamsız
Ez Mirror Match 2 Mod Apk (v3.2) – Sınırsız Para – Rp Full İndir BENZER İÇERİKLER
Ez Mirror Match 2 Mod Apk (v3.2) – Sınırsız Para – Rp Full İndir YAPILAN YORUMLAR