Dead Warfare Zombie Full Mod Apk İndir

Dead Warfare Zombie V2.1.0.102 Mod APK

Dead Watfare Zombie, Oyunu Diğer Zombi Oyunlarına Göre Fikrinizi Değistirebilecek Kapasite Bir Oyundur.

Dead Watfare Zombie,Oyunu Gerek Görsel Efektler Gerekse Oyun İci Bölümler Bakımından,Gerçekten Zombi Oyunlarına Karşı Fikrinizi Değistirebilir

Zombilere Karşı Fps Tabanlı Bir Savaş Oyunudur.Dead Warfare zombie Oyunundaki Amacınız ise Oyunda Size Verilen Görevler Tamamlamak Ve Zombileri Yok Etmek. Oyun’daki Parasal Ve Can Sorunundan Dolayı Full Mod Apk Şeklinde Yükledik.

Arkadaşlar Ama Gerçekten Oyunun Çok Saran Bir Hikayesi Var. Mobil Üzerinden Oynayabileceğiniz En Güzel Oyunlarda Bir Tanesi Ve Bizim Verdiğimiz Bu Apk Sayesinde Heyecanın Doruklarına Kadar Gelip Hiç Sıkılmıcaksınız. Ve Sorun Çekmiceksiniz Oyundaki Diğer Sorunlarda Cözülmüstür.

Oyundaki Dil İngilizce Olabilir Ama Fazla Zorluk Çekmiceksiniz. Oyun Size Her Kolay Yoluyla Gelmekte Ama Aklınızda Farklı Bir Soru Kalırsa Yada Merak Ettiğiniz Başka Oyunlar Yada Apk Dosyaları Varsa Bize Yorumlar Veya İletişim Bölümünden Ulaşabilirsiniz…

Oyunun Videosunu Da burdan İzleyebilirsiniz

DEAD WARFARE Zombie , aksiyon, FPS ve zombilere karşı savaş oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını ünlü VNG GAME STUDIOS firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız silahlı karakterler ile bulunduğunuz görevlerde karşınıza çıkan zombileri yok etmek ve bölümleri tamamlamaktır. DEAD WARFARE Zombie içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani yüksek hasar hileli olarak sunuyorum bu sayede zombileri kolayca yok edebilir, tüm görevlerde başarılı olabilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, farklı modellerde silahlar, tehlikeli zombileri ve dahası sizleri bekliyor. DEAD WARFARE Zombie sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. DEAD WARFARE Zombie Play Store’da 170.000’den fazla indirilmiştir.

Dead Warfare Zombie Full Mod Apk İndir BENZER İÇERİKLER
Dead Warfare Zombie Full Mod Apk İndir YAPILAN YORUMLAR