Cyberpunk 2077 PS4 kopyaları sızdırıldı

  • Ana Sayfa
  • Oyun
  • Cyberpunk 2077 PS4 kopyaları sızdırıldı

CD Projekt RED‘in son erteleme haberinden sonra 10 Aralık olarak duyurduğu çıkış tarihi öncesi Cyberpunk 2077 oyununun bir kopyası sızdırıldı. Hatta o denli ki bu kopyayı bir biçimde eline geçiren bir oyuncu oyunun açılışının 20 dakikalık yayınını dahi yaptı.

Cyberpunk 2077 kimilerinin eline daha evvel geçmiş üzere görünüyor

Bildiğiniz üzere geliştirme sürecinin sonuna gelen oyun için birinci gün güncellemesi çalışmaları sürüyor. Bu sırada da çıkış tarihi yaklaşan oyunun fizikî kopyaları artık raflarda yavaş yavaş yerini almaya başlıyor. Bir tanesi dışında tabi… Her nasıl olduğu bilinmese de geçtiğimiz gün bir kullanıcı Cyberpunk 2077 Reddit sayfasında oyunun kendisinde olduğuna dair bir fotoğraf paylaştı. Hatta oyuna dair görüşlerini de yorumlarda belirtti. Kutunun epeyce ağır olduğunu ve 2 disk içinde 70GB üzere bir alan kapladığını söyledi. Kutunun içinde diğer şeylerin de olduğunu lakin ne yazık ki onları ayrıntılıca açıp bakamadığını belirtti.

Kutunun üzerinde yazanlara bakılırsa disklerin yanında epeyce dolu ve güçlü bir kutuyla karşı karşıyayız. Oyunun PS4 sürümünün kutusu olduğu da gözümüze çarpıyor. Tıpkı vakitte oyunun erteleme sebebi olarak gösterdikleri yeni kuşak konsollar için de fiyatsız bir geliştirme yapılabilecek. Burada ilgi alımlı bir ayrıntı da gözümüze çarpıyor.

Cyberpunk 2077 kutusunun sağ alt tarafındaki Warner Bros. logosu hayli dikkat çekiyor. Oyunun Kuzey Amerika bölgesindeki dağıtımını üstlenen Warner Bros Interactive olduğuna nazaran bu sızıntı da o bölgede gerçekleşmiş olmalı. Bildiğiniz üzere CD Projekt RED’in çok beklenen ve çok ertelenen RPG oyunu 10 Aralık’ta çıkıyor. Çıkmasına bir aydan daha az bir müddet kala oyunun fizikî kopyalarının sızdırılması haberi bekleyen oyuncular için de beğenilen değil.

PCGamer raporuna nazaran fizikî kopyayı ele geçiren oyuncu, açılış kısmının 20 dakikalık bir yayınını dahi yapmış. Twitch üzerinde yapılan bu yayın sonrası CD Projekt RED ortaya girerek yayının silinmesini sağlamış. Bu nedenle elimizde bir manzara ya da görüntü kaydı yok.

En son Cyberpunk 2077 haberleri ise AMD kartların RTX teknolojisini desteklemeyeceği istikametindeydi. Ayrıyeten ayrıntılı sistem ihtiyaçlarını merak ediyorsanız buraya tıklayarak ilgili haberimize de ulaşabilirsiniz.

Cyberpunk 2077 PS4 kopyaları sızdırıldı YAPILAN YORUMLAR