Cyberpunk 2077 indirilebilir içerikleri oyun çıktıktan sonra duyurulacak

  • Ana Sayfa
  • Oyun
  • Cyberpunk 2077 indirilebilir içerikleri oyun çıktıktan sonra duyurulacak

Cyberpunk 2077 için CD Projekt Red öylesine bir özgüven ile geliyor ki, oyunun cinsini sevmeyenlerin bile gözü bu oyuna çevrilmiş durumda. Oyun çıkışını bir türlü gerçekleştiremedi. The Witcher 3 ile çıkarılan indirilebilir içeriklerin kalitesinden ötürü doğal olarak CD Projekt bu hususta da ağır bir ilgi görüyor. Takımın yaptığı açıklamalara nazaran oyunun indirilebilir içerikleri için The Witcher 3 ile izlenen yol izlenecek. Kalite açısından büyük değer verilecek olan içeriklerin birden fazla ise fiyatsız olacak.

Üretimci grup şu anda tüm odağını oyunun çıkışına vermiş durumda. Büsbütün meselesiz olarak çıkış yaptığı andan itibaren tam manasıyla oynanabilir bir oyun sunmak istiyorlar. Bu doğrulta oyun için planlanan indirilebilir içeriklerini duyurusu oyun çıktıktan bir mühlet sonra yapılacak. Bu içeriklerin sayısıyla alakalı bir bilgi bulunmuyor. The Witcher 3 için toplam 22 indirilebilir içerik çıkmıştı. Bunlardan 16 tanesi fiyatsız olarak oyuncular için sunulmuştu.

Cyberpunk 2077 çok oyunculu modu başka bir oyun kadar büyük olacak

Oyunun çok oyunculu modu içinde açıklamalar yapıldı. Bu mod adeta yeni bir oyun üzere olacak. Büsbütün başka bir takım tarafından geliştiriliyor ve çok büyük olacak. Oyunun kıssa kısmını farklı bir bütün oyun, çok oyunculu kısmını ise yeniden farklı cihanda geçen ama başka bir oyun kadar büyük içerikle dolu olduğunu düşünün. Çok oyunculu mod ile alakalı ayrıntılar en erken 2021 yılının Mart ayında paylaşılacak.

Oyunu yavaş tempoda ve her bir ayrıntısını inceleyerek oynamak isterseniz oyunun indirilebilir içerikleri olmadan oynama mühleti 175 saati geçiyor. Ray Tracing ışın izleme teknolojisiyle çıkacak olan oyun başta, AMD kartlar için bu teknolojiyi sunmayacak. RDNA 2 mimarili ekran kartlarından birine sahipseniz ya da almayı düşünüyorsanız Ray Tracing grafik ayarını oyun çıktıktan bir mühlet sonra kullanmaya başlayacaksınız.

Son olarak oyunun muhakkak ancak muhakkak tekrar ertelenmeyeceği tekrar söylenmiş. Cyberpunk 2077 2013 yılında duyurulmuştu. Oyun 10 Aralık 2020 tarihinde PlayStation 4, Xbox One, PC ve Stadia için Türkçe arayüz ve altyazı desteğiyle birlikte çıkacak. Yeni kuşak konsollar için oyunun gelişmiş sürümü 2021 yılında çıkacak. Ancak geriye uyumluluk takviyesiyle birlikte oyunu yeni kuşak konsollarda çıkış yaptığı gün oynayabileceksiniz.

Cyberpunk 2077 indirilebilir içerikleri oyun çıktıktan sonra duyurulacak YAPILAN YORUMLAR