Cyberpunk 2077 43 GB güncelleme aldı

Çıkışına çok az bir vakit kalan Cyberpunk 2077 için birinci güncelleme geldi. Bu güncelleme oyunun birinci gün yaması değil. Oyun çıktığı üzere ek olarak bir de birinci gün yaması indirilecek.

Cyberpunk 2077 için gelen güncelleme birinci gün yaması değil

Oyunun inceleme kopyasına sahip olduğunu argüman eden bir Youtuber oyuna 43,5 GB boyutunda bir güncelleme geldiğini bir görselle birlikte paylaştı. Youtuber paylaşımında oyuna 43,5 GB birinci gün güncellemesi geldi dedi. Bir CD Projekt Group çalışanı ise yanıt olarak bunun bir güncelleme olduğunu lakin birinci gün güncellemesi olmadığını belirtti. Hülasa oyun için 43,5 GB dışında bir güncelleme daha gelecek.

CD Projekt tarafından geliştirilen Cyberpunk 2077‘in boyutu 70 GB. CD Projekt oyunun çıkacağı son güne kadar üzerinde çalışmaya devam edecek üzere duruyor. Oyunda hâlâ yanılgılar bulunmakta. Bu kusurlar küçük ve oynanışı etkilemeyecek seviyedeler. CD Projekt geriye kalan bu mümkün kusurların oyun çıktıktan sonra en kısa müddette giderileceğini söyledi. Bu kadar büyük bir oyun üzerinde 1 yıl daha çalışılsa bile hâlâ yanılgı çıkmasının çok doğal olacağını unutmamak gerekiyor.

Oyun çıktıktan sonra uzun bir müddet daha geliştirilmeye devam edilecek. Oyunun Çevrim içi modu 2022 yılında çıkacak. Şu anda CD Projekt tüm gücünü oyunu yanlışsız olarak çıkarmaya harcıyor. Lakin başka bir takım şimdiden Çevrim içi mode için çalışmaya başlamış durumda. Çevrim içi mod hakkında daha fazla ayrıntının 2021 yılının Mart ayında paylaşılması bekleniliyor. Çevrim içi mode başka bir oyun kadar büyük olacak ve fiyatsız olarak sunulacak.

Öteki yandan oyunun gelişmiş grafikli bir sürümü daha 2021 yılında çıkacak. Cyberpunk 2077 çıktıktan sonraki birinci 3 ay oyunculardan gelen geri bildirimler üzerine yapılan değişiklikle geçecektir. Bu süreç oyunun ne kadar uygun durumda çıkıp çıkmadığına nazaran değişecek. Akabinde oyunun yeni kuşak versiyonuna odaklanma vakti gelecek. Bu sırada oyunun indirilebilir içerikleri duyurulacak ve çıkmaya başlayacak. İçeriklerin birden fazla yeniden fiyatsız olacak. Fiyatlı olan içerikler ise ödeme yapmanıza hakikaten değecek düzeyde olacaklar. Tüm içerikler Türkçe arayüz ve alt yazı dayanağıyla bir arada çıkacak.

Cyberpunk 2077 43 GB güncelleme aldı YAPILAN YORUMLAR