Crytek Battle Royale oyunu sızdırıldı!

  • Ana Sayfa
  • Oyun
  • Crytek Battle Royale oyunu sızdırıldı!
Çok sevilen Crysis oyununun geliştirici stüdyosu olan Crytek’in şirket içi belgeleri geçtiğimiz günlerde yüzlerce GB veri hackerlar tarafından sızdırıldı. Alman geliştiricilerin belgelerinden, en az 5 proje oluşturma planları hakkında bilgi sahibi oldu. Crytek Battle Royale oyunu hackerlar tarafından sızdırıldı.

Hackerlar Crytek Battle Royale oyunu da içinde olan 5 projeyi sızdırdı

Crysis oyunları ile bilinen Almanya merkezli oyun geliştiricisi olan şirket; Crytek, birkaç yeni proje üstünde çalışıyor olabilir. Far Cry’ın ilk oyunu ve Crysis oyunlarıyla bilinen bu şirket, sızdırılan bilgilere göre; Rome Next, Hunt Mobile, Crysis VR, Robinson II ve Crysis Next Battle Royale oyunu hakkında çalışıyor.

Bu iddiaların kaynağı ise Crytek oyun stüdyosundan sızdırılan belgeler. Egreror isimli bir fidye yazılım çetesi, Crytek’in iç ağlarından verileri ortaya çıkardığını iddia etti.

Bu oyunlardan hiçbirinin durumu şimdilik bilinmemektedir. Belki de bunlar sadece geleceğe yönelik fikirlerdir. Hunt Showdown’un devam eden güncellemeleri göz önüne alındığında, ekibin aynı anda 5 projenin yapımı ve piyasaya sürmesi bir ihtimal olabilir.

Bununla birlikte, Crysis Next Battle Royale, belgelerde belirtildiği gibi görsel kişiselleştirme, uyarlanabilir nanosuit yetenekleri ve görsel olarak etkileyici savaşlarla yaklaşık 100 oyunculu bir savaş oyunudur.
Crysis Remaster’ın PS4, Xbox One ve PC’de piyasaya sürülmesinden önce Crytek, Crysis Wars markasını güncelledi. Belki de bu markayı bir yeni çıkacak oyunu için kullanılabilir.

Crytek Battle Royale oyunu sızdırıldı! YAPILAN YORUMLAR