Crysis Next isimli Battle Royale oyunu sızdırıldı

  • Ana Sayfa
  • Oyun
  • Crysis Next isimli Battle Royale oyunu sızdırıldı

Crysis Nex Battle Royale oyunu sızdırılan birtakım dökümanlar sonucunda ortaya çıktı. Son olarak Crysis Remastered projesi ile karşımıza çıkan Crytek firmasının üzerinde çalıştığı kimi projeler bu dökümanlarda ortaya çıkmış. İsimlere baktığımızda ise firmayı ilerleyen devirlerde ağır bir tempo bekliyor diyebiliriz.

Crysis Next Battle Royale oyunu gelebilir

Öncelikle Crysis Next isimli Battle Royale oyunundan başlayalım. Firma aslında Crysis Remastered duyurusu yapıldığında “AAA projelerimizde çalışmak üzere” açıklamalı kimi iş ilanları vermişti. Anlaşılan bu iş ilanları yeni projeler için de geçerli olacak. Crysis Next isimli Battle Royale oyunu ise isminden da anlaşılabileceği üzere Crysis cihanında geçiyor. Sızdırılan raporlarda klasik bir formda oyunun 100 kişilik olacağı ve nanosuit üzere seri ile özdeşleşen yükseltmelerin de oyuna yedirileceği belirtilmiş.

Tabi Crysis Next projesi dışında sızdırılan dökümanlarda diğer kıymetli projelerin isimleri de geçiyor. Öncelikle firmanın son devirdeki en başarılı işlerinden biri olan Hunt: Showdown’ın taşınabilir sürümünden bahsedilmiş ve oyunun Hunt Mobile olarak adlandırılacağından kelam edilmiş.

Ayrıyeten Robinson 2 ve Ryse Next oyunlarının da isimleri bu raporlarda yer almış. Ryse hatırlayacağınız üzere Xbox 360 için çıkış ve sonrasında PC platformuna da gelmişti. Oynanış açısından hayli eleştirilse de bilhassa grafikleri ile dikkat çeken bir oyun olmayı başarmıştı. Bu sızıntılarla ilgili Crytek’ten firmasından bir açıklama ise şimdi gelmedi.

Crysis Next isimli Battle Royale oyunu sızdırıldı YAPILAN YORUMLAR