sisli escort

Counter-Strike: Global Offensive İnceleme Games Document

Counter-Strike: Global Offensive İnceleme Games Document

Merhaba arkadaşlar bugün sizler ile, Counter Strike go’yu inceleyeceğiz.Counter Strike go,
Valve ve Hidden Path Entertainment  tarafından geliştirilip yayınlanan, birinci şahıs nişancı türünde bir aksiyon, savaş oyunudur. Source motorunun geliştirilmiş hali kullanılmaktadır oyunda.
The Game Award for Best ESports Game ödülü almış bir oyundur. Günümüzde bir çok E-spor oyuncusunun çıktığı ve tercih ettiği bir oyundur. Klasik Cs’nin daha tat veren ve aşırı geliştirilmiş halidir. Son güncellemeyle beraber battle royal modu olan Danger zone’da yayınlanmıştır. Danger zone oynanışı çok farklı ve bir coğu battle royal oyununu andırmayan bir tarzdadır. Tabiki alıntı yönleri çok vardır ama farklı bir yorumlama içermektedir. Cs go bedavadır bu ara da sadece battle royal modu için ücret ödüyorsunuz steam ile ücretsiz indirin sitemize ekleyeceğim.

1.Counter Strike Tarihçeden kesitler : İlk olarak severek oynadığımız Half-life serisine ek olarak çıkartılmış olan Cs, Half-life’ın arkasında kalacağı düşünülerek isim hakları Sierra tarafından Valve verilen bir oyundur. Sierra Half-life’ı ilk olarak satışa çıkarttığında 14.3 milyon satarken eklenti olarak gördüğü Cs Valve tarafından satışa sunulduğu zaman daha yolun başındayken 4.3 milyon satmıştır. Sierra asıl oyunun yarısı bile olamaz diye düşündüğü oyunun neredeyse 5 milyon sattığını duyunca şaşırmıştır baya sanırım. Valve Cs’nin ardından Cs: Condition Zero ve Cs: Source’uda çıkarttıktan sonra 10 milyonun üstünde bir pazar payıyla ayrılmıştır. Oynanışı basit bir süre sonra sıkılabilinecek gibi gözüksede binlerce silah,karakter,harita modlarıyla oyuncuları sürekli içine çekmeye başardı.

2. Counter Strike Go çıkış zamanı: Valve bir türlü yeni ve farklı bir oyun çıkartmıyor ve Cs 2 nezaman çıkacak gibi sorulardan kaçıyordu. İlgi ne zaman Cs den çekilse yeni bir mod ve yeni bir eklenti ile hemen bakışları üstüne çekiyordu. Satışları iyice düşen Valve Half-life 2’nin motoru olan Source motoru ile Counter Strike : Source’u piyasa sürerek satışları ve piyasayı arşa çıkarttı. Tabiki bir farklılık ve tabuları yıkma vakti gelmişti, oyuncuların bekleyişini sona ermek üzereyken, Counter Strike: Global Offensive’in çıkacağı haberlerini ve videolar ile resimleri yaymaya başladı.

beta
beta versiyondan görüntüler

3.Counter-Strike: Global Offensive: Oyuncuların başta dikkatini çekmedi sadece grafik anlamda çağ atlamış bir Cs bekleniyordu ama oyun piyasa bitirildikten sonra sunulduğu için herkesi heycanlandıran ve oynamaya sürekliyen bir oyun oldu. Oyunculara hem botlar ile hemde insanlar ile oynama fonksiyonu sağlayan bu harika oyun, Skin ekleyince bir de bu oyuna ardı arkası kesilmeyen ve sürekli destek alarak rekorlar kırdığı bir oyun haline geldi.

skin
Skin awp
skin
skin M4a4

4.Cs-go Danger Zone: Cs go’nun battle royal modu olan tehlikeli bölge adıyla çıkan bu güzel mod Cs dünyasına bambaşka boyut kazandırmıştır. Klasik bir görünüşe sahip değildir. 1,2 ya da 3 kişilik gruplar halinde oynayabileceğiniz genelde 10 ile 15 dakika uzunluğunda süren maçlara sahip bir moddur.

Oyunun başlarında elinizde silah bulunmuyor. Tüm silah, bomba ve diğer eşyaları harita üzerinden topluyorsunuz. Diğer taraftan haritanın belirli bölgelerine gönderilen dronelar ile özel silahlara, zırhlara vb. öğelere sahip olabiliyorsunuz. Bu droneları sahip olduğunuz bir tablet sayesinde kontrol edebiliyorsunuz. Kendinize gelen ya da düşmanınıza gelen paketlerin içerisinde neler olduğunu da bu dronelar sayesinde öğrenebilirsiniz.

Oyunun akışı bazı görevler ile desteklenmiş. Bunlardan bazıları rehineleri kurtarma, belirlenen oyuncuları vurma ya da C4 patlayıcıları istenen bölgeye kurma gibi görevler olarak karşımıza çıkıyor.

danger zone
danger zone
zone map
danger zone map
İnceleme videosu
Cs go rekabetçi
Buradan da Far cry 5 e ücretsiz sahip olabilirsiniz
Counter-Strike: Global Offensive İnceleme Games Document YAPILAN YORUMLAR