Candy Crush Jelly Saga Mod Apk (v2.17.10) – Sonsuz Hareket

Candy Crush Jelly Saga Mod Apk (v2.17.10) ,Merhaba! Candy Crush Jöle Saga Oyun Oyuncusu Eğer Son Candy Crush Jöle Saga Mod Apkunu (v2.17.10)indirmek için arıyorsanız + Sonsuz Hareketler + Yaşıyor + Booster Android için , sonra doğru sayfaya geldiniz. Bu sayfada, Candy Crush Jelly Saga Android Oyun Uzmanlığının ne olduğunu ve Mod Versiyon Apk’ın size ne sağlayacağını bileceğiz , indirmek için Google Drive Link’i tıklamanız yeterli , böylece Candy Crush Jelly Saga Android Yapboz Oyununu kolayca indirebilirsiniz .

Şeker Crush Jelly Saga Mod Apk Özel Ve Özellikleri

Candy Crush Jelly Saga , genellikle Candy Crush Jelly veya Candy Crush 3 olarak adlandırılan, King.com tarafından geliştirilen bir video oyunudur. Bu, dünyadaki en popüler Facebook, iOS ve Android oyununun ünlü Candy Crush Saga’nın ve aynı zamanda Candy Crush Soda Saga’nın devamıdır. Bazı ülkeler için, 28 Ağustos 2015’te Candy Crush Jelly Saga’nın yumuşak bir lansmanı yapıldı. Bazı Facebook kullanıcıları bu oyunu 6 Ocak 2016’da buldu. 26 Mayıs 2016’da Candy Crush Jelly Saga resmi olarak Facebook’ta yayınlandı.

Candy Crush Jelly Saga Mod Apk (v2.17.10) - Sonsuz Hareket

Bu oyunun HTML5 sürümü tüm Facebook kullanıcılarına sunuldu, çünkü bu oyun resmi olarak Facebook’ta yayınlandı.

Şehirde yeni bir oyuncu var, büyüleyici, jöle kraliçesini çalkala ve Candy Crush Jelly Saga oyunu için sana meydan okumak için burada! En sevdiğiniz hareket ne olursa olsun, JellyCity’yi kullanmaları ve güçlü Jellies Kraliçesini yenmeleri umuduyla.

Şeker ve jöle yaymanın zamanı geldi! Üst üste 3 ya da daha fazla şekeri eşleştirmek ve sihir görmek için kaydırın, hareketlerinizi akıllıca kullanın ve bulmacayı çözeceğinden ve Jelly Queen’i yeneceğinden emin olun!

Eşsiz 3 oyun maç! Candy Crush Jelly Saga, kendisi Jelly Queen’in başrol oynadığı keyifli oyun modları, özellikler ve boss savaşlarıyla dolu! Jellyclows’larınızı gösterin, jöle kraliçelerine şekere karşı jiggling yapın ve eşleştirmeyi bırakın. Her şeker hamlesi daha fazla jöle yayacaktır ve hangi alana yaytıysanız, seviye kazanacaktır! Numaraların var mı?

Bu maceranın zorlu bulmacalarının üstesinden gelmenize yardımcı olacak şekilde tasarlanmış eşleştirici ve şaşırtıcı güçlendiriciler gerektiren harika şekerler var! Funky Candy Kingdom’da keşfedilecek fantastik bir dünya hayal edin!

Bu keyifli hikayeyi tek başına yanınıza alın veya en yüksek puanı kimin alabileceğini görmek için arkadaşlarınıza meydan okuyun; Jelly Kraliçe tahtına oturabilir!

Candy Crush Jelly Saga’yı oynamak tamamen ücretsizdir, gerçek para ile ödeme yapılması gereken ekstra numaralar veya can ürünleri satın almak için oyun parası mevcuttur.

Bu oyunu indirerek Hizmet Şartlarımızı kabul etmiş olursun; http://about.king.com/consumer-terms/terms

Candy Crush Jelly Saga Mod Apk’ın İnanılmaz Özellikleri

• 2000’den fazla gelial seviye 
• Match 3 oyununun dinlenmesi 
• Boss vs Mode 
• Şaşırtıcı eşleme oyun modları içerir: Jöle ve yayılma ponponları yayınla 
• Lezzetli Renk Bomba Lolipop Booster 
• Şekerleri ısıtma 
• Kurgulanan Treit World ve Jelly Queen ve Stogs 
• Rahatlaması ve oynaması kolay ancak tamamen ustalaşması zor 
• Facebook bağlantısı olan oyuncular için, jellyclick puanlarınızı karşılaştırmanız için siz ve arkadaşlarınız için liderler var. 
• Oyunları mobil ve tablet cihazlar arasında kolayca senkronize edin ve internete bağlandığınızda tüm oyun özelliklerinin kilidini açın.

Candy Crush Saga

Son Güncelleme Sürümünde YENİ NELER VAR

Jelly zamanı! 
Sizin için 20 yeni bölüme ayrılan Jelly ve Candy yığınlarımız var! 
Ne için bekliyorsun? Hadi oynayalım! 
Tüm yeni içerikler için en son sürüme güncellediğinizden emin olun!

Candy Crush Saga

Candy Crush Jelly Saga Oyunu Nasıl Kurulur?

1) Öncelikle aşağıdaki Download Link’ten En Son Candy Crush Jelly Saga Mod Apk’ı indirin.

2) apk’nüzü indirdikten sonra, basitçe kurun ve oyunun tadını çıkarın.

3) Telefonunuzda zaten Candy Crush Jelly Saga Apk kurulu ise, kaldırın ve verilen modu yükleyin.

Sağlanan Mod Apk Özellikleri

  • 100 Hamle
  • Sınırsız yaşamlar
  • Sınırsız Artırıcı
  • Tüm Seviyeleri aç
  • Tüm bölümlerin kilidini aç
Candy Crush Jelly Saga Mod Apk (v2.17.10) – Sonsuz Hareket BENZER İÇERİKLER
Candy Crush Jelly Saga Mod Apk (v2.17.10) – Sonsuz Hareket YAPILAN YORUMLAR