Call of the Sea çıkış tarihi açıklandı

  • Ana Sayfa
  • Oyun
  • Call of the Sea çıkış tarihi açıklandı

Geçtiğimiz Mayıs ayında Microsoft’un düzenlemiş olduğu Inside Xbox aktifliğinin dikkat çeken üretimlerinden birisi de Call of the Sea olmuştu. Bilhassa sahip olduğu grafik usulü ve içerdiği oynanış dinamikleri ile ön plana çıkan Call of the Sea için çıkış tarihi ise bugün belirli oldu. Yapılan açıklamaya nazaran bulmaca ve macera dinamiklerini birleştirecek olan Call of the Sea, 8 Aralık’ta çıkacak.

Call of the Sea, 8 Aralık’ta çıkacak

Xbox Series X / S ve Xbox One konsolları dışında PC platformuna da gelecek olan Call of the Sea, çıkışı ile birlikte Game Pass kütüphanesine de eklenecek. 1930’lu yılların atmosferine sahip olan oyunda tanıdık bir sesle de karşılaşacağız. Daha evvel Firewatch perfomansı ile göz dolduran ve Walking Dead üzere üretimlerde da yer alan Cissy Jones, Call of the Sea oyununda da sesiyle ana karakterimize hayat verecek. 

Güney Pasifik’te geçen oyunda Norah isimli bir karakterin macerasına tanıklık edeceğiz. Bu bölgede kaybolan kocasının peşinden keşfedilmemiş diyarlara gerçek seyahate çıkacak olan Norah, burada gerçeğin peşinde koştuğu üzere unutulmuş bir medeniyetin kapılarını da aralayacak. Oyunun Unreal Engine 4 grafik motoru ile geliştirildiğini de hatırlatalım.

Call of the Sea çıkış tarihi açıklandı YAPILAN YORUMLAR
  • Nesrin
    4 hafta önce

    Merhabalar web siten inanki çok güzel, twitter da paylaştım

   
%d blogcu bunu beğendi:
çağlayan araç kiralama esenyurt evden eve nakliyat