Bloodborne için Playstation 5’ten kötü haber!

  • Ana Sayfa
  • Oyun
  • Bloodborne için Playstation 5’ten kötü haber!

Bloodborne birçok oyuncu için Playstation 4‘ün en önemli oyunlarından birisidir. Oyunun Playstation 5‘e geleceği biliniyordu, oyuncular Bloodborne‘da yükleme sürelerinin kısalmasını ve 60 FPS‘de çalışmasını bekliyordu.

Bloodborne Playstation 5 üzerinde 30 FPS’de çalışacak

From Software oyunlarının üretken bir modcusu olan Lance McDonald, From Software’in PS5‘teki oyunlarını uzun süredir test ediyor ve Bloodborne‘un ne yazık ki 30 FPS‘de çalıştığını söyledi. Ayrıca bir tweet’i ile de bu durumu takipçileri ile paylaştı.

Öte yandan From Software‘in diğer oyunları olan Sekiro ve Dark Souls III PS5 üzerinde 60 FPS‘de çalışıyor. McDonald, Bloodborne‘un PS4 Pro‘da 30 FPS kilidini kaldıran bir mod yayınlamıştı. Belki de From Software bu moddan yararlanarak PS5‘te 30 FPS kilidini kaldırabilir. From Software’in Souls türünü başlattığı oyun olan Demon’s Souls PS5 için yeniden yapıldı ve 12 Kasım‘da PS5 ile birlikte satışa çıkacak.

Ek olarak Xbox tarafının geriye uyumluluk konusunda bir sıkıntısı yok gibi duruyor. Geçtiğimiz günlerde Xbox Series X üzerinde Witcher 3 çalıştırıldı ve oyun Series X için optimize edilmemiş olsa bile 60 FPS‘de çalışabildi ve SSD‘den de tam anlamıyla yararlanabildi. Ayrıca Microsoft, Xbox için çıkan tüm oyunların yeni nesil Xbox’larda da oynanabileceğini duyurmuştu.

Windows 7 Pro

Bloodborne için Playstation 5’ten kötü haber! YAPILAN YORUMLAR
   
çağlayan araç kiralama esenyurt evden eve nakliyat