Bir Xiaomi POCO modeli MIUI 12 güncellemesi aldı!

Xiaomi POCO modelleri hem MIUI 12 güncellemesi hem de Android 11 sayesinde yeniden gündemde. Çinli firmanın adı POCO X3 NFC olan akıllı telefonu son zamanlarda birçok kişinin dikkatini çekmeyi başardı.

Asya kıtasında yaşayan POCO F2 Pro kullanıcılarının stabil olan Android 11 tabanlı bir MIUI 12 yazılımı ile tanıştığı tespit edildi. 12 Mayıs 2020 tarihinde piyasaya sürülen bu ürünün ülkemizde de satışa sunulduğunu duyurmuştuk.

Xiaomi POCO modelleri bir kez daha gündemde: MIUI 12 

Bu yılın haziran ayında POCO F2 Pro kullanıcılarına Android 11 güncellemesini yayımlayacağına dair bir söz veren 10 yaşındaki teknoloji firması sözünü tuttu. 22 Haziran 2020 tarihinde Redmi K30 Pro ve POCO F2 Pro ikilisini Android 11 Beta ile tazeleyen Xiaomi şimdi de MIUI 12 ile bir kez daha ön planda.

Bu akıllı telefonun Android 11 tabanlı olan MIUI 12 ile güncellenmesi milyonlarca kişiyi sevindirdi. Dosya boyutu 2.8 GB olan bu güncellemenin dosya kodu MIUI V12.2.1.0.RJKMIXM.

Bu güncelleme için hazırlanan bilgilendirme metnine bir göz attığımızda gözümüze kamera ile ilgili olan yenilikler göze çarpıyor. Dilerseniz POCO F2 Pro kullanıcıları için hazırlanan yeniliklere bir bakalım:

— Yapay zekâ tabanlı olan 3 yeni filigran!
— Videolar için yeni şablonlar!
— Videolar artık taslak olarak kaydedilebiliyor.
— Videolar için hazırlanan yeni şablonlar ve ön ayarlar artık indirilebiliyor.

Ayrıca eylül ayı için hazırlanan güvenlik yaması ile diğer MIUI 12 özellikleri de kullanıcıları bekleyen yenilikler arasında yer alıyor. POCO F2 Pro için neler düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Bir Xiaomi POCO modeli MIUI 12 güncellemesi aldı! YAPILAN YORUMLAR
   
çağlayan araç kiralama esenyurt evden eve nakliyat