sisli escort

Bebek Yoda, Star Wars: Squadrons İçin Geliyor

  • Ana Sayfa
  • Oyun
  • Bebek Yoda, Star Wars: Squadrons İçin Geliyor

EA’dan yapılan açıklamaya nazaran, Star Wars: Squadrons için yeni bir DLC paketi yolda. Yeni paketin ismi “Mandalorian Supply Drop” olacak ve büsbütün fiyatsız olarak oyunculara sunulacak. Mandalorian dizisinin ikinci dönemini kutlamak için çıkartılan bu eklenti paketinde, Star Wars kozmosunun en sempatik karakterlerinden birisi Bebek Yoda da olacak.

EA yeni eklenti paketini “Pilotlar, toplanın! Dış dallardaki müttefiklerimizden kritik sinyaller aldık. Mandalorian ikici dönem kapımıza dayandı! Çok beklenen ikinci döneme hazır olmanız için, sizleri gerekli tüm mühimmat ile donatacak bir fırkateyn havalandırdık.” diyerek duyurdu.

Star Wars: Squadrons oyuncuları, 28 Ekim tarihinden itibaren sekiz adet yeni kozmetiğe erişebilecekler. Bu kozmetikler, Mandalorian dizisinin birinci dönemi göz önünde bulundurularak hazırlanmış. Yeni eklenti paketi, her küme için farklı hologram, sticker ve bir adet ön panel süsü içeren kozmetiklerle gelecek. Ayrıyeten, Yeni Cumhuriyet ve İmparatorluk yıldızsavaşçısı gemileri için kullanılacak iki başka asılabilir süs de pakete dahil olacak. Bu kozmetikler oyun esnasında oyunculara rastgele bir ekstra avantaj sağlamayacak. Yalnızca görsel olarak geminizi modifiye etmenizi sağlayacak. Bu yeni eklenti paketi ile oyunun kusurlarını düzelten bir yamanın da yayına sürülmesi bekleniyor.

Bebek Yoda ve Öbür Kozmetikler

Bebek Yoda ve öbür kozmetikleri kullanabilmek için, oyun oynarken kazandığınız Zafer Puanları’nı kullanmanız gerekecek. Zafer Puanları’nı oyunun rastgele bir modunu oynarken elde edebilirsiniz. Daha evvel de bahsettiğimiz üzere, yeni eklenti paketi 28 Ekim’de yayınlanacak ve vakit kısıtlaması olmayan bir eklenti paketi olacak. Yani Mandalorian dizisinin ikinci dönemi yayınlandıktan sonra da Mandalorian Supply Drop eklenti paketine istediğiniz vakit ulaşabileceksiniz. Mandalorian dizisinin ikinci dönemi ise 30 Ekim tarihinde Disney+ kanalında yayınlanmaya başlayacak. Star Wars: Squadrons oyunu şu anda PC, PlayStation 4 ve Xbox One için kullanılabilir durumda.

Bebek Yoda, Star Wars: Squadrons İçin Geliyor YAPILAN YORUMLAR