sisli escort

Asphalt 9 Legends V1.0.1A Full Apk

Asphalt 9 Legends Full Apk,Dosyasını Sitemizden İndire Bilirsiniz,Araba Yarışı Seven Arkadaşlar İçin,Paylaşma Gereksinimi Duyduğum Bu Oyunda,Size Bire Sürü Zorluk Ve Eğlence Bekliyor.Oyundaki Arabaların Hepsi Gerçek Markalı Araçlar Olup,Oyunun Kendi Araçları Yoktur.

Oyundaki Amacınız Keskin Virajları Geçip,Uzun Yollar Kat Edip,Rakiplerinizi Geçmek.Oyunun Bu Sürümünde Hiç Bir Hata İle Karşılaşmıcaksınız.Bütün Düzeltmeler Yapıldı.

Eski Sürümlerde Olduğu Gibi Artık Oyuna, Vpn İle Girmenizede Gerek Yok.Normal İnternet Bağlantınızla İstediğiniz Gibi Girip Oynayabilirsiniz.Bu Oyun Ardakaşlar Online Şekildede Oynanabilir,Arkadaşlarınızı Alıp Yarışlara Katılın Macaranın Dibine Vurun,Beraber Drift Yapın,Nos’a Basın,Asfaltı Ağlatın.

Asphalt 9 LegendsV1.0.1A Full Apk

Asphalt 9: Legends; Oyunundaki Araçlar Coğu Oyunda Yok,Örnek Olarak, Ferrari, Porsche, Lamborghini ve W Motors gibi meşhur üreticilerin imzasını taşıyan gerçek hiper otomobillerden geniş bir yelpaze sunuyor. İstediğiniz Arabayı Seçebilir Ve Rakiplerinizin Canına Okuyabilirsiniz.Online Modu Sayesinde Dünyanın Her Yerindeki İnsanlarla Yarışın.Eğlencenin Doruklarına Ulaşın.

Asphalt 9 LegendsV1.0.1A Full Apk

Asphalt 9 Legends Grafikleri İle Muhteşem Gibi
Oyunun Grafik Bakımından,Küçümsen’icek Gibi Değil Oyunculara Gerçekten Yarışıyormuş’sunuz Gibi,Hissiyat Veriyor.Oyun Kurucuları Gerçekten Bu Oyuna Özen Göstermiş.

Asphalt 9 LegendsV1.0.1A Full Apk

Asphalt 9: Legends Arcade Eğlencesine Kapıl
Asphalt 9 Legends Nitro şoku yapmak için nitro doldur ve ses duvarını aşacak kadar yüksek bir hız artışına ulaş. İstediğin zaman Drift yapıp çok oyunculu veya yapay zeka yarışçı rakiplerini göz alıcı bir şekilde alt etmek için frene iki kez dokun, Asfalt nasıl eriyor izle!

Asphalt 9: Legends Sokak efsanesi


Asphalt 9 Legends Sokak macerana kariyer modunda başlayıp 60’tan fazla sezon ve 800’den fazla yarış tamamla. Dünya serisi çok oyunculu modunda farklı liglerde 1 ila 8 oyuncuya karşı gerçek zamanlı yarışlara katılarak gerçek bir Asphalt efsanesi ol.Tekerlekleri Döndür,Oyunun Kazananı Sensin.

Asphalt 9 Legends V1.0.1A Full Apk

Asphalt 9 Legends Oyun Kurulumu

  • Asphalt 9 Legends v1.0.1a Sd Data Dosyasını İndirip Rardan Çıkaralım
  • Çıkardığımız Dosyayı ‘com.gameloft.android.ANMP.GloftA9HM’ Dosyasını Android/obb Klasörüne Atalım
  • Sonra İndirdiğiniz Apk Dosyasını Kurun Ve Oyuna Giriş Yapabilirsiniz

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gameloft.android.ANMP.GloftA9HM&hl=tr

Eğerki İsteğiniz Her Hangi Bir Oyun Varsa,Bize Yorumlarda İletebilirsiniz,Yada İletişim Bölümünden Yazarak’ta İletebilirsiniz Sizlerin Mutlulu Bizim Mutluluğumuz.

Yorum Yapmayı Lütfen Unutmayın…

Diğer Android Oyunları Görmek İçin Tıklaya Bilirsiniz

Sitemizdeki Blog’a Ulaşmak İçin Tıklaya Bilirsiniz

Asphalt 9 Legends V1.0.1A Full Apk BENZER İÇERİKLER
Asphalt 9 Legends V1.0.1A Full Apk YAPILAN YORUMLAR
  • hasan ayva
    2 sene önce

    Slm paylaşımınız inanki hayran edici, şukuladım

 
%d blogcu bunu beğendi: