Age Of Civilizations 2 Mod Apk

Age of Civilizations 2

Age of Civilizations, öğrenmesi kolay fakat ustalaşması zor büyük bir strateji savaş oyunudur. Amacın, askeri taktikler ve kurnaz diplomasini kullanarak dünyayı birleştirmek ya da fethetmek. Dünyayaya kan mı kusturacaksın yoksa önünde diz mi çöktüreceksin? Seçim senin…

Bilgisayar da bir çok rakibi olduğuna ama mobil de rakipsiz olduğuna inandığım bu oyun için inceleme puanım 7/10 , her ülke bazında zorluklar değişmekte olan bu oyunu mobil olarak sizlere sunuyorum. Zaten uzun zamandan beri insanlar Europa Universalis 4 ve Hearts of Iron 4 gibi oyunların mobile çıkmasını beklemekteydi. (Bunlardan biri de benim)

Age of Civilizations 2, strateji ve tarihi oyunları sevenlerin uzun zamandır mobile çıkmasını beklediği yapımcılığını Łukasz Jakowski üstlendiği dünya oyun platformu için önemli olan oyunlardan birisidir. Amacınız seçtiğiniz ülke ile bulunduğunuz dünya haritası üstünde rakip devletlere karşı mücadele etmek ve galip gelmeye çalışmaktır. Uzun süren savaşlar, farklı oyun modları, gerçek tarihten olaylar ve dahası sizleri bekliyor. Onlarca devlet, gerçek zamanı yansıtan ülke sınırları, farklı senaryolar ve dahası sizleri bekliyor. 1440 yılında Osmanlı Devleti ya da 2. Dünya Savaşı Türkiye’si ve Günümüz Türkiye’si olmak üzere birçok devletin başına geçebilir, yönetimini yapabilirsiniz. Türkçe dil desteği mevcuttur. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Oyundan Görüntüler

Diğer oyunlar için buraya tıklayabilirsiniz

Age Of Civilizations 2 Mod Apk BENZER İÇERİKLER
Age Of Civilizations 2 Mod Apk YAPILAN YORUMLAR