Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

AdVenture Communist Mod Apk (v4.8.2) + Ücretsi Bilim İnsanı Yükseltme + Reklamsız İndir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Slm! AdVenture Komünist Oyunu Oyuncu En Son AdVenture Komünist Mod Apk (v4.8.2) + Parasız Bilim İnsanı Yükseltme + Reklamsız indirmek istiyorsanız, doğru sayfaya geldiniz. Bu sayfada, AdVenture Communist Android Oyununun Uzmanlık Alanı ve Mod Versiyon Apk uygulamasının size tek bir Tıklama Hızı CDN  Drive Bağlantısağlayacağını biliyoruz , böylece AdVenture Communist  Mod Android Simülasyonu Oyununu kolayca indirebilirsiniz .

Oyun AdıAdVenture Komünist
Android Sürümü5.0 ve üstü
KategoriSimülasyon
Kullanıcı Yorumları5 üstünden 4,3 yıldız
Şimdiki versiyonuv4.8.2
Son Güncelleme04 Ekim 2019
Boyut77 MB
İndirilenler5,000,000+

AdVenture Communist Mod Apk’un Uzmanlığı Nedir?

AdVenture Communist (MOD Free Scientist Upgrade), AdVenture Capitalist’in devamı olarak kabul edilen Kongregate Maçı Simülasyon Maçınızdır. 
Bu oyun bununla beraber milyarder olma düşsel taşıyan ve işten zevk alan kişiler için de kabul edilebilir. Azca oranda fon ile sayısız dolar imal edebilirsiniz. Simüle edilmiş gerçekçi bir şirket tasarımına haiz olmanın, bir servet elde etmek için para kullandığını ve harcadığını anlıyorsunuz.

Boşta oyun-: Hyper Hippo bu oyunu tasarladı. Oyunda tıklayıcı gameplaya ile beraber yapmanız ihtiyaç duyulan, oluşturmak için kontakt kurmaktır.

Bir mülk parselinden ve bununla beraber bir çiftçiden başlayarak, köri imparatorluğunuzu geliştirirsiniz. Fazlaca fazla mahsul ve patates ekin. Çiftçiler sizin tarafınızdan işe alınabilir ve sonrasında onları kapsayabilir. İmparatorluğunuzu iyi mi geçireceğinizin farkındaysanız, yiyecek sağlayabilir.

Boş bir spor olan AdVenture Communist, uyuduğunuzda ve maçı kapattığınızda bile imparatorluğunuzu geliştirmeye devam etmenizi sağlar. Biri kapınıza bir görevle eşlik ederse kendi patronunuz tarafınca atanırsa, eşleşmeyi gevşetin ve kapatın. Maçın bir sonraki açılışında ürün ve patates alabilirsiniz.

AdVenture Komünist

Patates imparatorluğu kurmak-: Besin gezegendeki birçok ülke için mühim bir mevzudur. Yemekle başka bir şey yapamayız. Patates mükemmel bir seçim olabilir. Meyvelerden başlayarak, sizin tarafınızdan yiyecek yapılabilir. Patates favorilerim içinde.

Görkemli olan köri imparatorluğunu kur. Ulusun görkemli lideri ol. Kasabalar ve çiftlikler inşa edin Çiftçilerinizin sayısı ne kadar büyükse. Maddeler, giderek artan sayıda çiftçinin kendi çiftliğinizde etkinlik göstermesine destek olabilir ve siz de hasat edersiniz.

Endüstriyel Güncelleme-: Patates bir tek. Yeterince yiyecek yedikten sonrasında işletmeleri yaratmaya ve güncellemeye devam edebilirsiniz. AdVenture Communist, alanları, şehirleri ve sulama sistemlerini, gücü, fabrikaları, silahları ve daha fazlasını yükseltmenize izin verir.… Lüzumlu bir madde olduğunda, yeni bir işletmenin kilidini açabilirsiniz. Her düzey atladığınızda tedarik edilir.

Tüm sektörleri oluşturmak yerine bu işe odaklanmanızı tavsiye ederim. Yepyeni bir işletmenin kilidini açmanız gerekir. Kıymet çoğu zaman yeni işletmeler tarafınca getirilir.

Araştırmacılar-: Bir öncü iseniz araştırmacılar işçilerdir. Onlar geliştirmek için üretim hızı elde eden bireylerdir. Araştırmacılar, Epic, Ender, Sık ve Yüce olan sınıflara ayrılır. Araştırmacıların kilidini arama kapsülleri satın alarak yada kaynakları değiştirerek açabilirsiniz.

Bazı ipuçları ve püf noktaları-: Her alanın sağında, miktarı kısıtlayan bir sekme bulunur. Daima bu sekmeyi yerleştirin. Örnek olarak, bir ziraatçi 10 patates fiyatını verir, sadece 100 patatesiniz olmasına karşın 1 ziraatçi satın alabilirsiniz. Tek bir tıkla 10 ziraatçıyı Max’de iken satın alabilirsiniz.

İzlenen reklam videoları, Propaganda Sayacını optimize etmeyi mümkün kılar. Bu saat üretim hızının artmasına destek olabilir. Bu tesir sona ererse, tutulması ihtiyaç duyulan Reklamlar olan videoları görmeye devam edebilirsiniz.

Son olarak: Genel olarak, AdVenture Communist boş kalan öteki oyunların aksine taze bir oyun oynamıyor. Bir çok süre, kilidini açmak, güncellemek, oluşturmak ve tekrardan başlatmak için tıklayın. Donuk gelebilir, sadece imparatorluğunuzun büyüdüğünü izlemenin gururunu hissedebilirsiniz.

AdVenture Communist Mod Apk Özellikleri

AdVenture Capitalist’in Görkemli Uzmanlarından, tembel olan daha büyük bir tıklama geliyor! AdVenture Komünist çalışmak için daha zor ve Patates Tycoon almanın fantezisini çalıştıran sporu arzu eden yoldaşlar için inşa edilmiştir.

FILE_0_EXTENSION Patates ile adım atar! Sonunda Komünist Devletinizin ve çiftliğinin daha sempatik Lideri olun ve Kaynakları edinmek için toplanın. Kendi yolunuz için bir oldukca Yoldaş çizebilirsiniz, böylece boşta kalabilirsiniz, sadece devamlı olarak geri döndüğünüzde, elinizde Kaynaklarla iç içe kalmış olarak, eli açık duruma geri dönün! özellikleri: – Kendi işlerini otomatikleştirmek ve performanslarını çoğaltmak için Araştırmacılar işe.

“Uzman” ı “proletarya” dan alıyorlar! – Siz uyurken yada boşta iken köri toplayın. Sarımsak kutup sallayabilir daha; ve çubuklarımız var! – Karlar, şundan dolayı Görevler sizin tarafınızdan tamamlanır ve maceranın çekiciliğini sunar. Ihmal etmeyin, 1 insanın işgali ötekinin deneyimidir! – Leader’ın hangi kaynakları sağladığını bulmak için günlük olarak tamamen parasız olan parasız kapsüller açın Şimdi oyna, AdVenture Communist clicker! Boşta olan günlük zevk payınız!

AdVenture Komünist Mod Apk İndir Iyi mi

Süper Seyahat Uzmanlarından Paracı daha büyük bir tembel tıklayıcıya ulaştı! Journey Communist, fantazinin Patates kralı olması için bir araya geldi ve bununla beraber oyunu gerektiren çalışkan Yoldaşlar da oldukca daha etkili. .

Zafer yolu, görkemli olan tüm Patates ile adım atar! Sonunda, birinin Komünist Devleti ve çiftliğinin daha sempatik şefi olun ve varlıkları elde etmek için bir araya gelin. Bu, emrinizde boşta kalabileceğiniz anlamına gelir Yoldaşlar, kendi sebeplerinden dolayı sizi çekecektir! 
Ek olarak, Komünist Devlet kişisel olarak yapışmasa da, Süper Şef, bu niteliklerle beraber olabilir:

– İşe alım bilim adamları, etkinliklerini arttırıyor ve işinizi arttırıyor. Proletaryadan “uzman” ı yerleştirdiler!

– Kar gıcırtı şundan dolayı Görevler sizin tarafınızdan tamamlanır ve maceranın çekiciliğini kendine çeker. Akılda tutulması, 1 insanın işgali bir tek başka bir tecrübe!

– Geniş Tamamen Tamamen Parasız Kapsüller Her gün Şefin hangi kaynakları sağladığını öğrenmek için 
Şimdi Yolculuğa katılın Komünist tıklayıcısı! Boşta olan günlük zevk payınız! 
– Uyurken yada uyuşukken bile köri topla. Sarımsak kutup sallayabileceğinden daha çok; ek olarak çubuklarımız var!

AdVenture Komünist

AdVenture Communist Mod Apk’ın İnanılmaz Yeni Özellikleri

Boşta Oyun oynama 
Bir mülk parseliyle başlıyorsunuz ve bununla beraber bir çiftçiyle köri imparatorluğunuzu yaratıyorsunuz. Patates ile beraber ekin ekin. Çiftçiler sizin tarafınızdan işe alınabilir ve sonrasında onları kapsayabilir. Tam olarak iyi mi para koyacağınızı öğrenenler için imparatorluğunuz yiyecek verebilir.

Endüstriyel güncelleme 
Hyper Hippo bu maçı tasarladı. Seyahat Komünist, bazı ülkelerin pazarlarını yansılamak ediyor Piyasa paracı seyahatiyle simüle edilirse. Clicker-play-play ile beraber yapmak isteyebileceğiniz tek şey, derhal aşağıdakileri oluşturmak olacaktır. 
Boşta bir maç olan seyahat Komünist, sıhhatli bir halde uyuduğunuzda ve bununla beraber maçı kapattığınızda bile imparatorluğunuzu sürdürmeye devam etmenizi sağlar. Bir şahıs kapınızı çaldığında bir çabayla beraber hareket ederse, patronunuz tarafınca atanırsa, gevşeyin ve maça son verin. Bu maçın bir sonraki açılışında tam olarak ürün ve patates alabilirsiniz.

Görkemli olan köri imparatorluğunuzu edinin. Sonunda ulusun görkemli öncüsü olmak. Kasabalar ve çiftlikler oluşturun Her ne kadar ziraatçi miktarınız yüksekse. Maddeler, giderek artan sayıda çiftçinin muhtemelen kendi otomobilinize konsantre olacağına ve hasat yaptığınıza destek olabilir.

Yiyecekler yeryüzündeki birkaç devlet için mühim bir mevzu olabilir. Yiyeceklerle başka hiçbir şey yapamayabiliriz. Patates kimi zaman oldukca üstün bir seçimdir. Meyvelerle başlıyorsunuz, sizin tarafınızdan yiyecek yapılabilir. Chips bir tek kendi favorilerim içinde.

Patates bir tek. Yeterince yiyecek tükettikten sonrasında işletmeleri üretmeye ve iyileştirmeye devam edebilirsiniz. Journey Communist size kaliteli alanlar, denizler ve sulama programları, fabrikalar, elektrik, silahlar ve… yetiştirme kabiliyeti veriyor. İstenilen her şeyin kafi olduğu durumlarda taze bir sektörün kilidini açabileceksiniz. Her düzey atladığın süre tedarik edilirsin. 
Patates imparatorluğunu edinmek

AdVenture Komünist

En Son Güncellemede Yenilikler

– Liderlik sıralaması artık vakalarda maksimum sıraya çıktıktan sonrasında görmek artık daha kolay 
– Metin yükleme ekranlarında muntazam görünmeme problemi düzeltildi – Vakalarda sıralanma problemi 
giderildi*** v4.8.2 ***Merhabalar Yoldaşlar!Komünizmin ilerleyişi, bu son güncellemede KÜRESELDEN KAYNAKLIYOR! ★ Konuş! 4 şanlı yeni dil: Korece, Japonca, Türkçe ve Rusça! 
★ Hepsi benim! Sıradaki Tüm Bilimi Al! 
★ Fotoğraf Muhteşem! Mağaza paketlerinde yeni sanat! 
★ böcek ezmek! Oyuncuların hesap bağlamada takılıp kalmaları problemi düzeltildi!

Daima olduğu benzer biçimde, Geri bildirim ve sorularınızı adventurecommunist@hyperhippo.ca adresine gönderin!

Sulh, Refah ve Patates,

Hiper Hippo Yoldaşlarınız

Kullanıcı AdVenture Komünist Mod Apk Hakkında Ne Diyor?

 1. Kullanıcı-:  Güzel oyun. Yalnız yağma kutusunu birazcık sevmiyorum. Oyunu iyi mi tasarladıklarının oldukça havalı bulunduğunu söyleyeceğim. Oyunun her “endüstrisi” temelde bir polinomdur, daha derin kısımlar daha yüksek derecelerdedir ve endüstrinin önceki seviyesinden 10 kat daha çok kaynak gerektirir. Dikey genişlemesini ve yatay genişlemesini de seviyorum. Muhtemelen bu oyunu serüven paracı yapmak için olmasıyla birlikte zor değildi.

 2. Kullanıcı-:  Birkaç aydır oynuyordum ve maksimum seviyenin neredeyse yarısına ulaştım. Yarasa derhal kapalı bu oyunun uzun solukta bulunduğunu farkına varacaksınız. İlk ay için günde 2-3 düzey gidebilirsiniz, sadece bundan sonrasında uzun bir süre için 1 düzey / gün ve şimdi 50 düzey düşüşte, düzey başına 3 gün yapıyorum. Forumu okuduğunuzda, bir görevi tamamlamak için bekleyen oyuncuları görmüş olacaksınız. Söylemeliyim ki, tatminkar bir boşta oyunudur ve günün sonunda başarı ve sevinç duygusu verir.

 3. Kullanıcı-:  Her birkaç günde bir oynayabileceğiniz etkinliklerle, iyi bir süre kaybı olan iyi bir boşta oyun. Bu oyunlara çekiliş, sayıları daha da geliştirmek için daha çok kartın daha iyi ve daha çok kilidini açtıklarını görmeye başlamanın yeni başlangıcıdır. Reklamlar, ilerlemeyi hızlandırmak için görüntülenir, sadece yeterince iyi dengelenir, böylece devamlı seyretmek zorunda kalmazsınız.

Sağlanan Mod Apk Özellikleri

  • Parasız Bilim Adamı Yükseltmesi
  • Reklamsız
AdVenture Communist Mod Apk (v4.8.2) + Ücretsi Bilim İnsanı Yükseltme + Reklamsız İndir BENZER İÇERİKLER
AdVenture Communist Mod Apk (v4.8.2) + Ücretsi Bilim İnsanı Yükseltme + Reklamsız İndir YAPILAN YORUMLAR

    dubai escort berlin escort sex hikayeleri seks hikayeleri porno