Ace Combat 7 : Skıes Unknown İnceleme

Ace Combat 7 : Skıes Unknown İnceleme

Ace Combat 7 Gökyüzünde sanal bir oyun serisi varsa, muhtemelen en ünlü Ace Combat arcade uçağıdır. Namco, Ridge Racer ve Tekken’in diğer büyük markaları gibi bu uzun hat’da otomatlardan geliyor.ve 1995’ten beri 17 oyun verdi. Bugüne kadar, bir Japon yayıncının 6. en başarılı video oyun markası olan 14 milyondan fazla parça satıldı.

Ace Combat 7

Ace Combat 7, Mevcut PlayStation dışındaki bir platformda yayınlanan serinin ilk oyunuydu.

Ace Combat 7 İlk Defa 3 Kez

Fakat şimdi; birkaç primer içeren klasik “as” ın şenlikli bir sunumunu yaptık.

Benzer şekilde, tüm uçaklara bile giremezsiniz.

bu yüzden sanal makine için sadece dörtlü bir yer kurmanız gerekir.

Ace combat 7

Aynı zamanda, ilk olarak Project Aces’in dahili araçlarında kullanılabilecek yeni bir parça olan lisanslı Unreal motorundaki yedinci ilk yapıdır.  Namco’da da Unreal, Tekken 7’nin yapımında kendisini mükemmel bir şekilde ispat etti, bu nedenle kullanmamak için hiçbir neden yoktu.

Ace Combat 7

Ve üçüncü oyun piyasaya sürüldüğü aynı zaman diliminde gerçekleşir serisi,;yedi ilk oyun. yeni yedi hikaye, önceden neredeyse sadece birkaç ay sunarken tüm parçalar aslında, geçmişte ya da gelecekte ayarlanır. Büyük parçaların ezici bir çoğunluğu olan Ace Combat 7;

Strangereal adında alternatif bir dünyaya yüklenir ve ezici bir çoğunluk olarak, hala aynı arsaya sahiptir. kötü bir Kral bir iyi adamı işgal eder ve sizler modern bir;

başka büyük savaşta savaşmaya layık seçkin pilotlar olarak sizi seçer. Özellikle Oseánská federasyonu Krallık Erusea tarafından ; nehoráznému saldırıyı savunmak gerekir, ancak gökyüzünde savaş tam geçmişte kaç kez aynıdır çünkü oyunun içeriği, aslında gerekli olmadığını.Anlatmıstır.

Ace Combat 7

Şahsen kısa bir tatil için böyle bir dünyaya gitmem, çünkü her yıl savaş var.

 Bununla birlikte, iyi avcılık için, gökyüzünün diğer tarafına uçan bir kişi değilim, çünkü sonunda;gelincik gibi egemen karakterlerim olup olmadıklarını, hepsini sert yokuşlara gönderirmiyim bilmiyorum . 

Her iki halk için de uzmanlar kesinlikle bilinmeyen bir terim değildir. çünkü; çok küçük rollerde olsalar bile, birkaç kez seri halinde ortaya çıkmışlardır. Ace Combat 5; Squadron Lideri ve Ace Combat Zero (Belkan Savaşı) PSP cebi ile tanıştınız. “King’s Evil” beş arcade arcade modunda oynadı ve cep tabanlı Ace Combat 04: Paramparça Gökyüzü’nde de belirdi.

Ace Combat 7

Ve onlardan 12 yıl sonra, görüyorsunuz. şimdi sandıkta parçalanıyorlar ve suyun üzerinde devriyeye dikkatlice bir uzay asansörü inşa eden barışçıl komşularını işgal ediyorlar. Hikâyenin onlarla gerçekten güzel, sık ve uzun filmlerle sunulması;hem erkek hem de kadın kahramanların hem olumlu hem de olumsuz olan ilginç ve kederli savaş kaderlerini izlemesi hoş. 2016 yılında sona eren Kurtuluş Yangınlar, ve eski Ace Combat 3: zaman çizelgesi üzerinde yedi Ace Combat 6 arasında yerleşmiş, seride alışılmış olduğu gibi, Electrosphere Ancak 2040 uzak gelecekte geçiyor.herhangi bir şekilde birbirine parçaların çoğu birlikte çalışmaz, yani kurgusal ve gerçek dünyamıza eşit şekilde bölünmüş olan tüm Ace Combat evrenini bilmeden yedinci kuyunun tadını çıkarırsınız.

Bu Uçak Sağlam Gidiyor.

Tecrübeli senaryo yazarı Sunao Katabuchi zaten kareler ve beşlikler üzerinde çalıştı.daha sonra yedinci perdesi için takma adı ; Trigger olan yepyeni bir ana karakter tasarladı. Bu, serinin ortalama sayısı olan yirmi misyon boyunca ;örneğin, üç ve beşin 30 veya daha fazla misyona sahip olması, oldukça iyi tutunma ve ters çevirme umudunun var olduğu, ama bilirsin. bazen kader ve böyle her zaman savaş. Buralarda uçarken, onu neredeyse özlü iç içe geçmiş çalışmalarla kolayca karşılaştırabilirim, çünkü grafiklere ve efektlere ek olarak, üçlüden pek fazla değişiklik bulamazsınız.

Ace Combat 7 Hakkında

Bir evrak çantanız olsun, neredeyse her zaman gökten hareket eden ve size ait olmayan herhangi bir şeyi kaldırma veya her iki kürenin bir karışımı da dahil olmak üzere yer hedeflerine uygulama göreviniz vardır. İkinci bölümün zamanından beri, tüm başlıklar mükemmeldi, bu nedenle yeni yedi, eksik HDR olmasa bile iki kez geçerlidir. Her uçağın özenle hazırlanmış kokpiti vardır ve cennetsel manzara sıradan PS4’te çok güzeldir, geleneksel olarak ayrıntılara ilişkin bazı imtiyazlar zaten yapılmak zorunda kalmıştır. Yeni bir şey zirveye ulaştıysa, kesinlikle büyüleyici hava. Güneş ve muhteşem yansımaları bir kez yakaladığınızda, doğrudan yosunlu bulutlara uçarsınız, böylece neredeyse bir an için yoğun bulutta ve fırtınada neredeyse somut bir yağmurla çakışan fırtınayı kaybedebilirsiniz.

Ace Combat 7

Ve hepsi bu kadar değil, çünkü bazen yıldırımın müdahalesiyle bir ilginiz olabilir; bu da bir anlığına uçaktaki elektronik aksamı devre dışı bırakabilirken, buzlanma don sizi güneşte sürmenizi engeller. Burada bile, sadece seçilen uçakta oturmak güzel (özellikle bonus gümüş yıldız uçağıyla) ve serbest uçuş modunda, yaratıcıların oyunda modellediği 18 haritanın güzel hazırlanmış çevresinin tadını çıkarmanız yeterli. Aynı oyun hakkında yazarken, büyük olasılıkla üretici tarafında kasıtlı bir şey çünkü serinin gerçek ustalarından Kazutoki Kono tarafından denetlenmişti. İkinci bölümde grafik tasarımcı olarak çalıştı ve dört yaşından beri tüm Project Aces ekibini yönetiyor.

Standart ve yapacak bir şey yok

Yedinci, Kono ve ark. oyuna gerçekten yeni ve devrimci bir şeyler koymaktan korkuyorlardı. Bu arada, Ace Combat birkaç yıl içinde çok iyi gidiyordu: ikisi, misyonlar ve havacılık aslarının önüne planları getirdi: 3D kokpitte üçlü atılım,;Dualshock titreşimi, kalkış, iniş, yakıt ikmali, uçak ve gece uçuşları, en büyük beş komuta ve 50 uçak, 16 El ilanları için Six-Wide 8

Multiplayer, vs. Yedinci sadece havaya sahipken, PC ve PS4 VR ve elbette rafine grafikler.

Ace Combat 7

Burada eksik olan bir kooperatif rejiminin yanı sıra, kanatlılara komuta etme, helikopterleri ve bombardımanları yönetme, Saldırı Ufku’nu ya da bölünmüş bir perdeyi neşelendirme ihtimalinden bahsettiler. Ancak kalkış / iniş, havada yakıt ikmali yapmaktan ve yeniden kullanılan; Arsenal Kuş gibi geleneksel devasa fantazi uçaklarından memnunum, ama şimdi dev bir uçağı uçağı üssü olarak hizmet ediyorum. Düşmanın çok sayıda kullandığı; ve sık sık mücadele ettiğin karşıtların bana kötü bir fikir olarak geldiği dronların vurgusu. çünkü canlı iletişim kurucu muhalifler olmadan gri kutuları avlamak ve vurmak sıkıcı bir parça getirdi. Ek olarak, tüm görev bu kavram üzerine kuruludur.

Ace Combat 7

Geçerli platformlar PC, PS4 ve yeni X1 için modelleme ve gerçek lisanslı uçakta Çok daha iş makinelerinin ki, ne hangar miktar değil taşma anlamına gelir. Tüm uçak üreticileri geçen Ace Combat beri sıfırdan tekrar yaratmıştı: Infinity hala PlayStation 3’te gitti ve stüdyo bile ayrıntılı bir manzara yükselttikten sonra gecikmeli yeniden çekmek eski modeller istemiyordu. Toplamda bir önemli bir kısmı aynı zamanda kısmen hayali fantezi uçağı makineleri, aynı zamanda, aynı uçağın farklı varyantlarını oluştuğu oynanabilir olmayan oynanabilir uçak, oynama 42 sayılır. Örneğin, F-15 daha fazla versiyonda, “kanatçı” SU-27’den bahsetmiyor. Pilotable, 26’dan fazla eşsiz uçak (bonus olanlar dahil).

Ace Combat 7 inceleme

Ben büyük jet uçakları iyi birinci ve ikinci nesil için bir şey var, ama oyun artık açıkça Rafale için Typhoon üzerinde F-35 mevcut üretim odaklanmıştır; ama burada tekrar denemek ve bizim GRIPEN sopa olabilir. Yeni uçaktaki kampanya çok tasarruf ettiğinden; ilk birkaç görevde yalnızca bir F-16 seçeneğine sahip olduğundan küçük hangar yakında ikna edilecek. Görev siparişleri için aldığınız puanlar için yeni uçaklar, yeni özel silahlar ve geliştirmeler açık bir ağaçta satın alınmaktadır. Üç zorluk arttıkça (ne yazık ki kampanyanın başlamasından sonra değiştirilemez), daha fazla sopa, para satın almak için para kazanılır.

Ağacın ayrı dalları oldukça kestanedir ve hemen hemen her biri tamamen farklıdır, bu nedenle kilidini açmak için bir yön seçmelisiniz. Ve sevmediğiniz bir uçak bulabilirsin, ama arkadaki rüya makinenin rüyası vardır, ilk önce tırmanmadığınız makinelerin kokpitlerini satın almanız gerekir. Neyse ki, ağaç anlamlı olan üç açık yön veriyor. Bunlardan ilki;Amerikan ve Avrupa Uçakları ile Batı Tasarım Okulu (F-104 – F-22/35) iken. ikinci uzun şube Rus üreticilerine (MIG-21 – SU-57) ait ve üçüncüsü mevcut durumunuz için tam iyileştirmeler konusunda uzmanlaşmış durumda. Eroplan.

Ace Combat 7

Ace Combat 7 Bir akşam için eski tanıdık Oldu

Kesinlikle tek kişilik bir oyuncu kampanyası elbette, bir kez daha çok moralli ve düşman füzelerinin önünde manevra yaparken, fişekleri kullandığınızda (başlangıçta bir görevde 5), kelimenin tam anlamıyla el sıkışacaksınız. 1990’ların ilk bölümünden itibaren bildiğimiz gibi yine Ace Combat 7, klasik arcade oyunudur, böylece her uçağın düzinelerce taşıdığı silahları değiştiren ve otomatik olarak kara, su ve hava hedeflerini hedef alan yüz altıyı ateşleyerek uçarsınız. Bir Ace Combat bile ekstra uzun oyunlardan biri değildir, bu yüzden en düşük seviyede bile 6 saate kadar uçabilirsiniz, en yüksek seviye ise 10’un üzerinde alabilirsiniz. Hatırladığım kadarıyla, en büyük kısmı xbox Ace Combat 6: Fires yaklaşık 12 saat içinde ayağa kalktığım Kurtuluş’ta, yedisi kesinlikle on yaşın altında.

Sonra sadece 8 pilot için çok yaygın bir çevrimiçi çok oyunculu var, bence umutsuz bir sayı. Köpek dövüşü altıdan pilot sayısını iki katına çıkarır mı? Dörtlü Ortak Saldırı oyuncuları veya Ace Combat: Splitscreen için ortak mod nerede? Sadece iki kibrit türü (herkesin kendisi ve takımlar aleyhinde olanlar), multicook’un yaratıcılarının çok oyunculu ağacın özel bölümünü bile kurtaramayacak kadar az ilgi gösterdiğini göstermektedir. Yedinci yılda, özellikle fazla meşgul olmazsanız, hepsini uzun bir akşam geçirmek zorunda kalacaksınız.

Son olarak, mahkeme bestecisi Keiki Kobayashi serisinin güzel ve çarpıcı müziğini vurgulamak istiyorum. Şarkının dördüncü kurulumundan beri Namco için çalışıyor ve oyun için 63 yeni şarkı bile besteledi ve hem dövüş hem de özel oyuncuyu harika bir şekilde dinliyorlar.

Ace Combat 7

Seven, diğer uzun ömürlü sıralar gibi, omurgadaki yirmi tur boyunca yavaş yavaş düşmekte olan serisinin tipik bir temsilcisidir. Hala çözülecek bir şeyiniz olmadığı ve harika bir dövüş yaptığınız çok ruhlu bir havacılık arcade’i. Bakması çok güzel, kontrolü basit ve yanlış bir şey yapmıyor. Fakat hiçbir şekilde öne çıkmıyor, içeriğinden ve uzunluğundan biraz zarar görüyor ve aslında yıllarca oynadığımız aynı şeyi getiriyor. Bu kısa uçuş için bile gemide daha iyi servis yapmadan ucuz bir bilet alıyor musunuz?

Diğer Blog Yazımız İçin tıklayıın

Ace Combat 7 : Skıes Unknown İnceleme YAPILAN YORUMLAR