sisli escort

Vampire’s Fall Mod Apk (v1.3.22) + Sınırsız Altın + Sonsuz Enerji +Beceri Puanı

Merhaba! Vampire’s Fall Oyun Oyuncusu Latest Vampire’s Fall Mod Apk (v1.3.22) + Sınırsız Altın + Sonsuz Enerji + Beceri Puanlarını indirmek istiyorsan, doğru sayfaya geldin. Bu sayfada, biz Vampirin Fall Android Oyun Hususi ve Mod Sürüm Apk tek tıkla elde edecektir neyi bilecek En Süratli CDN  Sürücü Linki kolayca indirebilirsiniz böylece indirmek için Vampirin Sonbahar  Oyun Oynama Mod Android Rol.

Oyun AdıVampir Sonbahar
Android Sürümü4.1 ve üstü
KategoriRol yapma oyunu
Kullanıcı Yorumları4.7 üstünden 5 Yıldız
Şimdiki versiyonuv1.3.22
Son Güncelleme07 Ekim 2019
Boyut97 MB
İndirilenler1.000.000’dan

Vampir Sonbahar Mod Apk Özelliği Nedir?

Senelerce tüm Vampir köylülerinin yaşam boyu sakinlik ve keyif aldıklarını gördükleri. Sadece söylentiler gölgeli bir sihir kaynağına yayılıyor – bir büyücü. Sen. Oldukça azca şey anlamış olur mısın, kaderin sana hususi bir şey var…

Vampir Güz

Vampire’nın damlası: Kökeni hakkaten sıra tabanlı üstesinden gelmek kullanarak hakkaten 2 boyutlu bir RPG olabilir. Kişiliğinizi yapın, tüm dünyadan kan hattınızı ve kurumunuzu seçin. Olmak ya da almak için mülkünüzdeki tahribat mı olacak? Becerikli, değişik oyuncu canavarlarla savaşmak için arama yapmak için kabiliyetlerini kullanacak mısın?

Ambrogio Bir tecrübe olabilir. Bir kez bu vakalara maruz kaldıktan sonrasında güneş ışığı tanrısı Apollon tarafınca öldürülmekte ve ek olarak vampir olmaktadır. Sadece, bu tanrıça Artemis’i kazanan beraber kullanmak – Apollo’nun kız kardeşi bile, ona papazın ölümsüzlüğünü ve kabiliyetini verdi. O zamandan beri, o 3 dünyadan bir şeytan olarak geldi. Onu ortadan kaldırabilecek tek şey, gümüşünüzün ve hem de nazik olmanızdır.

Vampir köyü süresince gezi etti ve gölgeli büyü ve bir başka kurtla beraber terk etti. Sen bir Angmar savaşçısın, bu V-amp’Ire köyünün koruyucusu. Köyünüzü korumak için, o vakit zehirli yaratıklarla başa çıkmak zorunda kalacaksınız. 
Arsa 
Vampir’in düşüşü: Kökeni geleneksel rol yapma moduna bağlı olarak, zindan, harita hakkında daha çok data edinebilir ve makine np-c ile atama da yapabilirsiniz. Nosferatu, Ranjeni, Magistrav ve hatta Equides benzer biçimde çeşitli kabile kan dolaşımını kullanarak kişiliğinizi seçebilirsiniz. Her kan çizgisinde hususi yeteneklerin yanı sıra değişik cenk kabiliyetleri vardır.

Savaşım süresince ve hem de yükümlülük üstüne, ek olarak kişiliğinizi geliştirmelisiniz ve kendinizi güçlendirmek için ek donanımlar biriktirmelisiniz. Savaşlar daha çok sıra tabanlı bir tipte gerçekleşir ve ek olarak bunların birçoğunun tahrip edilip edilmeyeceği de sonuçlara bağlıdır. Bundan dolayı, kullandığınız malzemeler mücadelenin niçin olduğu oldukca büyük bir bölgeyi etkileyecektir. 
Openworld RPG, Sıra tabanlı

Vampirin düşmesi: Kökenleri – Vampirlerin hayatta kalan en eski hayvanlar olarak işlev görmüş olduğu anlaşılıyor, sadece kendi kökleri olmaya devam ediyor. Yüzyıllar sonrasında, bu canavarın büyülü bir formülü olan bu Delphi’nin bir dekorasyonu açıklanmıştır. Büyük olasılıkla tamamımız yalnız cadıların kan masajı yaparak ve emerek alternatif bir vampir yapabileceklerinin farkındayız.

Bu yüzden, bu canavarın temeli bir vampir Leydiye haiz olmalı, ek olarak onun adı Ambrogio’dur – güneş ışığı tanrısı Apollon tarafınca öldürülür. Canavarın bulmacaları hakkında daha çok data edinmek ister misiniz? Vampir’in düşüşü: Origins kesinlikle on binlerce yıldan uzun bir süredir size bir gezi sağlayacak, kesinlikle bu pek oldukca unutulmaz maceraya haiz bir gezi olurdu.

Vampir Güz

Vampir Sonbahar Mod Apk Of İnanılmaz Yeni Özellikler

• Açılış Evreni • PvP 
Etrafımızdaki Mücadeleler Vampir’in 
Düşüşü: Kökenleri, otuz yıldan uzun bir süredir evrimleşiyordu. Herhangi bir enerji prosedürü kesinlikle yoktur. Kesinlikle 50 tıklama ile ilgili bir eğitim yok. Oldukça azca el var. Ek olarak kendi bakış açımıza bakılırsa, coşku verici diyaloglar ve hem de bir mucize farkındalığı olan cenk mekanizmalarını da bulabilirsiniz. İndie-dev, fantastik bir servet ve birazcık iyi zaman geçirmek için birkaç yürekleri! 
• Diyalog Olanakları 
• Sürükleyici masallar 
• Kan hattını seç: Ranjeni Nosferatu, Magistrav ve hatta Eşitler 
• Oyun İçi Konuş 
• Turn-tabanlı dövüş

• Yüz Elliden Fazla Grafiksel tabanca ve zırh 
Tamamen özelleştirilebilir kişilikler

Kişiliğinizi başarıyla oluşturma becerisi ve kabiliyetleri

Vampir Güz

Son Güncellemedeki Yenilikler

Çok büyük BÜYÜME yukarı Tarih -Barka Yeni bölge Denumald 
-Yeni görevler

-Yeni düşmanlar 
-yeni olan her şey! 
-Yeni şeyler

Kullanıcının Vampire’s Fall Mod Apk Hakkında

 1. Kullanıcı-:  Android’deki en iyi RPG’lerden biri. Bu oyun – ötekiler benzer biçimde – kökleri klasik RPG’lerde olsa da, bu oyun öykünmek etmeye çalışmıyor. Benzersiz mekaniği, keyifli diyalogu ve en sıkıntılı oyuncular için yeterince zorlukla kendi mirası üstüne kuruludur. Çevrimiçi işlevler tamamlanmış olmaktan uzak, sadece yalnızca insanların başkalarından direkt yardım istemesine müsaade eden söyleşi, takılıp kalmanızı ve vazgeçmenizi engellemiş olan mühim bir artı. Mekanik 9.8 / 10, Grafik 9/10, Öykü 8.5 / 10, keyifli 10/10.

 2. Kullanıcı-:  İlk atladığımda beklediğimden daha oldukca seviyorum. Ambiyansı, şimdiye kadarki görevleri ve eski okulun hissettiğini seviyorum. (D2 kullanıcı arayüzü ve yazı tipi, nostaljiye destek sağlar). Devs ile tanışmak için onları bir araştırma sormak için sevdim: parlak bir düşünce. Notumda sert olabilirim, sadece bunun sebebi yalnız bu oyunun daha iyi olma potansiyeline haiz olmasıdır. Bakılması ihtiyaç duyulan birkaç şey: – arayış ilerlemesi o denli da yumuşak değil (en azından erken oyun) – PvP çöpçatanlığı bir rollercoaster oyunudur.

 3. Kullanıcı-:  Şimdiye kadar oldukca iyi, oyun garip bir oyuna haiz ve grafikler korkulu değil. Bunlar şu an karşı karşıya olduğum engellerim; Minik karakterimin spriteının daima bir başlık giymek yerine en azından gerçek karakterimin görünümüne benzemesini isterim. Daha oldukca aile kan çizgileri, menzilli silahlar ve sihir olmalı. Minionlar, thralls ve mercs de eğlenmek için keyifli olurdu. Bu oyunu yaptığınız ve daha iyi şeyler eklemeye devam ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Vampir Güz

Sağlanan Mod Apk Özellikleri

 • Google Check – Bypassed.
 • Sınırsız Altın.
 • Sınırsız sıhhat.
 • Sınırsız Karanlık Parıltılar.
 • Sınırsız BloodStones
 • Yüksek Blunt Hasar Bonusu.
 • Yüksek Eleştiri Hasar Bonusu.
 • Yüksek Dayanıklılık Rejenerasyonu.
 • Yüksek Odaklı Rejenerasyon.
 • Oldukça Zırh Puanı
 • Beceri Puanları – (Kullanıldığında artar).
 • Beceri Puanları – (Kullanıldığında artar).
 • Reklamsız
Vampire’s Fall Mod Apk (v1.3.22) + Sınırsız Altın + Sonsuz Enerji +Beceri Puanı BENZER İÇERİKLER
Vampire’s Fall Mod Apk (v1.3.22) + Sınırsız Altın + Sonsuz Enerji +Beceri Puanı YAPILAN YORUMLAR